12.08.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Vatanım Sensin son bölüm full izle

Vatanım Sensin son bölüm full izle

Vatanım Sensin son bölüm full izle, yeni bölüm fragmanı seyret, bölüm özetleri, bu hafta neler oldu, haftaya neler olacak?

Vatanım Sensin son bölüm izle, yeni bölüm full izle, son bölüm fragman seyret, bölüm özetleri, dizi oyuncuları, dizi fotoğrafları, yeni bölümde neler olacak

Vatanım Sensin 1.bölüm – 27 Ekim 2016 Perşembe

Vatanım Sensin 1. Bölüm’de; Cevdet, kan kardeşi Tevfik’in ihanetine uğrar.
Balkan harbinin sonlarına doğru Selanik’te bir binbaşıdır Cevdet ( Halit Ergenç). Vatanı için yiğit bir asker, karısı Azize’ye ( Bergüzar Korel) tutkun bir aşık; çocukları Ali Kemal, Yıldız ve Hilal’e şefkatli bir baba, anası Hasibe’ye ise hayırlı bir evlattır.

Kan Kardeşi Tevfik’le beraber cephede vatan topraklarını kaybetmemek için var gücüyle direnirken başına gelen kalleş bir olay her şeyi alt üst eder. Cevdet ailesinden kopmaya mecbur kalır. Selanik’ten İzmir’e göç etmek zorunda kalan Azize’ye ise Tevfik yardım eder.

Ona karşı yıllardır gizlediği duygularını belli etme pahasına yanlarında olur. Oysa Tevfik’in de büyük bir sırrı vardır. Azize üç çocuğu ve kayın validesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini. Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını. 1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur.

Yıldız, Yunanlılar’ın şerefine düzenlenen bir baloya gizlice katılırken, Yunan Teğmen’i Leon’a aşık olur. Hilal, işgale karşı insanları örgütlemek için gazete yazıları yazarken başını derde sokar. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde…

Vatanım Sensin 2.bölüm – 3 Kasım 2016 Perşembe

Vatanım Sensin 2. Bölüm’de; Cevdet, İzmir’e dönüyor; gizli kalan her şey ortaya çıkıyor!
“Benim vatanım sensin” diyecek kadar kocasını seven Azize için ise aşk hiç bu kadar acı vermemiştir. Cevdet’i, Yunan üniformasının içinde görmek, vatan toprakları için kocasından sonra oğlunu da şehit verdiğini zanneden anası Hasibe’nin, vatansever babasının izinden yürüyen kızı Hilal’in, Yunan Komutanının oğluna ilgi duyan kızı Yıldız’ın da kaderini değiştirecektir.

Düzeni başına yıkılan biri daha vardır; Cevdet’e Selanik topraklarında hıyanet eden onu sırtından vuran kan kardeşi Miralay Tevfik. Azize, ölümden daha çok canını yakan bir aşkın içinde bulurken kendini Albay Cevdet için ise, ailesini yeniden kazanmak hiç de kolay olmayacaktır.

Vatanım Sensin 3.bölüm – 10 Kasım 2016 Perşembe

evdet’in asıl imtihanı şimdi başlamıştır. Ne gözünün nuru karısına, ne evlatlarına ne de anasına aslında kendi vatanının kurtuluşu için çalıştığını söyleyemeyecektir. Çünkü bu hem onların canını hem de vazifesini tehlikeye atmak demektir. Cevdet saklanan silahları, Yunanlıların eline geçmeden bulmak zorundadır. İzmir’in hatta Anadolu’nun kaderi buna bağlıdır.

Silahları kendine saklamak için cinayet işleyen Tevfik ise camide bir ipucu bıraktığının farkında değildir. Diğer yandan Vasili için İtilaf devletlerinin katılacağı baloda Cevdet’in ailesinin de orada olması son derece mühimdir.

Yıllar sonra kocasının Yunan üniforması ile dönüşünü hazmedemeyen Azize ise Cevdet’ten boşanmak ister. Cevdet kabul eder; ancak bir şartı vardır. Cevdet her ne kadar bir yabancı gibi olsa da aşkından bu kadar kolay vazgeçmesi Azize’yi sarsar. Cevdet’in vatan haini olarak dönüşü ise ailesini tehlikeye atacaktır.

Vatanım Sensin 4.bölüm – 17.11.2016

Vatanım Sensin 4.bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitledi. Peki son bölümde neler oldu? 4.bölümün özeti :
Vatan haini Cevdet’i hedef alan yangın, Azize ve ailesinin hayatını ummadık şekilde değiştirir. Azize’nin yıllardır binbir zorlukla bir arada tutmaya çalıştığı ailesi dağılmaktadır. Cevdet; kızı Hilal ve annesi Hasibe’nin canı ile sınanmış, bir karar almak zorunda kalır. Bundan böyle ailesini yanında, Yunan Konağında ikamet ettirecektir.

Diğer yandan Cevdet resepsiyonda tanıştığı Eftelya’nın peşine düşer. Cevdet’in silahların peşinde olduğunu öğrenen Tevfik ise Cevdet’in hayatını tehlikeye atacaktır.

Vatanım Sensin 5.bölüm özeti – 24 Kasım 2016 – fragman izle

5.bölümde Cevdet kendisine kurulmuş tuzaklardan kurtulabilecek mi sorusunun cevabını bulacağız.

Vatanım Sensin 5. Bölüm’de; Tevfik, Cevdet’i ortadan kaldırabilmek için yeni bir plan yapıyor!
Cevdet’in kendisini aldattığını zanneden Azize’nin bir kez daha dünyası başına yıkılır. Cevdet ise aslında silahların peşinde olduğunu açıklayamaz ve zaman kaybetmeden Eftelya’nın evinde bulduğu haritanın peşine düşer. Silahların izini yalnız sürmek zorunda olan Cevdet beklenmedik bir gelişme ile karşı karşıyadır; Vasili onu bu göreve Leon ile birlikte gönderir.

Vatanım Sensin son bölüm 6.bölüm özeti – 1 Aralık 2016 – fragman izle

Çocuklarına sahip çıkmaya çalışan Azize, Yıldız’ı Leon’dan sakınmak için görücüye çıkarır. Yıldız’ın talibi ise herkes için büyük sürpriz olacaktır. Hastanedeki intihar vakasından sonra sarsılan Hilal, kendini tehlikeye atacak bir plan yapar. Cevdet vazifedeyken konakta da gerilim tırmanmaktadır.

Vatanım Sensin 7.bölüm özeti – 8 Aralık 2016 – fragman izle

Cevdet’i bir kez daha kaybetmekle yüzleşen Azize, bu kez mantığıyla değil duygularıyla hareket eder ancak sevinci kısa sürecektir. Ne pahasına olursa olsun silahlara ulaşmak isteyen Cevdet’in verdiği karar, hem Cevdet’i hem de arkasından oyunlar çeviren Tevfik’i çok daha güç durumda bırakmıştır

Vatanım Sensin 8.bölüm özeti – 15 Aralık 2016 – fragman izle

Vatanım Sensin son bölüm : Cevdet, Yunanların mühimmatını imha etme vazifesi sırasında ummadığı engellerle karşılaşır!
Cevdet, gerçek kimliği deşifre olmadan Ölmez Hasan’dan kurtulmak zorundadır. Silahları bulan Azize’nin ise, hayatı tehlikededir. Tevfik, en önemli sırrını öğrenen Azize’ye dair kararını henüz vermemiştir. Diğer yandan, Amasya genelgesinde alınan kararlar Türk halkını umutlandırır. Ancak, İtilaf devletlerinin Yunan Ordusuna destek için gönderdiği önemli sayıda askeri mühimmat bu umuda gölge düşürür.

Vatanım Sensin son bölüm 22.12.2016 9.bölüm fragmanı seyret

Cevdet’in gizli görevi sonunda ortaya çıkıyor mu? Leon’un uyarılarını dikkate alan Vasili, Cevdet’e karşı büyük bir şüpheye düşüyor!

Cevdet, Yunan cephaneliğini patlatarak zafer kazanmış olsa da Ölmez Hasan’ın yakalanması işleri değiştirir. Leon’un, Cevdet’e dair şüpheleri Vasili’nin aklını karıştırmıştır. Cevdet, Ölmez Hasan’dan silahların yerini öğrenmeye çalışırken, Ölmez Hasan da onu kimliğini deşifre etmekle tehdit eder. Vasili’nin Ölmez Hasan’ı konuşturmak için bulduğu yöntem ise Cevdet’i hayli zorda bırakacaktır.

29 Aralık 2016 Vatanım Sensin 10.bölüm fragman seyret

Cevdet, kızı Hilal’i kurtarmak için çabalamaktadır. Başarabilecek mi?

Vasili, Hilal’in idam edilmesi için karar veriyor; Cevdet hayatının en zor kararını vermek zorunda kalıyor!
Cevdet ve Azize, kızları Hilal’in Yunan Cephaneliğini patlatmak suçundan tutuklandığını duyunca sarsılırlar. Hilal’in tutuklanması, Cevdet’i kurtarmak adına Mehmet’i ateşe atan Eşref için de sürpriz olur. Vasili’nin Hilal için idam kararı vermesi ise herkesi şaşkına çevirir. Kendi işlediği suçtan ötürü kızının idam edilecek olması Cevdet’i kahreder.

12 Ocak 2017 Vatanım Sensin 11.bölüm özeti

Halide Edip geliyor. Halka önemli bir sesleniş yapıyor.

Yılbaşı arasından sonra 11.bölüm bu perşembe ekrana gelecek.

İzmir’e gelen Halide Edip, direniş için herkese umut oluyor!
Cevdet ve ailesi Hilal’i idamdan kurtarmanın yollarını aramaktadır. Vatan haini olarak aranmasına rağmen şehre gelen Halide Edip, Azize için bir umut olur. Halide Edip önderliğinde Hilal için bir etten duvar öreceklerdir. Vakit daralırken önlerine çıkan engeller hem Cevdet’i hem de Azize’yi isyan noktasına getirir.

19.01.2017 Vatanım Sensin 12.bölüm fragman izle

Eşref, Leon’u öldürecek mi sorusunun yanıyını bu haftaki 12.bölümde bulacağız.

Vatanım Sensin 12. Bölüm’de; Cevdet’e, Eşref’i vurma emri veriliyor!
Cevdet’in, Leon’a pusu planı başarılı olmuş ve Cevdet kızını şimdilik ipten kurtarmıştır. Ancak Vasili’nin, Leon’un hayatını tehlikeye atacak kadar gözünün dönmesi Cevdet için beklenmedik bir durum olur. Cevdet’e dair şüpheleri gittikçe artan Vasili kati emrini verir; Şayet Cevdet, Eşref’i vurmazsa öldürülecektir.

26 Ocak 2017 Vatanım Sensin son bölüm özeti

Cevdet, silahların Tevfik’te olduğunu öğrenmiştir. Aradığı hain, yıllarca kardeşim dediği kişidir. Yunan Ordusu, Nazilli’ye saldırmadan silahları bulmak zorundadır. Cevdet ve Tevfik arasındaki hesaplaşma, olayları iki tarafın da ummadığı yerlere çekecektir. Öte yandan Azize, kızı Yıldız’ı Mustafa Sami ile evlendirme telaşındadır.

Vatanım Sensin son bölüm 2 Şubat 2017 fragman izle (14.bölüm)

Cevdet’e Mustafa Kemal’den mektup geliyor. Kurtuluş mücadelesi yolunda büyük bir umut ışığı görünüyor.

6 Nisan 2017 Vatanım Sensin 22.bölüm özeti

Veronika’nın yanlış anlaması üzerine Yıldız ile Leon’un bir izdivaç kurmak istemelerini düşünmesi, Leon’u köşeye sıkıştırır. Hilal’in, Leon’a karşı giderek artan öfkesini anlayışla karşılayan Leon, ne yapacağını bilemez. Leon’un haberi olmadan konakta gerçekleştirecek merasim, herkesi oldukça şaşırtır.

Tevfik’in kuvvacıların başında yer alacağını düşünen Azize, Cevdet’in herkesten bir şeyler sakladığını hisseder. Tevfik ile evlenmeyi kabul eden Azize, bunu gerçekleştirmek için önünde engel kalmadığını düşünür. Cevdet’in son anda evde karşılaştığı manzara, yanlış bir karar verilmesini önlemek için son hamledir.

Tevfik’in gerçekleri öğrenmesiyle Cevdet ile arasında yeni bir mücadele başlatır. Vasili ile görüşüp Cevdet’in gerçek yüzünü açıklamak isteyen Tevfik, hiç beklemediği bir hareketle karşılaşacaktır.

13 Nisan 2017 Vatanım Sensin 23.bölüm fragman seyret

Vatanım Sensin son bölüm full hd izlemek için TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Tonyukuk dedi ki:

  Vatanım sensin son bölüm izle
  yeni bölüm fragmanı seyret
  dün akşam neler oldu
  bölüm özetleri
  dizinin konusu ve oyuncuları

 2. Tonyukuk dedi ki:

  12 Ocak 2017 Perşembe
  11.bölüm Vatanım Sensin yeni yıl ilk bölümüyle yayında…

 3. Googlefan dedi ki:

  Tarihimizi anlatan müthiş bir dizi. Bu hafta Atatürk’ten mektup fragmanı çok ses getirecek. Böyle dizilerin çoğalmasını diliyorum. Diriliş Ertuğrul’u da izliyorum. Atatürk de bizim Osmanlı da bizim!

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.