11.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

İçerde 31.bölümde neler olacak

İçerde 31.bölümde neler olacak

İçerde 31.bölümde neler olacak, 24 Nisan 2017 Pazartesi İçerde 31.bölüm fragmanı izle, İçerde bölüm özetleri

İçerde 30.bölümüyle nefesleri kesti. Yine müthiş bir yerde bölüm sonu yaparak izleyiciyi merak içinde bıraktı. İlkin geçmişin kısa bir özetini sunacağız size, ardından da önümüzdeki haftalarda neler olabileceği konusunda öngörülerimizi sıralayacağız. İçerde 31.bölüm neler olacak kısmına geçebiliriz.

İçerde 30.bölümde neler oldu

Kebapçı Celal 29.bölümde Kudret’in tuzağına düşmüştü ve vurularak hastaneye kaldırılmıştı. 30.bölüm boyunca Celal hep hastanedeydi. Hemen hemen iyileşti ve 31.bölümle birlikte ayağa kalkacak gibi duruyor. Yine geçen bölümde Sarp’ı takip eden Melek şans eseri Coşkun’la karşılaşmış ve silah zoruyla ondan bilgileri almıştı. Artık dizinin büyük sırrına bir kişi daha vakıftı. Coşkun bir hinlik yaparak Melek’in elinden kurtuldu ve yine kayıplara karıştı. Kudret ise intikam planlarını devreye sokmaya başladı.

Bölümün sonlarına doğru Celal’e bildiklerini anlatan Melek Davut tarafından eve kapatıldı. Ancak bir şekilde kaçmayı başaran Melek, Sarp ve Mert’i bir araya getirerek müjdeyi vermeyi planlamıştı. Celal tarafından gönderilen Davut ise Sarp’ı vurmayı planlıyordu. Aynı zamanda Kudret de Sarp’ı vurması için adamını göndermişti. Final sahnesinde ikili Sarp’ı vuracakken muhtemelen Kudret’in adamı tarafından Melek vuruldu.

İçerde 31.bölüm neler olacak

Son sahnede vurulan Melek’in diziden ayrılması beklenmiyor. Çünkü izleyicinin beklentisi dizinin mutlu sonla bitmesi yönünde. Bu nedenle ayrılık beklenmiyor. 31.bölümde Celal iyileşecek ve Kudret’in peşine düşecek. Büyük ihtimal Kudret son düşman olacak ve onun ölümüyle artık final sahnelerine yaklaşacağız. Yani Celal’in hapse girme kısmına. Bu nedenle bir iki bölüm içinde Kudret’in ortadan temizlenmesi gerekiyor.

Yine 31.bölüm sonunda ya da bir sonraki bölümde Mert ve Sarp’ın kardeş olduklarını öğrenmesi bekleniyor. Hatta 31.bölüm ilk sahnede Mert’in Füsun Teyzenin karşısına çıkarak ağlamaklı bir şeyler söylemeye çalıştığını görüyoruz. Ancak Füsun teyze ise Mert’i senden bunu beklemezdim şeklinde azarlıyor. Yani Celal’in adamı  olduğunu öğrendiğini ima ediyor.

Hemen hemen bütün sırların ortaya çıktığı 31.bölüm nefes kesecek gibi gözüküyor. Şimdilik yorumlarımız bu şekilde. Sizlerin de düşüncelerinizi merakla bekliyoruz.

İçerde 31.bölümde neler olacak izle

İçerde son bölüm izlemek için TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. GooglevsYandex dedi ki:

    24 Nisan 31.bölümde Melek ölecek.
    Ölmeseydi Sarp’la mutlu son bitseydi daha güzel olurdu.

  2. PageRank dedi ki:

    Melek öldü, artık mutlu son hayal bence.
    Suçlu Mert’e kavuşmaları aynı etkiyi göstermez.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.