09.07.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Arkadaşlar İyidir son bölüm izle

Arkadaşlar İyidir son bölüm izle

Arkadaşlar İyidir dizi bilgileri

Arkadaşlar İyidir fragman izle, ne zaman başlıyor, hangi kanalda, hangi gün, oyuncu kadrosu, dizinin konusu, fragman seyret, Arkadaş jenerik müziği, Gripin arkadaş dinle, show tv yeni dizi, yeni sezon diziler, Arkadaşlar iyidir son bölüm, yeni bölüm…

Arkadaşlar iyidir 28 Ağustos 2016’da Show TV’de başlıyor

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığı Arkadaşlar İyidir kadrosundaki yepyeni yüzlerle ekranda farklı bir soluk estirmeye hazırlanıyor. Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı yolları üniversitede kesişen beş gencin hikayesini konu alan”Ama Arkadaşlar İyidir”de ekranda ilk kez görünecek yeni yüzlere deneyimli oyuncular eşlik ediyor.

Dizinin genç kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu yer alıyor. Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan “Ama Arkadaşlar İyidir”in çekimleri 15 Temmuz’da İstanbul’da başlayacak. Sürprizlerle dolu hikayesi kadar sosyal medya kampanyaları, müzik tasarımı ve görsel zenginliği ile dikkatleri çekecek “Ama Arkadaşlar İyidir” çok yakında Show TV’de başlıyor.

Arkadaşlar İyidir Konu – Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve Emre Karayel yer alıyor. Usta oyuncu Ahmet Mekin’in ise konuk oyuncu olarak boy göstereceği Arkadaşlar İyidir’in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

Arkadaşlar İyidir dizi oyuncuları, dizi konusu

Arkadaşlar İyidir’in genel hikayesi ise Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı’yla karşılaşır. Seda ve Gizem, bir araya geldikleri ilk andan itibaren eski günlerdeki gibi birbirlerine bağlanırlar.

Ancak kısa süre sonra gruptaki dengeler değişmeye başlar. Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişin hayaletleriyle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının o kadar da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. Artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmişlerdir. Hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?

Arkadaşlar İyidir 1.bölüm 28 Ağustos 2016 izle

Arkadaşlar İyidir 1.bölüm özeti – İlk bölümde neler oldu

Babasının ölümünden sonra annesiyle yeni bir hayata sürüklenen Gizem için son durak İstanbul’dur. İstanbul’da İzmir’den çocukluk arkadaşı Seda ile karşılaşır. Meğer eski dostlar aynı üniversitede, aynı bölümde hatta aynı sınıftadır. Annesiyle gergin günler geçiren, maddi anlamda da problemleri bulunan Eren hocasına patlar. Eren ve Gizem gece kulübünde karşılaşır, ancak sonu pek de iyi bitmez. Merve Yunus’a aşıktır, Seda’nın yeni arkadaşıdır. Ancak Yunus’un bu aşktan haberi yoktur. Gizem’deki sinsilikten anladığımız kadarıyla işler ilerleyen bölümlerde iyice karışacaktır. Dizide Yunus ve Seda harici karakterlerin gizli planlar peşinde olduğunu görüyoruz.

Arkadaşlar İyidir 2.bölüm 04.09.2016 full izle- fragman seyret – 4 Eylül 2016

Arkadaşlar İyidir 2.Bölüm Özeti

Gizem, Seda ve Eren üzerinden sinsi planlarını uygulamaya başlamıştır. Seda hiçbir şeyden habersiz eski dostu Gizem’le tekrar kavuştuğu için mutludur ve Gizem’in planlarından habersizdir. Eren de Gizem’i erişilmez, cool bir kız görüp etkilenir ve elde etmeye çalışır. Üniversite hocası Eren’i dersten geçirmek için bir soruyla sınar. Acaba ne isteyecektir? Merve ve Yunus arasında neler olacak? Yunus, Merve’nin kendine olan hislerini çözebilecek mi? Yunus gerçek aşkı Seda’ya açılabilecek mi?

Arkadaşlar İyidir 3.bölüm 11 Eylül 2016 fragman izle

3.bölüm özeti 11.04.2016
Üçüncü bölüm fragmanında işler iyice çığrından çıkıyor. Seda’ya aşık olan tek Yunus değil gibi, Eren de o yöne doğru rüzgara bırakmış kendini. Bu haberlere en çok Merve üzülüyor. Platonik aşkı Yunus’un başka birinden hoşlandığını öğrenmek herkesi üzer. Bu haberler Yunus ve Eren’in arasını bozacak gibi gözüküyor. En kötüsü de Gizem hala planlar kurmakta ve bir bir uygulamakta… 11 Eylül 2016 Show Tv’de…

Arkadaşlar İyidir 4.bölüm 18 Eylül 2016 fragman izle

4.bölüm özeti 18.04.2016

Sonunda Eren, Seda’ya açılacak mı ? Gizem’in hin planları bitmez mi? Merve ve apaçi arasındaki yakınlaşma bir aşka gebe mi ?

Arkadaşlar İyidir 5.bölüm özeti 25.09.2016

Gizem’in planları tıkır tıkır işlemektedir. Eren’le Seda arasından yaşananları bir şekilde tüm okula yaymayı başarmış, Seda’yı okulda rezil etmeye niyetlenmiştir. Seda haberin Eren’den yayıldığını düşünmektedir. Eren ise her şeyden habersizdir. Bu arada Merve ve Gizem kendilerine haber vermediği için Seda’ya karşı gizliden gizliye cephe almaktadır.

Arkadaşlar İyidir 6.bölüm izle 2 Ekim 2016

Eren ve Seda arasındaki yakınlaşma bütün dengeleri bozar. Merve ve Yunus’u ise büyük hayal kırıklıkları beklemektedir. Salih, Ayşe’ye gerçeği anlatmakta tereddüt ederken, Hayri, Sema’nın hiç beklemediği bir şey yapacaktır. Seda, Gizem’den şüphelenmeye başlar. Gizem’in tekrar hayatlarına girmesiyle işler karışmaya başlamıştır. Salih’in büyük sırrı şimdi de Candan’ın eline geçmiştir. Yunus için düzenlenen doğum günü partisi herkesi bir araya getirir ama gece sürpriz bir şekilde sonlanacaktır.

Arkadaşlar İyidir Dizi Müziği, jenerik müzik, Gripin Arkadaş, dizide çalan şarkılar için tıkla Arkadaş

Arkadaşlar İyidir 7.bölüm izle 9 Ekim 2016

Salih’in kirli çamaşırları ortaya çıkıyor. Gizem oyun içinde oyun çevirirken gerçekten Eren’e aşık olduğunu kendine itiraf eder. Gizem Salih’e oyun çevirerek annesini kötü kendini masum gösterir ve tüm ailenin güvenini tekrar kazanır. Bu arada ilk defa tüm oyuncuların Eren’in babasını ziyarette bir araya gelmesiyle itiraflar havada uçuşur. Eren, hocasının tavsiyesiyle yanmaya, kül olmaya karar verir ki yeni bir başlangıç yapabilsin…

Arkadaşlar İyidir 8.bölüm izle 16 Ekim 2016

Merve, Arda’yla baş başa kalabilmek için Kilyos’taki evlerine gitme planı yapar. Bunu Gizem’den başka kimseye söylememiştir. Ancak o sabah Yunus’un telefonuyla işler bozulur. Yunus babasının verdiği zarfı açmaya hazır olduğunu söyler ve Merve’nin evine gider. Zor durumda kalan Merve diğerlerini de çağırır. Böylece ekip bir geceyi birlikte bu evde geçirirler. Gece oynadıkları oyunla sırlar birer birer masaya dökülecektir. Ayşe ise Salih’in tüm kirli çamaşırlarını ortaya çıkarır ve bavullarını kapıya koyarak Salih’ten evden ayrılmasını ister.

Arkadaşlar İyidir 9.bölüm izle 23 Ekim 2016

Bizimkilerin Kilyos macerası Merve’nin annesinin kulağına gider. Arda’nın çalıştığı yerin patronuyla görüşerek kendisine kötü davrandığını söyler ve gereğinin yapılmasını rica eder. Eren babasıyla tam barışacakken tesadüfen babasının tüm pis planlarını kendi ağzından duyar ve babasına saldırır. Bu arada vale sanıp arabasını Eren’le Gizem’e veren Berke bunu gurur yapar, ikiliden bunun intikamını alma planlarına girişir.

10.bölüm izle, final bölümü, özet, fragman seyret 30 Ekim 2016

Arkadaşlar İyidir”in final bölümünde; Gizem’le Eren’in barışmasıyla her şey yoluna girmiş gibi görünmektedir. Ancak Berke Gizem’in peşini bu kadar çabuk bırakmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hektor dedi ki:

  Dizi ilk bölümüyle güzeldi. Anne karakterleri içine çok girmezse, dizi okul ve gençlerin hayatına daha çok odaklanırsa o derecede başarılı olacaktır. Eren ve Yunus oldukça başarılı. Bir de şişko kız, müthiş yetenekli, adını unuttum.

 2. Hektor dedi ki:

  Gizem’in sinsiliklerinden gına mı gelecek yoksa birkaç bölüm sonra özür dileyip pişman mı olacak? Bu ne yılanlık arkadaş. Dizi çok dar bir alanda ve kişi grubuyla geçiyor, sanırım genişler bir müddet sonra

 3. Tonyukuk dedi ki:

  28 Ağustos 2016 1.bölüm özeti
  4 Eylül 2016 2.bölüm özeti
  11 Eylül 2016 3.bölüm özeti
  18 Eyllü 2016 4.bölüm özeti konuya eklenmiştir.
  İyi seyirler. Dizi hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.