19.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Detay Maxinet Nedir

Detay Maxinet Nedir

Detay Maxinet Nedir, Amacı Nedir, Nasıl Para Kazanılıyor, Nasıl Üye Olunuyor, Ödemeler Nasıl Yapılıyor, Referans Numarası

Son dönemde network sektörü oldukça gelişti. Evden iş, evden kazan söylemleri sizin de kulağınıza gelmiştir. Ardından illa bir kişi çıkıp yalan dolan bunlar, kim kazanmış öyle kolay para demiştir. Demek de haklılar belki, çünkü network sicili bu tarz haberlerle biraz kirletildi. Ancak bu adamlar gerçekten farklı. Farklı oldukları noktaları aşağıya sıralayacağız. A’dan Z’ye yasal, Türk Ticaret Kanunu ile uyumlu, vergi levhalı, vergisini ödeyen ciddi bir firmayı sizlere tanıtacağız. Detay Maxinet Nedir, nasıl üye olunuyor, ne yapılıyor, nasıl para kazanılıyor?

Detay Maxinet Nedir ?

Mükemmel bir şekilde tasarlanmış network ortaklığı ve Seo servis sağlayıcısıdır.

detay maxinet özellikleri

DETAY MAXİNET AMACI

Türkiye genelindeki farklı IP ve lokasyonlardaki üyelerimizin bilgisayarlarındaki yazılımımız sayesinde, firmamızın kurumsal müşterilerine, ‘Sosyal Medya’, ‘Google SEO’, ‘Digital Reklam’ gibi ürünlerin pazarlanmasını sağlamak ve bu gelirin büyük bir kısmını üyelerimizle paylaşmaktır.

detay maxinet referans numarasi

Detay Maxinet Tarihçe

Detay Maxi NET Türkiye hukuk sistemine ve ticaret hayatına % 100 uyumluluk gösterecek bir yapıyla inşa edilmiştir.
DETAY TELEKOM LTD.ŞTİ. Ağustos 2002’de 550.000 TL yatırımla Mobil bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. 2008 yılından itibaren Mobil ödeme alanına da odaklanarak 2009 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen GSM Operatörleri ile Mobil Ödeme alanında çözüm iş ortaklığı yapmıştır.

detay maxinet prim tablosu

Detay Maxinet Paket Özellikleri

detay maxinet paket fiyatlari

Her Üyeye Özel Notebook
MAXİNET’e üye olan her kullanıcımıza yeni notebook ve özel yazılım verilir. Bu sayede evinde bilgisayar olmasına ihtiyaç yoktur.

Maximum Güvenlik Desteği
Sisteme sadece referans olan kullanıcının onayı alınarak yeni kayıt yapılmaktadır. Panele her giriş yapıldığında SMS ile onay alınır.

Maximum Günlük ve Referans Geliri
Satın aldığınız paketlerden günde 4$’dan 15$’a kadar gelir elde edebilir ve MAXİNET’e yaptığınız referanslardan yüksek gelirler kazanabilirsiniz.

Maximum Alt Ekip Kurma İmkanı
Herkes sisteme üye olarak kendine sınırsız ekip kurabilir. Bu sayede bu üyelerin 7 alt basamağına kadar referans geliri elde eder.

Detay Maxinet Tanıtım Videosu izle HD

Detay Maxinet iletişim adresi ve telefon numaraları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Algoritma dedi ki:

    Güzel açıklama olmuş.
    Çevremde kullananlar ve para kazananlar var. Çekinceleri olanlar şirketi gezip görebiliyor. Tereddütleriniz varsa güvenin bu adamlara derim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.