Öksürüğe ne iyi gelir – Öksürük nasıl geçer

  • 29 Ağustos 2016
  • 1.610 KEZ OKUNDU
Öksürüğe ne iyi gelir – Öksürük nasıl geçer

Öksürüğe ne iyi gelir – Öksürük nasıl geçer

Öksürük nasıl iyileşir, Öksürüğü durdurma, doğal yollar,öksürüğe ne iyi gelir,öksürüğü bitirin. Doğal şuruplar,doğal ilaçlar, bitkisel ilaçlar, öksürükten kurtulmanın doğal yolları…

Öksürüğe ne iyi gelir? Öksürüğü Kesen Doğal Yöntemler,öksürüğü geçiren çaylar,öksürüğü bitiren otlar nelerdir?Mustafa Eraslan tarifleri, öksürüğe iyi gelen besinler hangileridir? Öksürük nasıl geçer,öksürüğü geçirmenin yolları? Öksürük için doğal tedaviler nelerdir? Öksürüğü kesen 5 besin,öksürük tedavisi – öksürük nasıl geçer? Kuru öksürüğe ne iyi gelir? Öksürük ve Tedavisi? Öksürük için evde neler yaparsak iyi gelir? Öksürüğü kesmek için ne yapmalı,öksürüğü ne keser? Öksürüğü hemen anında kesme yöntemleri? İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri,öksürüğü kesen bitkiler,öksürüğü geçiren şeyler,öksürüğü ne geçirir…

Öksürüğe doğal çözüm ebegümeci

Dr. Mustafa Eraslan insan sağlığını tehdit eden sigara kullanımı ve bunun yol açtığı öksürüğe karşı doğal bitkilerle çözüm önerilerinde bulundu.

Dr. Mustafa Eraslan özellikle sigaranın yol açtığı öksürük ve biriken balgama karşı, bitkilerle hazırlanan doğal karışımlar sonucu elde edilen kürlere yönelik püf noktaları verdi. Sigara kullanımına bağlı olarak kendini gösteren öksürüklere karşı çeşitli bitkilerin şifa niteliğini taşıdığını söyleyen Dr. Eraslan; “Sigara öksürüğü veya tiryaki öksürüğü adını verdiğimiz öksürüktür. Sigara içeni gece ve gündüz rahatsız eden kesik kesik öksürme biçimini ortadan kaldırmak ve biriken balgamı dışarı atmak için bazı bitkilerden faydalanabiliriz. Bunlar içinde en etkili bitki ise halkımızın yakından tanıdığı ebegümecidir” dedi.

Dr. Mustafa Eraslan sigaranın zararlarını en aza indirmenin pratikliği hakkında evlerde kolaylıkla hazırlanabilecek karışıma ilişkin şu bilgileri verdi: “ Bir tatlı kaşığı kurutulmuş Ebegümeci çiçeği üzerine bir bardak soğuk su ilave edilir. 8 saat bekletildikten sonra süzülerek içilir. Bu karışım akşamdan yapılıp sabah içilir ise öksürüğün ortadan kalkmasında ve balgamın dışarıya çıkartılmasında çok etkilidir.

Ya da bir bardak taze kaynatılmış suyun içine bir tatlı kaşığı kurutulmuş ebegümeci yaprağı ilave edilir ağzı kapatılır 15 dakika demlendikten sonra içilir .Her iki tarifte sigara tiryakilerinin öksürüğünün giderilmesinde ve balgamı atmalarında son derece etkilidir.”

Öksürüğe Karşı Hazırlanacak Bitkisel Karışımlar Videolu Anlatım

YouTube video

Öksürük hakkında bilinmeyenler,Öksürük hakkında bilmediklerimiz,doğal çözüm önerileri ve daha fazlası için SAĞLIK

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ