Aşk 101 dizisi

  • 02 Mayıs 2020
  • 274 KEZ OKUNDU
Aşk 101 dizisi

Netflix’in yeni dizisi Aşk 101, Türkiye gündemine bomba gibi yerleşti. Bir okulda geçen, öğrenci ve öğretmen ilişkilerini günlük hayatın tadında sunmaya çalışan dizi bazı sahneleriyle eleştiriler aldı. Öğrenci ve öğretmenin sınıf içinde ilişki yaşadığı 1.bölüm RTÜK tarafından da uygun bulunmadı. Aşk 101 izle ilgili güncel bilgiler için TV bölümünü inceleyiniz

Aşk 101 dizi konusu

Dizi 1990’larda geçiyor, bölüm şarkılarında da yine dönemin pop şarkıları seçilmiş. Okuldan atılmamaları için disiplin kurulunda red oyu veren öğretmenlerinin tayin olduğunu öğrenen belalı dörtlü plan yapar. Planda ise öğretmenlerini okula yeni gelen bir koç ile aşık etmek vardır. Böylelikle öğretmenlerinin tayinini iptal ettireceğini düşünürler. Ve olaylar gelişir. Dizinin çekimleri İstanbul Beşiktaş Maçka’da bir teknik lisede gerçekleşmektedir.

Dizide çalan şarkıların listesi için TIKLA

Aşk 101 dizisi oyuncuları

Alina Boz – Eda
Kubilay Aka – Kerem
Mert Yazıcıoğlu – Sinan
Kaan Urgancıoğlu – Kemal
Pınar Deniz – Burcu
Müfit Kayacan – Necdet
Selahattin Paşalı – Osman
İpek Filiz Yazıcı – Işık
Tuğba Ünsal – Eda (günümüz)
Bade İşçil – Işık (günümüz)

Aşk 101 güncel fragman HD seyret

YouTube video

Hatırlarsanız dizi daha yayına verilmeden fırındayken daha tartışmalar başlamıştı. Osman karakterinin cinsel eğilimleri nedeniyle eleştiri almıştı. Eşcinsellik propagandası ve normalleştirmesi yapıyor şeklinde eleştirilere siz de rastlamışsınızdır. Özellikle bu eşçinsel karakterinin adının Osman seçilmesi ise olayın farklı bir boyutuydu.

Aşk 101 izle ÖZEL BÖLÜM (0)

YouTube video

Aşk 101 izle aramasıyla ilgili içeriği görüntülemektesiniz. Daha fazlası için TIKLA

Dizide hangi şarkıyı kim söylüyor? Çalan şarkı listesi için TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ