08.07.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Marvel iron fist fragman izle

Marvel iron fist fragman izle

Marvel iron fist dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanalda

Marvel iron fist dizisi, ne zaman başlayacak, dizinin konusu ne, hangi kanalda yayınlanacak, dizinin oyuncuları kimler, 1.sezon 1.bölüm, fragman izle, Türkçe altyazı seyret

Marvel’ın iron fist’i netflix’e dizi oluyor. Proje bir süre önce gündeme gelmişti ancak herhangi bir detay açıklanmamıştı. Dizinin oyuncu kadrosunun şekillenmeye başlaması ise gelen bilgilerin gerçekliğini kanıtlamış oldu. Marvel ve Netflix ortak çalışmalarıyla tüm süper kahramanlara birer dizi hazırlayacak gibi gözükürken yapımın yıl sonuna kadar hazırlanması bekleniyor. Ne zaman çıkacağına dair kesin bilgi verilmezken 13 bölümden oluşan 1. sezonun yıl sonuna kadar teslim edileceği söylendi.

Dizi için belirlenen ilk oyuncu ise HBO’nun Game of thrones dizisinden tanıdığımız Finn Jones oldu. Daniel Rand karakterini canlandırarak dizide yer alacaktır.

Marvel iron fist konusu

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak. New york şehrinin koruyucusu Daniel Rand kötülere karşı mücadele verecektir. Uzun yıllar boyunca kayıp olan Daniel yeniden şehrine dönerek kötülerle savaşmaya başlar. Güçleri: Dövüş sanatlarında uzmandır. Yeteneklerini güçlendirmeye yarayan “chi” adlı gizemli bir tür enerjiyi kullanabilir. Bu gücü genellikle ellerine aktararak son derece etkili vuruşlar yapabilir.

Dizinin Künyesi

Yıl : 2017
Oyuncular : Finn Jones, Carrie-Anne Moss, Jessica Henwick devamı…
Ülke : ABD
Tür : Fantastik, Aksiyon
Durum : Yapımı süren
Süre : 52 dakika

Dizinin fragmanı Türkçe alt yazı izle

2016-2017 yeni sezon diziler, yerli diziler, yeni başlayacak yabancı diziler, dizi bilgileri, dizilerin fragmanları, oyuncu kadroları ve daha fazlası için DİZİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. PageRank dedi ki:

    Marvel gibisi yok. Dolayısıyla tutar, izleriz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.