La Casa De Papel 3.sezon 2019 altyazı indir

  • 25 Temmuz 2019
  • 280 KEZ OKUNDU

la casa de papel 3.sezon bölümleri

La Casa De Papel 3.sezon 2019 altyazı indir

Dünyada geniş bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni sezon bölümleri 23 Temmuz 2019 tarihinde izleyiciyle buluştu. 3.sezonda neler olacak sorusunun cevabını tüm hayran almış durumda. Son dönem dizilerinden güncel haberler, yeni fragmanlar, yeni başlayacak diziler, dizi kadroları gibi gelişmeler için SOSYAL başlığımızı takip edebilirsiniz.

Dizinin birinci sezonunda profesör ve ekibinin nasıl tanıştığı, planları nerede yaptığı, ardından matbaaya girişleri ve içeride yaşananlar ele alınmıştı. Ekibin başına gelenler ve çete ile polislerin arasındaki kovalamaca izleyiciyi ekran karşısına kilitlemişti. Tabii ekipten yavaş yavaş azalmalar da oluyordu. Polis tarafından vurulanlar, esirlerin tutsaklıktan kurtulmak için darp ettikleri derken izleyiciye göre hızlı bir kadro erimesi yaşanıyordu.

İkinci sezonda ise ekibin içeriyi kontrol altına alma mücadelesi, yeni duygusal yakınlaşmalar, profesörün planları, (hatta profesör bu sezonda daha ön plandaydı diyebiliriz) polislerin kendi aralarında fikir çatışmaları ile sezon tamamlandı. Tabii final bölümünde kaçış başarılı bir şekilde gerçekleşmiş oldu.

3. Sezonda Neler Olacak

La Casa De Papel 2019 olarak geçen 3.sezonunda neler olacağı şimdilik meçhul. Ancak izleyicilerin genelinde Berlin’in son çatışmada ölmeyip ya da bir hile ile geri döneceği düşüncesi hakim. 2.sezonda Berlin, Tokyo’yu sedyeye bağlamış ve polislere paket teslim şeklinde yollamıştı. Ancak devreye giren profesör daha önce belirlediği planla Tokyo’nun geri dönmesini sağlamıştı.

La Casa De Papel 3.sezon bölüm arşivi

3.sezon 1.bölüm : Were Back
3.sezon 2.bölüm : Aikido
3.sezon 3.bölüm : 48 Meters Underground
3.sezon 4.bölüm : Boom Boom Ciao
3.sezon 5.bölüm : The Red Boxes
3.sezon 6.bölüm : Everything Seemed İnsignificant
3.sezon 7.bölüm : A Quick Vacation
3.sezon 8.bölüm : Astray

Türkçe altyazı indirmek için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ