24.08.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Jess Molho Kimdir – Biyografisi

Jess Molho Kimdir – Biyografisi

Jess Molho kimdir, biyografisi, hayat hikayesi, tv programları, dizileri

Jess Molho kimdir, biyografisi, nereli, nerede doğdu, hangi programları yapıyor, oynadığı diziler, boyu, kilosu, yaşı, burcu, instagram adresi

Geçtiğimiz günlerde Kürk Mantolu Madonna videosuyla gündeme gelen programın yapımcılarından. Tv8’de Aramızda Kalmasın programının sunucusudur.

TV8’de yayınlanan “Aramızda kalmasın” programında “Kürk Mantolu Madonna” romanına dair trajikomik bir diyalog yaşandı. Programın sunucularından Jess Molho, Beren Saat’in romanın baş karakteri Maria Puder’i canlandıracağı bir dizi projesinden bahsederken, Funda Özkalyoncuoğlu, “Kitaplar filme uyarlanınca ben sevmiyorum…

Ama burada Madonna’nın hayatı da enteresan olabilir bizim için. Yani aşkları, ilişkileri filan” dedi. Bu sırada Jess Molho araya girerek kitabın 1943 yılında basıldığını hatırlattı. Kürk Mantolu Madonna’yı Şarkıcı Madonna zanneden Özkalyoncuoğlu ise şaşırarak “A a Madonna var mıydı o yıllarda” diye sordu.

Jess Molho Hayat Hikayesi

4 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Jess’alyan, kendisi ise çifte vatandaştır. İtalyan Musevisi olan Jess yahudidir. Işık Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirdi. Ardından Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de Yüksek Lisansını yaptı.

1994 Yılından itibaren de TV sunuculuğu yapmaktadır. Bir çok program, yarışma vb etkinliklerde sunuculuk yaptı. Üniversitede okurken Number One TV’de VJ’lik yapıp, gençlik programları hazırladı. 989 bölüm “Yemek Bahane” isimli sabah programını başaından “Kabul Günü” isimli sabah programına başladı.

Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.
2004 – 2011 yılları arasında “Sihirli Annem” adlı dizide İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Suat Sungur, Zuhal Topal ile birlikte oynadı.

Zeynep Molho ile evli olan Jess’in Tibet adında bir erkek ve Maya adında bir kız çocuğu vardır.

Boyu : 1.70
Kilosu : 52 kg
Şarkı : Richard Ashcroft-A Song For The Lovers (Bizim Şarkımız),
Film : Evde seyredilen herhangi bir romantik komedi,
Mekân : Kışın şöminesi yanan herhangi bir mekân,
Jest : Oğlumuz Tibet aramızda olmadan yatakta sarılabilmek

TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın programında Funda Özkalyoncuoğlu’nun Sabahattin Ali’nin unutulmaz eseri Kürk Mantolu Madonna hakkındaki görüşleri izle

Jess Molho Ocak 2017 itibariyle Acun Ilıcalı’nın Survivor çekimleri için yurtdışına gitmesi nedeniyle O Ses Türkiye yarışmasının sunuculuk görevini yapmaya başladı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Googlefan dedi ki:

    O Ses Türkiye programının yeni sunucusu olmuş Jess Molho. Acun Ilıcalı yerine yarışmayı o sunacakmış.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.