30.11.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Sindoma Organizasyon

Sindoma Organizasyon

Sindoma Organizasyon, İletişim, Telefon Numarası, Referanslar

Eskiden özel günler için büyük organizasyonlar düzenlenmezdi. Mahallede, sokak aralarında kurulan masalar, kiralanan sandalyeler ve amatör bir ses sitemi ile cemiyet düzenlenirdi. Son dönemde herkesin kabul ettiği, özendiği, planlarında yer verdiği iş kollarından biri de organizasyon şirketleri. Artık çocuklarımızın ilk yaşları, ilk dişleri için bile organizasyonlar düzenlemekteyiz. Ancak iş hayatının yoğunluğu, planın kusursuz işlemesi isteği, katılanların mutlak memnuniyeti gibi başlıklar düşünülünce kendi başımıza bunun altından kalkamayabiliyoruz. Haliyle bu konuda profesyonel destek alma gereksinimi doğuyor. İşte burada devreye Sindoma Organizasyon giriyor. Profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla kusursuz bir organizasyon hizmeti veren firmanın sloganı müşterilerine “İçim Rahat” dedirtmek. Firmanın kısa tanıtımı, iletişim bilgileri, internet sitesi, firma telefon numarası vb özellikleri konu içerisinde sizlere sunmak istiyoruz.

Sindoma Organizasyon Bilgileri

Firmamız 2007 yılından bu yana “Düğün , Davet, Açılış, Fuar, Lansman, Doğum Günü” gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında boy gösteriyor. Müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Sindoma Organizasyon olarak , kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz. Sizler için yurt dışında yapılan işlerin takibini yapmakta ve ekip çalışanlarımızı daha verimli olmaları adına yurt dışı fuarlarına göndermekteyiz. Çaga ayak uydurma ve sizlere daha iyi hizmet vermek için elimizden gelenin her zaman fazlasını yapmaktayız. Bir şeyi çok iyi biliyoruz , organizasyon alanında her anlamda en iyisi olduğumuzun farkındayız. Sizlerin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ediyoruz. Firma olarak en önemli özelliğimiz “çalıştığımız kişi yada kurumlarla bir kereye mahsus” iş planlaması yapmamaktayız. En büyük amacımız devamlılık ve çalıştığımız kişilere şunu dedirtmek “İÇİM RAHAT”. Evet bu kadar iddialıyız, sizler de Sindoma Organizasyon ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Firma Kuruluş Tarihi : 2007

Firmanın Hizmet Alanları : Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Kına ve Nikah Hizmetleri, Yılbaşı Eğlence Organizasyonları, Mezuniyet Töreni Düzenlemeleri, Doğum günü etkinlikleri…

Web Sitesi : www.sindomaorganizasyon.com

Telefon : 0216 472 11 29

Adres : Libadiye Caddesi, Haminne Çeşme Sokak, No : 8/A Üsküdar/İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tonyukuk dedi ki:

    Aduket.Net olarak düğün, cemiyet, kına, nişan, doğum günü, mezuniyet, ilk diş gibi organizasyonlar için Sindoma Organizasyon firmasını seçmenizi öneriyoruz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.