10.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Ebru Şallı Kimdir

Ebru Şallı Kimdir

Ebru Şallı Kimdir, Ebru Şallı fotoğrafları, instagram adresi, snapchat adresi, pilates dersleri videosu, magazin haberleri, burcu ne, nereli, kaç yaşında, yeni sevgilisi kim, yeni fotoğrafları, en son magazin haberleri 2017

Ünlü manken Ebru Şallı snapchat uygulamasından yanlışlıkla gönderdiği iddia edilen çıplak fotoğrafları ile yine gündemde. Magazin dünyası güne bomba bir haberle merhaba dedi. Ünlü mankenin kendi snapchat hesabından yanlışlıkla gönderdiği düşünülen çıplak fotoğrafları olay oldu. Ünlü mankenin menajeri açıklama yaparak olayın asılsız olduğunu ve maksatlı çıkarılan bu haberler için hukuki yollara başvurulduğunu belirtti. Mankenin hayranları ise ikiye bölündü. Bir kısmı fotoğrafın ona ait olduğunu düşünürken bir kısmı da fotoğraftaki kişinin Ebru Şallı’ya benzemediğini iddia etti. En yeni Ebru Şallı fotoğrafları için doğru başlıktasınız. Bakalım önümüzdeki günler bu sansasyonel olayla ilgili ne tür gelişmeler getirecek.

Peki Ebru Şallı kimdir, Ebru Şallı fotoğrafları görmek için konu içeriğimize göz atınız.

Ebru Şallı Kimdir, Hayat Hikayesi

Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesinden 1996 yılında mezun olarak tahsil hayatına nokta koydu.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

Ozan Orhon‘dan boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah‘la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu.

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Harun Tan‘la bir s2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. İki çocuğu oldu. 11 yıl boyunca ‘örnek’ olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı çifti, 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.
Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

Evlilikleri

1.evliliği: 19 Haziran 1997 tarihinde şarkıcı Ozan Orhon‘la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı.
2.evliliği: 2002 yılında Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. 11 yıl evli kaldı. 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı. Beren (d.2004) ve Pars (d.2010) adında iki oğulları vardır.

Kitapları
2005 – Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak

Filmleri
1995 – Gölge Çiçeği (dizi)
1998 – Reyting Hamdi(dizi)
1999 – Unutabilsem (dizi)
2002 – Belalım Benim (dizi)

Ebru Şallı instagram adresi TIKLA

Ebru Şallı snapchat adresi TIKLA

Ebru Şallı fotoğrafları

Ebru Salli fotograflariBU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. GooglevsYandex dedi ki:

  Ebru Şallının snapchat çıplak fotoğrafı olayı doğru mu admin ya?
  Sosyal medya bu haberle yıkılmış.

 2. Tonyukuk dedi ki:

  Haber asılsız dostum, menajerinin açıklamasına inanmak durumundayız.

 3. PageRank dedi ki:

  Ah Ebru ah ne o haller.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.