31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

TV8 Kürk Mantolu Madonna gafı izle

TV8 Kürk Mantolu Madonna gafı izle

TV8 Kürk Mantolu Madonna videosu izle

Tv8 Kürk Mantolu Madonna videosu, Aramızda Kalmasın programı, Jess Molho, Funda Özkalyoncuoğlu, Maria Puder, Sabahattin Ali, komik video seyret

TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programının sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu’nun gafı sosyal medyaya damgasını vurdu.

Özkalyoncuoğlu, Sabahattin Ali’nin ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’yı popçu Madonna ile karışıtırınca olanlar oldu. Twitter’dan da sunucuya tepki yağdı.

Özkalyoncu’nun sözleri şöyle,

Ben kitaplar filme uyyarlanınca ben sevmiyorum o işi. Çünkü galiba aynısı olmuyor. Dünyada da örnekleri böyle. O zaman bunu zorlamanın ne anlamı var diye düşünürüm. Ama Ece Yörenç’in kalemini de çok önemserim. Kadın biliyorsunuz neleri yazdı. Burada Madonna’nın hayatı da enteresan olabilir bizim için. Yani aşkları, ilişkileri filan…

TV8 Kürk Mantolu Madonna gafına Cem Yılmaz’dan Yorum Geldi

TV8’deki ‘Aramızda Kalmasın’ adlı magazin programında Sabahattin Ali’nin ‘Kürk Mantolu Madonna’ romanı hakkında yapılan gaf güne damga vurdu. ‘Kürk Mantolu Madonna’ hakkında, programın sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu’nun kitabı okuduğunu söyleyerek yorum yapmaya başlaması ve ardından kitapta adı geçen Madonna’yı ünlü şarkıcı Madonna zannetmesi üzerine ‘Kürk Mantolu Madonna’ sosyal medyada trend oldu. Ünlü ünsüz binlerce kullanıcı konu hakkında paylaşımlar yaparken, bu isimlere ünlü komedyen Cem Yılmaz da katıldı.

İşte Cem Yılmaz’dan esprili ‘Kürk Mantolu Madonna paylaşımları…
Bilmeden konuşan “yegane” o tontiş miş gibi de yapınca pek de güzel oluyor,ne de rahatlık veriyor hele hele :) #dışcephemantolama !

Efendiler ! Bu kürk mantodur ! (Bazen sıfırdan baslamak iyidir)
— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) 17 Ekim 2016

TV8 Kürk Mantolu Madonna video izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.