31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Mall of İstanbul

Mall of İstanbul

Mall of İstanbul Nerede, MOİ Sahne iletişim bilgileri

Mall of İstanbul açıldığı ilk günden beri kendine özgü uygulama ve etkinliklerle farkını ortaya koyuyor. AVM dünyasına farklı bir boyut kazandırmasının yanında kültür, müzik, sanat, sinema gibi alanlarda da hizmetlerini sürdürmekte. Bünyesinde barındırdığı MOİ Sahne ile canlı performans sevenlerin kalbine yerleşmiş durumda. sanatın yeni sahnesi MOİ Sahne iddialı sloganıyla gece hayatında adından sıkça söz ettiriyor.

Mall of İstanbul Özellikleri

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul; dünya mutfağı lezzetleriyle yeme içmenin keyfe dönüştüğü Gusto MOİ, Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, uluslararası sergilere ev sahipliği yapan MOİ Sanat, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katıyor.

Konsepti 7 tepeden oluşan ve İstanbul’dan esinlenilerek tasarlanan Mall of İstanbul; 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşuyor. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine gün ışığından maksimum seviyede faydalanılan, geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görülüyor.

MOİ Sahne Bilgileri

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Pazar : 10.00 – 22.00

Cuma – Cumartesi : 10.00 – 22.30

Ulaşım ve Adres Bilgileri

Adres : Süleyman Demirel Bulvarı, Mahmutbey, Başakşehir / İstanbul
Telefon : (0212) 801 10 00
İnternet sitesi : TIKLA

Ücretsiz Servis Bilgileri

Yeni Bosna Metrobüs Durağı
MOİ Kalkış
—–
11:00
12:30
14:00
15:30
17:00
Metrobüs Kalkış
10:30
11:30
13:00
14:30
16:00
—–
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aramamotoru dedi ki:

    Canlı müzik, canlı performans, akustik müzik için güzel mekan. Gayet başarılı ve orijinal bir konsept.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.