Kırgın Çiçekler son bölüm izle

  • 22 Kasım 2016
  • 1.336 KEZ OKUNDU
Kırgın Çiçekler son bölüm izle

Kırgın Çiçekler son bölüm izle, yeni bölüm fragmanı seyret, haftaya neler olacak

Kırgın Çiçekler son bölüm izleme linkleri ve videoları konunun altında paylaşılacaktır. Pazartesi akşamları ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan dizi gecenin reytinglerinde hep zirvede yer alıyor. İzleyicinin diziye yüksek puan verdiği belli. Peki Kırgın Çiçekler dizinin konusu ne, dizide kimler rol alıyor, yeni bölümde neler olacak?

Dizinin Konusu

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Özgür Çevik (Toprak) Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar (Feride) Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla (Yılmaz Eylül) 16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız (Songül) 16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül’ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan (Cemre) 16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor…
Çağla Irmak (Kader) 16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor.
Aleyna Solaker (Meral) 16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

 Kırgın Çiçekler 64.bölüm 19 Aralık 2016 neler oldu?

Kızlar, Güney, Zehra ve Sedef ölümle burun buruna gelir. Evden silah sesleri ve çığlıklar duyulunca dışarıda bekleyen Sadullah, Serkan, Toprak ve Feride korku içinde kalır. Nazan, Kemal’in Defne’yi rahatsız ettiğini anlayarak ona tuzak kurar. Kızlar, yurtta Songül’ün yokluğuna alışmakta zorlanırlar. Meral, Mert’e olan aşkını kızlara itiraf eder. Mesude, karnındaki bebeği doğurmak istemez. Düşük yapmak için uğraşırken kaza geçirir. Hastaneye koşan Eylül, annesinin kötürüm kaldığını öğrenir.

Kırgın Çiçekler 65.bölüm 26.12.2016 fragman seyret

“Ben babamla yeni bir hayat kuruyorum derken, sen kendine yeni bir yuva mı kuruyorsun?”

16 Ocak 2017 Kırgın Çiçekler 67.bölüm özeti

Mert hastaneye kaldırılır. Meral polisi suçsuzluğuna ikna edemez ve tutuklanır. Mert’in annesi Meral’den davacı olunca Feride kızı kurtarmak için karşı dava açar. Kızlar, Meral için endişelenmektedir.

23.01.2017 Kırgın Çiçekler 68.bölüm fragman izle

YouTube video

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Alexa Vista dedi ki:

    Pazartesi rekabetine yenik düşüp yayından kalkar bu dizi. Pazartesi İçerde, Söz, İsimsizler kapışır. Hatta onlardan biri de ya gününü değiştirir ya final yapar.

  2. GooglevsYandex dedi ki:

    Hiç sevmiyorum şu diziyi. Zaten pazartesi rekabetine dayanamaz final yapar.

BİR YORUM YAZ