11.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

PES 2015 Tanıtım İnceleme Sistem Gereksinimleri

PES 2015 Tanıtım İnceleme Sistem Gereksinimleri

PES 2015 oyun bilgileri, PES 2015 demo indir, Demo full download, oyun serial ve crack, PES 2015 cd key, Hata nasıl giderilecek, x dll hatası ve çözümü

Konami Avrupa Başkanı Shinji Hirano İngiltere’nin büyük oyun platformu MCV’ye yaptığı açıklamaya göre PES 2015 için çalışmaların şimdiden başladığını söyledi.

PES 2015 çalışmalarının başladığına ek olarak “PES  2015 hakkında detaylı bilgi veremeyiz. Büyük bir dönüş yapmak için hazırlanıyoruz. Biz İngiltere stüdyomuzdaki çalışmalar ile ilgili bilgi veremem ancak sonraki oyunumuz için çalışıyoruz ve Avrupa halkının isteklerini araştırıyoruz. Bu oyun ortak bir iştir. Sadece Japon halkı tarafından geliştirilen bir oyun değildir.” diyerek PES 2015 geliştirmelerinde Avrupa desteğini sağladıklarını belirtti.

“PES 2014 oyunu ve 2014 yılı bu ortaklık için bir geçiş yılıdır” dedi ve sözlerine ekledi;”PES 2015 için çok büyük şeyler düşünüyoruz ve bekliyoruz.”

Aklınızdaki tüm PES oyunlarını bir düşünün. PES 6’yı aklınıza getirin. Serinin oyuncuları gayet iyi bilirler ki PES 6’dan  beri pek kayda değer oyun gelemedi. Sene 2014 oldu hâlâ “PES 6 gibi bir oyun gelemedi” laflarını duymaktayız.

Birçok PES oyuncusu ya FIFA’ya geçti ya da hepimizin bildiği üzere PES 2013’ü hâlâ oynamaktalar. Konami üzerlerindeki baskıyı atmak ve oyunu daha iyi hale getirmek zorunda olduklarını çok uzun zamandır biliyor. Konami PES 2014’ü yeni oyun motoru ve Fox Engine kullanarak yapmaya çalıştı ve malesef başarılı olamadı. Büyük bir zarar elde ederek değerli kitlesinin bir kısmını da kaybetti ve doğal olarak PES 2015’de aynı hataya düşmek istemiyor.

Aslında biraz düşünecek olursak PES 2014’ü yeni nesile çıkartmayarak çok doğru bir karar aldılar. Neden mi? Çünkü bu yeni oyunu yapmaları için daha fazla vakitleri olacağını gösteriyordu. Konami kendilerine Avrupa’dan yeni danışmanlar bularak oyunu Avrupa’ya açmayı ve oradaki insanların oyuna ilgi duymalarını amaçlıyor. PES 2015’i de bunu düşünerek yeniden tasarladılar. Yeni oyun modları eklediler ve oyun motorunu geliştirerek daha gerçekçi bir oyun yapmayı başardılar. Bütün bir sene boyunca Konami’den iddalı açıklamalar geldi ve çoğu kesim bunu tartıştı. Eğer bu oyunda kötü çıkarsa bu PES serisinin acı kaybı ve belki de sonu olabilirdi.

PES 2014’te yaptıkları hataların farkında olduklarını belirten Konamiyetkilisi PES 2015’in tamamen farklı bir oyun olacağını belirtti. Hiran, serinin yeni oyunu için, PES fanlarının beklentilerini yüksek tutması taraftarı olduklarını söyledi. Bakalım PES 2015, beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.