31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Su Kutlu Kimdir – Biyografisi

Su Kutlu Kimdir – Biyografisi

Su Kutlu Hayat Hikayesi

Su Kutlu kimdir, biyografisi, oynadığı diziler, boyu kaç cm, kaç kilo, burcu ne, nereli, nerede okuyor, instagram adresi, Arkadaşlar İyidir dizi oyuncuları, hangi filmlerde oynadı, fotoğrafları, resimleri…

Güzel Köylü dizisinde oynarken basına verdiği yaşanılacak ülke değil beyanıyla ses getiren, çokça eleştiri alan, en sonunda Bodrum’da bir bar kavgasına karışmasının ardından yönetmen tarafından diziden çıkarılan güzel oyuncu yeni projeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İŞLETME KAPANDI, O ÇIKMADI
Geç saatlere kadar barda eğlenen Güzel Köylü dizisinin Sude’si Su Kutlu, iddiaya göre işletmenin kapanma saati olan saat 01.00’da dışarı çıkmak istemedi.

GARSONA TEKME VE YUMRUK ATTI
Uyarılara aldırış etmeyen oyuncu, daha sonra elindeki içkiyi dışarıda içmek için almak istedi. Çalışanların buna izin vermemesine sinirlenen Kutlu, iddiaya göre garsona tekme ve yumruk attı.

POLİSİ ARADI
Kutlu, başka bir garson tarafından kolundan tutularak dışarı çıkarıldı. Kutlu, polisi arayarak darp edildiğini öne sürdü. Kutlu’nun iddiaları üzerine polis güvenlik kameralarının kaydını incelemeye aldı. İşletme sahipleri de kendilerine iftira atıldığı gerekçesiyle Kutlu’dan davacı oldu.

SU KUTLU KİMDİR?

Güzel oyuncu, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseden sonra tahsil yapmadı. Oyunculuk dersleri almadı ama oyuncu koçları oldu. Eti’nin reklam filminde rol alarak kameralarla tanıştı. 2012 yılında Eti Maximus reklamında oynadı. Hemen sonra da “Hayatımın Rolü” adlı dizide oynaması için teklif geldi. Sonrasında da ‘Ali Ayşe’yi Seviyor’, ‘Çalıkuşu’ ve ‘Güzel Köylü’ adlı dizilerde oynadı.

2012 yılında yayına giren ve başrollerinde Haluk Bilginer ve Ebru Özkan gibi oyuncuların yer aldığı “Hayatımın Rolü” adlı dizi ile ilk kez oyunculuk kariyerine başlamıştır.
Kutlu, 2013 yılında Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden uyarlanan, yapımlığını Timur Savcı, yönetmenliğini Çağan Irmak ve ekibinin yaptığı “Çalıkuşu” adlı dizide Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük Yaşaroğlu ile birlikte rol almıştır. Son olarak Show Tv’de yayınlanan Arkadaşlar İyidir dizisinde üniversiteli bir grup öğrencinin hayatının anlatıldığı dizide oynamaktadır.

Su Kutlu’nun rol aldığı yapımlar
– (2014) Güzel Köylü – Sude
– (2013) Çalıkuşu – Mişel
– (2013) Ali Ayşe’yi Seviyor – Nazlı
– (2012) Hayatımın Rolü – Amelya

Su Kutlunun instagram adresi için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Alexa Vista dedi ki:

    Yok mu yeni proje ya. Arkadaşlar İyidir’de çok güzel bir performans sergilemişti. Özledik.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.