SanatPet Organik Pet Ürünleri

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Evlerde evcil hayvan beslemek insanoğlunun doğuştan beri sürdürdüğü bir hobi. Ancak yeni yüzyılda hobi kavramından da öte artık bir trend durumunda. Evcilleştirilen hayvan türü sayısı hızla artıyor. Kedi, köpek, kuş en eski petlerden. Artık hamster, tavşan, iguana, kaplumbağa… gibi sayısız hayvan türü evcilleştirilmiş durumda. SanatPet organik pet ürünleri imalathanesi de bu trende karşılık vermeyi hedefliyor.

Hal böyle olunca pet üzerine üretimin payı da artmış durumda. Mamalar, vitaminler, içecekler, ödüller, gıda takviyeleri, giysiler, oyuncaklar derken onlarca yeni üretim kolu türemiş durumda. Firma, bu sektörün kedi mama kabı, köpek mama kabı, küçük ırk hayvan mama kabı, isimli mama kabı gibi “mama kabı” ihtiyacına karşılık vermeyi hedefliyor.

Kuruluş Hikayesi

Firma aslında bir grup hayvanseverin kediler için barınak yapmayı hedeflemesiyle beliriyor. İlkin boş zamanlarında hobi amaçlı kedi kulübeleri üreten grup daha sonrasında kulübelere sabitleyeceği bir mama kabı arayışına girişiyor. Ardından gelişen olaylar, yeni fikirler, üretilenin üstüne koyma gayreti sonrası iş profesyonelliğe dökülüyor. Yıllarca reklam, dijital baskı, lazer kesim üzerine çabalayan grubun ortak noktası bu firma olmuş oluyor.

Firmanın Ürettiği Ürünler

Organik Kedi ve Köpek Mama Kabı

Organik ahşaptan üretilen ürünler su bazlı boya ve vernik ile renklendiriliyor. Sentetik boya ve vernik haliyle de tiner kesinlikle kullanılmıyor. %100 el işçiliği ile üretilen ürünler pet sahibinin isteğine göre detaylandırılıyor. Böylelikle özel bir ürün üretilmiş oluyor.

SanatPet firması kendi internet sitesi ve shopier üzerinden perakende ve toptan satışlarını gerçekleştirmektedir.

SanatPet İletişim Adresleri :

Firma İnstagram Adresi TIKLA

Sitenizin veya firmanızın orijinal tanıtım metinleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz TIKLA

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. çemkirik16 dedi ki:

    Çok başarılı bir satıcı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

  • 11 Şubat 2020
  • 243 KEZ OKUNDU