17.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

AdSense kayıt olma

AdSense kayıt olma

AdSense Kayıt Olma, Site Nasıl Kaydedilir

AdSense kayıt olma, Adsense nasıl giriş yapılır, adsense site ekleme, hesap ekleme, banka hesabı ekleme, para havale yapma, iban ile para kazanma, iban havale ücreti

İnternetten para kazanmak için bir web sitenizin olmasına gerek yok. Bir google blog aracılığıyla bile anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. Atmanız gereken adamları aşağıda sıraladık :

AdSense’i kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları izleyin

Web siteniz yoksa, Blogger’ı kullanarak oluşturabilirsiniz.
Sitenizin program politikalarımıza uygun olup olmadığı ve başvurunuzun başarıyla sonuçlanmasına yönelik ipuçlarıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.
Bir başvuru formu doldurun.
Bizden e-posta aldığınızda, e-postanızı doğrulamak için ilgili bağlantıyı tıklayarak, başvurunuzu incelenmek üzere gönderin.
Başvuru durumunuzla ilgili olarak göndereceğimiz e-postayı bekleyin. Aldığımız başvuruların hacmine bağlı olarak, bu birkaç gün veya birkaç hafta sürebilir.

Sitede Nasıl Reklam Yayınlanır

Google AdWords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google’da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Başlamak için www.adwords.google.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

AdWords reklamları, bir kullanıcı Google’da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Reklamlar, bir arama sayfasının yan sütunundaki “Sponsorlu bağlantılar”ın altında görünür ve ücretsiz arama sonuçlarının yukarısındaki ek konumlarda da görünebilir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı’ndaki Görüntülü Reklam Ağı sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz Görüntülü Reklam Ağı yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz.

Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

AdWords’te minimum bir aylık ücret ödemeniz gerekmez, yalnızca çok düşük bir etkinleştirme ücreti alınır.

google adsense üye olma,
adsense kayıt olma,
adsense için sitemmi olmalı,
adsense için gerekli şartlar,
adsense için ne gerekli,
adsense reklamı yayınlama,

Google Adsense  nedir tüm detaylarıyla TIKLA

Google Adsense para kazanma, aylık ne kadar kazanılır TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.