18.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Türkiye’nin en komik fenomenleri

Türkiye’nin en komik fenomenleri

Türkiye’nin en komik fenomenleri, fenomen videoları izle

İnternet fenomenleri kimler? En komik Türk fenomenleri listesi? 2017 yeni fenomen videoları? Komik videolar izle?Tüm fenomenlerin derleme videosu seyret. Türkiye’nin en komik fenomenleri denilince akıllara farklı farklı kişiler gelebilir. Ancak siz misafirlerimizden gelen yorumlarla en iyi 10 listesi yapacak olsak sanırım aşağı yukarı alttaki videodakiler çıkacaktır sonuç olarak:

Ankara Ayağını Denk Alsın
Mersinli Dayının referandum yorumu
Eşofmanlı dayının beyin yakan türban yorumu
Dedeye Sahip Çıkalım
Beyin Bedava
Kenan Komutan – Fatih’in topları
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz
Askerde Dayak Anısını Anlatan Dayı
Dereye Düşen Sarhoş Dayı ve daha niceleri… Tüm efsane olmuş fenomen videolarını bu başlık altında derleyip güncellemesini yapacağız. İyi seyirler, iyi eğlenceler…

İnternet Fenomenleri Hakkında Bilgiler

Her şey ciddi ciddi olurken, rejim tartışmaları yaşanırken, kimisi için hayırken kimisi için şerken, tam referandumun göbeğinde ülkeyi iki dakikalığına dumura uğratan Mersinli bir dayı çıkıyordu karşımıza. Referandum için evet mi hayır mı sorusunu görmezden gelen bu dayı, başkanlık sistemi hakkında kendi bildiğini okuyordu. Çünkü kendisi Tbmm 01’di. Aynı zamanda Amerika Prezıdıntıydı. Üzerine açıklama videoları yapıldı, kimine göre ajandı, kimine göre deli. Nihayetinde fenomen olmayı başardı.

Fenomen videosu hazırlanırken Kenan Komutan olmadan o liste yarım kalırdı. Aldığı yüksek doz alkolün etkisiyle Bursa’dan ulusa sesleniş yapan Kenan Komutan yeni nesile adeta tarih dersi veriyordu. Fatih’in yanında İstanbul’un fethine katılması mı dersiniz, düşmanın anasını nasıl .iktiğini anlatmasını mı dersiniz bilemem ama yıllar geçse de üstünden Aduket.Net seni unutmayacak efsane komutan.

Mersinli dayımız kadar yeni olmasa da son dönemde özellikle facebook üzerinden paylaşılmayla üne kavuşan bir dayımız daha oldu. Kendisi bir belediye işçisi görünümünde ve arkadaşlarıyla molada muhabbet ederken her şeyden habersiz fenomenliğe doğru emin adımlarla ilerliyordu. Bir arkadaşının askerde nasıl dayak yemiştin sorusuna kendi üslubu ve şivesiyle cevap veren dayımız “kubarmayı” sonuna kadar hak ediyor. Derleme videomuzda tabii ki zat-ı alileri de varlar efendim.

Türkiye’nin En Komik Fenomenleri derleme videosu izle

Eşofmanlı Gençten Beyin Yakan Türban Yorumu

Evet evet hatırladınız onu. Alakası olmamasına rağmen dayanamayıp mikrofona elimde tuz var demiş de hıyarla koşarcasına yoruma gelen o genç, dinamik, aydınlık, umut ışığı, dış mihrakları ne yaparız biz bunlarla dedirten, dosta güven düşmana korku salan dayımızı da unutmadık. “Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz!” sözünün hala okullara, devlet dairelerine, bilumum yerlere asılmaması, yazılmaması da bizim ayıbımız olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. GooglevsYandex dedi ki:

  Bu adamlar büyük arıza dostum.
  Deliler hastanesi gibi video olmuş :)

 2. TürkiyeGoogle dedi ki:

  Video şampiyonlar ligi gibi olmuş. Tüm sıyrıkları bir araya getirmişler aq

 3. Algoritma dedi ki:

  Ahauah çok güldüm ya, Allâh’ın manyakları hd manyak bunlar ?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.