30.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Unutursam Fısılda Fragman izle! Yayınlandı!

Unutursam Fısılda Fragman izle! Yayınlandı!

Unutursam Fısılda Filminin Fragmanı Yayınlandı! Unutursam Fısılda filmi 29 ekim 2014 tarihinde vizyona giriyor.

Çağan ırmak’ın yeni filmi Unutursam Fısılda çekim aşamasındayken medyanın fazlasıyla ilgisini çeken bir film projesi oldu. 29 Ekimde vizyona girecek olan filmde Hümeyra, Işıl Yücesoy, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür , Kerem Bürsin ve Gözde Çığacı rol aldı.

Birbirlerine aşık olan iki gencin her şeyi geride bırakarak müziğin, aşkın ve hayallerinin peşinde verdikleri mücadeleyi konu alan film, 29 Ekim’de izleyicisiyle buluşacak.

Filmin konusu ise şöyle;

Farah Zeynep Abdullah’ın Ayperi karakteri ile kamera karşısına geçtiği filmde; Ayperi’nin şöhret yolculuğundaki en büyük destekçisi ve aşkı olan Tarık rolünü ise Mehmet Günsür canlandırıyor. Kaymakam olan babasının tayin edilmesi üzerine ailesiyle birlikte şehirden kasabaya giden Tarık, sıkışıp kaldığı bu kasabada hayallerini gerçekleştireceği kişiyle, Ayperi ile tanışır.

Erkek çocuklarıyla sokakta futbol oynarken, kadınlığını ve müziğe olan sevdasını keşfetmesine, artık topun değil de hayallerinin peşinde koşmasına yardımcı olacak o gitar çalan şehirli çocuk Tarık’ı görmesi, Ayperi’nin de tüm hayatını değiştirir.

Müzik aşkının bir araya getirdiği Tarık ve Ayperi’nin çıktıkları şöhret yolculuğunda onları bir an olsun yalnız bırakmayacak yol arkadaşları Erhan karakterini ise Kerem Bürsin canlandırıyor.

Erhan, Tarık ile Ayperi’nin İstanbul’a kaçışlarında onlara yardımcı olurken, artık tüm masal, Ayperi, Tarık ve Erhan arasında yaşanacak, özgürlüğe şarkı söyleyip besteleyerek giden bu üçlü hayatı da birlikte sırtlayacaktır.

Unutursam Fısılda Fragmanı izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.