17.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Polina Ch Kimdir

Polina Ch Kimdir

Polina Ch Kimdir, Polina Chursanova biyografisi, Nerede Doğdu, Kaç yaşında, Nerede Okuyor, Burcu Ne, instagram adresi, Polina fotoğrafları, Polina’nın resimleri, hobileri, okulu neresi, sevgilisi var mı? Youtube kanalının adı?

Türk Malı dizisinin geri dönüş haberi herkesi büyük sevince boğdu. Dizinin kadrosunda bazı değişiklikler olmakla birlikte yine başrolde Şafak Sezer var. Dizinin çekimlerine mayıs ayında başlandı. Yeni bölümlerinin yayınlanmasının yaz dönemini bulacağı düşünülüyor. Dizi kadrosunda şüphesi en ilgi çekici isim youtube’a yüklediği videolarıyla fenomen haline gelen Polina Ch oldu. Tanımayanların ismini duyduklarında bir şaşkınlık yaşadığını söyleyebiliriz. İşte tanımayanlar için fenomen Polina Ch Kimdir sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Polina Ch Kimdir – Polina Chursanova Hayat Hikayesi

19 Mayıs 1996 tarihinde Rusya’da doğdu. Annesi Rus, babası Türk olan bir ailenin tek çocuğudur.
İlkokula Rusya’da başladı ancak dönem ortasında 2002 yılında İstanbul’a taşınmaya karar verdiler.
Türkçesinin yetersiz olmasından dolayı Polina’yı 1.sınıftan başlatmadılar ve kendini ana sınıfında buldu.
4.sınıfın sonunda 2006 yılında babasının işlerinden dolayı Antalya’ya taşındılar.
Liseyi Antalya’da bitirerek çok sevdiği İstanbul’a nihayet geri döndü. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat (İngilizce) bölümü öğrencisidir.
En sevdiği hobisi buz patenidir. Ancak yaşadığı sakatlık sonrası bırakmak zorunda kalmıştır. Daha sonra dans faaliyetleriyle uğraşmıştır. İce adında Husky cinsi bir köpeği vardır.
2016 yılından beri video sitesi youtube’a düzenli olarak video yüklemektedir. En tanınmış youtuberlardan biridir. Türkçe ve Rusça yayın yapmaktadır. Genellikle gezdiği yerler hakkında yorumlarıyla ve mekanların güzel görüntüleriyle tanınır. COACHELLA günlüklerini adını verdiği kanalında orijinal ve hayranlarının hoşuna giden paylaşımları vardır. Fenomen olmaya kadar yükselmesine rağmen, hatta hatta ses getiren bir diziye merhaba demesine rağmen doğallığından bir şey kaybetmemiştir. Bu içten ve alçak gönüllü tavırlarıyla Türk erkeklerinin gönlünü bir kez daha fethetmiştir.

Polina CH Künyesi :

Doğum Tarihi : 19 Mayıs 1996
Doğum Yeri : Rusya
Boyu :
Kilosu :
Okulu : Yıldız Teknik Üniversitesi/İktisat
Burcu : Boğa
Sevgilisi : Olmadığını söylüyor
instagram adresi : TIKLA
Youtube kanalı : TIKLA

Polina Chursanova kendini anlatıyor HD video izle

Polina Ch dizi sonrası oldukça ünlenecek ve yeni projelere imza atacaktır. Bakalım kendisinde ve kişiliğinde değişiklikler olacak mı? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz…

Polina’nın oyunculuk yeteneği üzerine tartışmalar başlamış. İzlemeden ne derseniz ön yargı olacaktır. O nedenle biraz sabırlı davranmak ve somut veriler sonrası konuşmak daha mantıklı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. TürkiyeGoogle dedi ki:

    Youtube videolarını izliyordum Polina Ch’ın be çok beğeniyorum. Çok içten ve samimi. Hiç yapmacık davranmıyor. Türk Malı dizisine dahl olması sürpriz oldu. Bakalım oyunculuk yeteneği nasıl olacak? Merakla izleyeceğim.

  2. Algoritma dedi ki:

    Dizinin başarılı olma şansı yok. Kadro çok karışık ve alakasız olmuş. Polina Ch kapalı kutu. Mehmet Ali Erbil dizilerde başarısız. Yeni yayın dönemini göremeden kaldırılır.

  3. Tonyukuk dedi ki:

    Kesinlikle başarılı olacaktır Polina. Ayrıca bu başarıdan sonra şımarmayacaktır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.