21.01.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Pokemon Go full ücretsiz indir – Nasıl oynanır

Pokemon Go full ücretsiz indir – Nasıl oynanır

Pokemon Go Oyunu Nedir – Nasıl Oynanır

Android için Pokemon Go, Apple için Pokemon Go, Nasıl oynanır, nasıl yüklenir, ücretsiz full oyun indir, videolu oyun anlatımı, Pokemon Go Apk indir

Şehrin dört bir yanına dağılmış sevilen Pokemon karakterlerini bularak ilerlediğiniz bir artırılmış gerçeklik oyunu. Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılan oyun şu anda ülkemizde oynanabilir değil ancak yurt dışında iseniz Pokemon çizgi filmi ile büyümüş, oyunlarını oynamış çocuğunuzla beraber oynayabileceğiniz harika bir oyun.

Oyunda yaptığınız şey müzeler, tarihi yapılar, anıtlar ve daha pek çok ilgi çekici yerde bulunan Pokemon karakterlerini bulup topunuz ve yardımcı öğelerle onları yakalamak. Bir yandan gezerken diğer yandan eğlendiren oyunda tahmin edeceğiniz üzere bir harita üzerinden ilerliyorsunuz ve artırılmış gerçeklik uygulamalarında olduğu gibi karşınıza Pokemon karakteri çıktığı vakit seçiminizi yaparak yakalıyorsunuz. Bu şekilde şehri gezerek tüm güçlü Pokemon’ları yakalayıp Pokedex’i tamamlamaya çalışıyorsunuz. Seviye atladıkça daha hareketli, yakalanması güç Pokemon’lar karşınıza çıkıyor.

Avatarınızı oluşturarak başladığınız macera oyununda aralarında Venusaur, Charizard, Blastoise ve Pikachu’nun da bulunduğu pek çok Pokemon karakterinin yerini akıllı telefonunuzdan veya Bluetooth destekli oyuna özel bir aksesuar olan Plus ile tespit edebiliyorsunuz. Fazlasıyla hareketli bir kişilikseniz oyundan fazlasıyla keyif alacağınızı söyleyebilirim ancak şu aşamada Türkiye’de oynanabilir olmadığını bir kez daha hatırlatayım.

Pokemon Go Neden Sevildi

Tüm dünyanın ilgi odağı olan ve insanların çılgınlar gibi oynadığı oyun, neden bu kadar çok tuttu?
Tüm insanların atalarına baktığımızda, metropolleşme sürecinin son 200 yıllara dayandığını görüyoruz. Modern insan dediğimiz insan ırkının geçmişi ise 50.000 yıllık bir geçmiş. Bu geçmişin kökünde ise hep bir av arama, avlanma ve yeni yerleri keşfetme yatıyor.
İnsanlar genel olarak havuza ya da denize girmeyi sever. Peki neden suyu sever biliyor musunuz? Çünkü anne karnında 9 ay suyun içinde kalan insan, tekrar suya girdiğinde istisnalar haricinde yine mutlu oluyor. Siz belki bunu bilmiyorsunuz ama istemsiz bir şekilde genel olarak insanların suyu sevmesinin en büyük nedenlerinden biri budur.

Virüslü APK’lere Dikkat!

Oyunun ülke sınırlaması olması nedeniyle piyasada APK versiyonlarının kullanıldığı görülürken, bu konuda kişilerin virüslü uygulamalara karşı dikkatli olması gerekiyor. Bu nedenle çok güvenli kaynaklardan indirilmesi ya da resmen Türkiye’de kullanıma sunulmasının beklenmesi gerekiyor.

Gerçeklik Ön Planda

Pokemon Go oyununda gerçek kameraların ve sokakların kullanılmış olması oyun için büyük bir merak uyandırmış ve oyunda iyi performansın bu şekilde nasıl sağlanacağı merak ediliyordu. Oyunun sunulması ile birlikte oyunun tüm noktaları hakkında bilgi sahibi olabilmemiz mümkün olacak. Bunun için kişilerin ilk izlenimlerini beklemek y eterli olacak. Yapılacak yeni incelemeler ile birlikte oyun hakkında detaylara ulaşmak ve oyunun tam anlamıyla nasıl olduğunu öğrenmek oldukça kolay.

Oyunun video anlatımı

Pokemon Go android google play’den İNDİR

Pokemon Go Apk İNDİR

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hektor dedi ki:

    Bu bir çılgınlık, oyun için göz altına alınanların haberleri geliyor. En iyisi bulaşmamak :))))

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.