30.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

İçerde son bölüm izle

İçerde son bölüm izle

içerde dizi bilgileri, yeni bölüm fragman seyret, İçerde son bölüm özeti, haftaya neler olacak

İçerde son bölüm izle, içerde dizisi bölüm özetleri, full seyret, yeni bölüm fragmanı, dizi oyuncuları, yeni bölüm fragmanı izle, bölüm özetleri, dizinin konusu nedir, dizi müzikleri dinle, dizide çalan şarkı, ikinci bölümde çalan şarkı, 26 Aralık 2016 15.bölüm izle, 02.01.2017 16.bölüm seyret, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli…

İçerde dizi müzikleri, dizide çalan parçaları dinlemek için TIKLA

İçerde dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor, Çetin Tekindor usta kadroda ve dizi pazartesi günleri yayınlanacak, Uluç Bayraktar yönetmen koltuğunda mı? Evet evet sizin aklınıza gelen bizim aklımıza da geldi. Dizi kesinlikle tutacak biiirr. İkincisi herkes gibi biz de ne kadar da Karadayı bir dizi dedik. Tadı, dönem itibariyle Karadayı gibi olmasa da Çetin Tekindor’un “Evlaaat” deyişi bizi bizden almış durumda. Özlediğimiz ses buydu evet. Bu kadronun zaten tutmama gibi seçeneği yok bu da üç.

İçerde dizisinde kimler oynuyor

İçerde dizi oyuncuları ve konusu

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği“İçerde”nin senaryosunu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile 19 Eylül Pazartesi günü 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Biri polis, biri suçlu iki kardeşin hikayesi mi olacak ? Yoksa birbirinden habersiz iki kardeş suçlularlar birlikte mi mücadele edecek hep birlikte göreceğiz. Posterlerde Rıza Kocaoğlu pis pis duruyor. Sanırız ki kötü adam rolü için onu düşünmüşler. Mustafa Uğurlu bu işin neresinde hep birlikte göreceğiz.

içerde Dizisinin Hikayesi Nedir?

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

2.bölümde çalan Tek Başına şarkısı Erkin Koray’dan…

İçerde 8.bölüm 7 Kasım 2016 fragman izle, bölüm özeti

Sarp, Melek’in Celal’in kızı olduğunu öğrenince kafası karışır. Hem onu üzmemek için gerçeği gizler, hem de ilişkilerine mesafe koymak ister. Mestan, Sarp’ın Kebapçı Celal’e olan sadakatından şüphelenmeye başlamıştır. Bunu Celal’e dillendirir. Mestan işin aslı olup olmadığını öğrenmek için Kebapçı Celal’den onay alıp Sarp’ı takip etmeye başlar. Celal daha önce Füsun ve Eylem’den uzak durması konusunda uyardığı Mert’i Sarp hakkında bir açık yakalaması için Füsun’un lokantasına gönderir. Yeşim, Sarp’ı Melek konusunda uyarır. Melek’in yeni oyuncağı olduğunu, kendisiyle işi bitince fırlatıp atacağını söyler. Sarp, Mestan’ın adım adım peşinde olduğundan habersizdir. En ufak bir hatasının telafisi olmayacaktır. Bu kez Sarp için çember iyice daralmıştır.

İçerde 9.bölüm 14.11.2016 fragman izle, bölüm özeti

Sarp, ailesini kurtarmak için mahalleye Celal ile yüzleşmeye gider. Elindeki tek kozu Melek’tir. Mert, Füsun ve Eylem’in kaçırılmasına sebep olduğu için çok üzgündür. Onlara bir zarar gelmemesi için plan yapar. Yusuf’tan gizli olarak ekibini alıp Melek, Füsun ve Eylem’in takas yerine gider. Mert’in bu hamlesini Yusuf öğrenince bilgisi dışında iş çevrildiği için çok kızar. Mestan’ın ölümünden dolayı Sarp’ın peşinde, sadece Celal ve adamları yoktur ayrıca polis de Sarp’ın peşindedir. Sarp kimseye yakalanmadan kendisini aklamak zorundadır.

10.bölüm fragman izle 21 Kasım 2016 bölüm özeti

İçerde 10.bölümde Sarp ile Kebapçı Celal’in izleyenler dahil herkese çektiği oyun ortaya çıkıyor. Alyanak Hasan ve arkadaşlarının Celal’i öldürüp yerine geçme hevesleri kursaklarında kalıyor. Melek ve Mert ise Sarp’a duydukları nefretten sıyrılacağa benziyor. Birkaç haftadır gözükmeyen, adından bile söz edilmeyen Köstenceli tekrar dizinin merkezine oturur.

içerde 11.bölüm fragmanı izle 28.11.2016

Sarp kendisine ve Celal’ e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Bilmeceyi çözmüştür. Şimdi intikam zamanıdır. Bütün yaşananlara sebep olanlar bir bir yakalanıp hesap vermek
zorundadır. Alyanak, Celal’i bitirecek kudrette bir adam değildir.Tüm planı kuran Köstenceli’dir. Ancak Köstenceli’den intikam almak kolay olmayacaktır.
Zekice plan yapıp temkinli hareket etmek gerekiyordur. Mert de oyuna dahil olur. Yusuf Müdür hem Celal’i hem de Köstenceli’yi aynı anda bitirmenin planlarını yapmaktadır.

içerde 12.bölüm fragmanı izle 5 Aralık 2016

Eylem ve Mert arasındaki aşk artık dile dökülmüştür. Eylem’in yüzüklü adam Coşkun’la buluşmasından sonra Mert adamları takip ederek yıllar sonra Coşkun’la yüz yüze gelir.

içerde 13.bölüm özeti 12 Aralık 2016

Mert, Kebapçı Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşünür. Bunu Melek’le de paylaşır. Mert şüphelerinde haklı olup olmadığını öğrenmek için Celal’e bir oyun oynar. Yusuf Müdür, Sarp’ın polislikten vazgeçmesine engel olmak için son bir hamle yapar. Celal, Köstenceli’nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Karşısına çıkan bir avukat “patron” diye birinden bahseder. Sarp, Celal ve adamları gizemli patronun peşine düşerler. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam eder. Coşkun yeni planlar kurmanın peşinde Metin’in evini araştırmaya başlar. Füsun ve çocuklarına ulaşmak istiyordur.

İçerde 19.12.2016 14.bölümde neler oldu?

Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin patron denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür’ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder, Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler. İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder. Sarp’ın patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır.

26 Aralık 2016 içerde 15.bölümde neler oldu, bölüm özeti

Son bölümde Yusuf Müdür Sarp’ın hayatını kurtarmak amacıyla kendini öne atmış ve vurulmuştu. Acaba Yusuf Müdür diziden ayrılacak mı? Köstenceli’nin karısı Sarp’ın adını Kebapçı Celal’e verecek mi? Onun planının ne olduğunu önümüzdeki hafta öğreneceğiz.

Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur. Hem Yusuf Müdür’ü hastaneye yetiştirmek hem de olay yerindeki delillerin bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyordur. Sarp olanlardan kendisini suçlu hisseder. Yusuf Müdür’ün vurulduğu Organize Şube’de duyulunca tüm ekip hastaneye gider. Mert, Yusuf müdürün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez. Davut ve Minik, Alyanak’ı Sarı Hüsnü’nün mahallesinden kaldırırlar. Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür. Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.

9 Ocak 2017 içerde 16.bölüm özeti

Kebapçı Celal gerçek patronun kim olduğunu öğrenecek mi? Melek babasından yediği tokattan sonra hangi kararı alacak? Düğüm 16.bölümde çözülecek mi?

Yusuf Müdür hâlâ yoğun bakımdadır. Hastane ziyaretine geçmişinden bir kadın gelir. Melek, Celal’e karşı tepkilidir. Telefonlarına çıkmıyordur. Celal yaptığına pişman, kızına ulaşmaya çalışıyordur.

Yeşim, Celal’in Melek konusunda bu kadar üzgün olmasına anlam veremez. Hatta Melek’in öz kızı olmasından şüphelenmeye başlar. Mert güvenlik kamerası görüntülerini flash diskete kopyalamıştır. Sarp o görüntülerin Mert’te olduğunu anlar ve ele geçirmeye çalışır.

Alyanak, Sarı Hüsnü’nün mahallesine çökmüştür. Oradakilerin kendisine biat etmesini sağlamaya çalışıyordur. Kendisini Celal’in bitiremediği adam ilan eder.

1 Mayıs 2017 içerde 32.bölüm fragman seyret

Melek’in ölümü sonrası Sarp’ı intikam hırsı sarsa da kendini tutmayı başarır. Ancak Mert ondan sonra iyice dağılır. Açığa alınmasının ardından Kebapçı Celal’in yanında aleni olarak çalışmaya başlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Hektor dedi ki:

  Ay Yapım, Uluç Bayraktar…
  Süper bir dizi olacak, Show Tv çok akıllıca bir iş yapmış. Dizi sektöründe geride kalmıştı, dengeleyecek gibi. Kadroda müthiş, konu çok belirgin değil ama aksiyonu bol olacak gibi.

 2. Tonyukuk dedi ki:

  İlk bölüm müthişti, oyuncular çok karizmatik.
  Daha diziye dahil olmayanlar da var.
  Sanki sırlar çok kısa sürede ifşa oldu gibi.
  Ama Uluç Bayraktar yeni gizemler katacaktır diziye.
  Bir dahaki bölüm 26 Eylül 2016 pazartesi günü 2.bölüm.

 3. Tonyukuk dedi ki:

  Kebapçı Celal patlamada öldü mü ?
  10.bölümde neler olacak
  21 Kasım 2016 fragmanda

 4. Van Persie dedi ki:

  Bence Köstenceli de ölmedi
  Celal’in sırrını durduk yere ona söylemesi bana şüpheli geldi
  İlerleyen bölümlerde görüşürüz

 5. Van Persie dedi ki:

  Diziden bu hafta kim ayrılacak?
  Kebapçı Celal kimi öldürecek

 6. Tonyukuk dedi ki:

  Yüzüklü Coşkun ve Mert dizinin seyrini değiştirecek gibi.
  Alyanak da geri plana çekilir bu kaçıştan sonra.

 7. Tonyukuk dedi ki:

  Yeni yıl arasından sonra 16.bölüm önümüzdeki hafta 9 Ocak 2017 Pazartesi yayında

 8. PageRank dedi ki:

  Dizinin sonları geldikçe heyecanı kaçtı. Bu bir iki bölümde sıkıştı sanki senaristler.
  Melek’in ölümü ve Mert’in polislikten ihracı akışı biraz değiştirdi.

 9. Google Panda dedi ki:

  İnşallah finalde mutlu son olur. O manyaklar Sarp ve ailesine zarar vermez umarım.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.