20.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

if performance hall

if performance hall

if performance nerede, iletişim bilgileri, nasıl gidilir

Son zamanların popüler mekanlarından if performance hall incelemesini sizler için derledik. Canlı performans yapılan mekanlarının artmasıyla birlikte müşteriler artık kaliteyi aramaya başladılar. Bu işi en iyi yapanlardan biri de onlar.

if performance kuruluş öyküsü

2005 yılında Ankaralılara hizmet vermeye başlayan IF Performance Hall, 2002’de açıldığından bu yana müzik severlerin uğrak mekanı olmayı başarmıştır. IF Performance Hall bir “Gönül Adamları” projesidir. Mantar Ev Yemekleri, Mantar Meze Evi, Hayyami Şarap Evi, Tint Cafe & Bistro, Bekri Tunalı Meyhanesi ve Nada aynı ekip tarafından üretilmiş olan diğer projelerdir.
2005 yılında “Gönül Adamları” ekibi tarafından yenilenen genç kadrosu, dekorasyonu ve ses-ışık sistemi ile IF Performance Hall, Ankara’ya özgün, kaliteli müzik ve yenilikçi bir eğlence kültürünü sunma hedefliyle yola çıkmıştır. 250 m2 brüt, 140 m2 net müşteri kullanım alanı içinde 1 adet barı, 8 kişilik performans sahnesi ile misafir memnuniyeti felsefesine yoğunlaşmıştır. 2005 yılından beri sadece yerel konukları tarafından değil, ulusal sanatçılar tarafından da rağbet görüp Ankara’nın en iyi ve en profesyonel performans adresi haline gelmiştir. IF Performance Hall, kaliteli, özgün iç mekan tasarımı ve görsel iletişim diliyle de Ankara’da bir fark yaratmıştır. Her ay düzenli olarak yayınladığı afişlerle Ankara’da düzenli etkinlik kültürünü oturtmuş, gerek sosyal ağlardan gerek web sitesi üzerinden on binlerce takipçisiyle her an iletişim halindedir.

if performance etkinlikleri

If Performance Hall sahnesi, Salı’dan Cumartesi’ye, her gün birbirinden farklı gruplara, birbirinden farklı müzik kültürlerine tanık oluyor. Jazz, rock, blues, indie, folk ve daha sayısız tarzın temsilcileri, İstanbul gece hayatının nabzını tutuyor.

En eğlenceli, en cool, neticede en iyi müzik yapan gruplar, If Performance Hall sahnesinde haftanın her gününü özel ve kaliteli hale getiriyor. Gecenin geç saatlerine kadar süren performanslar ile sizin için saat her zaman “abi daha çok erken”i gösteriyor.

if performance hall “tunus” çalışma saatleri

Açılış – Kapanış : 20.00 – 04.00
Çalışma Günleri : Salı – Cumartesi
Adres : Tunus Cad. 14/A Ankara
Telefon Numarası : +90 (312) 418 95 06
Web Sitesi : TIKLA

if performance “beşiktaş” çalışma saatleri

Açılış – Kapanış : 20.00 – 04.00
Çalışma Günleri : Salı – Cumartesi
Adres : Cihannüma Mahallesi Has Fırın Caddesi Akmaz Çeşme Sokak no : 26 Beşiktaş / İstanbul
Telefon Numarası : +90 (212) 258 4878
Web Sitesi : TIKLA

if performance “ataşehir” çalışma saatleri

Açılış – Kapanış : 20.00 – 04.00
Çalışma Günleri : Salı – Cumartesi
Adres : Bulvar 216, Barboros Mahallesi Ataşehir Bulvarı Gelincik Sokak Batı Ataşehir / İstanbul
Telefon : +90 (216) 688 1530
Web Sitesi : TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aramamotoru dedi ki:

    Keşke her ilde olsa. Müzik keyfi denilince ilk akla gelen mekanlardan. Umarım yurdun dört bir yanına yayılır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.