Orhangazi özel ders

Orhangazi özel ders

Orhangazi özel ders ofisini anlatmadan önce gelin bir mevcut eğitim sistemini analiz edelim. Eğitim sistemindeki sık değişimler nedeniyle veliler tedirgin durumda. Uzun dönemli eğitim sistemleri ülkemizde maalesef uygulanamıyor. Bu nedenle çocuğu devlet okullarında okuyan veliler farklı alternatifler peşinde. Bakanlık her ne kadar okul kurslarını aktif hale getirme çabasında olsa da bu kursların öğrencileri sınavlara ve hayata hazırlama konusunda çok da başarılı olduğu söylenemez.

Eğitimde Mevcut Düzen Nedir?

İlkokul ve ilköğretim gruplarında etüt merkezlerinin kapanması sonrası sınava hazırlık konusu büyük bir sorun haline gelmiş durumda. Lise gruplarında ise tüm derslerden olmasa da tek ders üzerine özel öğretim kursları hizmet veriyor. Yasaların getirdiği sınır nedeniyle özel öğretim kurslarından bütün halinde sınava hazırlık mümkün değil. Hal böyle olunca veliler çocuklarını birden fazla özel öğretim kursuna göndermek durumunda kalıyor. Bu da aileye ekstra mali külfet anlamına geliyor.

Neden Orhangazi özel ders ofisi

Okul kursları ve yasalarla kıstırılmış özel öğretim kursları yetersiz kaldığından veya veliye maddi külfetler oluşturduğundan ortaya alternatif destek arayışları giriyor. Maddi olarak daha uygun ve öğrencinin eksiklerine nokta atışı olan özel ders desteği, mevcut düzende aranması gereken ilk tercih. Kişiye özel eğitim ve eğitim koçluğu, ödev takibi, öğrenciyi tanıma ve yönlendirme aktif olarak yapılıyor.

Özel ders ile bire bir ilginin yanında, önceliğini ekonomiye veren veliler için grup çalışması ile öğrencinin başarısı ve sınava hazırlığı sağlanıyor.

Grup çalışması imkanıyla öğrenci özel ders imkanı kazanıp birebir ilgiyle karşılanıyorken veli de özel ders ücreti yükünü diğer velilerle paylaşmış oluyor.

ÖZEL DERSİN AVANTAJLARI

Öğrencinin dikkat dağınıklığı veya odaklanamama gibi sorunları varsa kalabalık sınıflarda, sayı düşük de olsa grup çalışmalarında öğrenme güçlüğü yaşadığı durumlar olabiliyor. Bire bir çalışma seanslarında bu sorunlar minimuma indirgenerek öğrencinin anlatılanı öğrenmede daha başarılı olduğu gözlenmiştir.

Özel ders sayesinde öğretmen ve öğrenci daha sağlıklı iletişim kurar.

Öğretmen, öğrenciyi daha iyi tanır ve gözlemler. Bu nedenle öğrencinin eksiklerini daha kısa sürede kapatır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Orhangazi özel ders telefon numarası :

Erol KURTULDU – 0532 162 55 64

İnstagram adresi : TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Tonyukuk dedi ki:

  Orhangazi özel ders için telefon ve iletişim bilgileri konuya eklenmiştir.

 2. Naim Yılmaz dedi ki:

  Son derece ilgili disiplinli düzenli bir kurum. Öğretmenleri ve rehberlik servisi her öğrenciye ve veliye yardımcı olma konusunda çok titiz davranıyor

 3. Sevgi dedi ki:

  Türkçe dersi genel olarak çok iyiydi 8.sınıfta Erol hocadan özel ders alarak yüzdelik dilimde iyi bir yüzde aldım diyebilirim Orhangazi’de bence en iyisi. Diğer derslerden özel ders alan arkadaşlarımda vardı. Onlar da çok mennundular. Selamlar Erol Hocam

  1. özel ders arayan dedi ki:

   Orhangazide Nerede burası
   Evde mi özel ders veriliyor

 4. Seyit dedi ki:

  Erol hocanın öğrenciye yaklaşımı tavırları çok iyi bir öğretmen Orhangazideki en iyi öğretmenlerden biri diyebilirim YKS sınavında bana çok yardımcı olmuştur özel dersleri sayesinde. Mutlaka iletişime geçin

BİR YORUM YAZ