15.01.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Savaşçı son bölüm izle

Savaşçı son bölüm izle

Savaşçı son bölüm izle, dizinin konusu ne, dizi hangi kanalda oynuyor, hangi gün, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, yeni bölüm fragman seyret, dizi bölüm özetleri, neler olacak?

Savaşçı son bölüm izle ! Asker dizisi kervanına Fox Tv’de merhaba dedi. Star Tv’nin Söz dizisi, Kanal D’nin İsimsizler dizisi ve Fox Tv’nin Savaşçı dizisi artık reyting yarışında olacaklar. Ancak Savaşçı dizisi diğer dizilerin aksine pazartesi gününü değil pazar gününü seçmiş. Çok da mantıklı olmuş, illa konuları izleyici kitlesi aynı diye günleri ve saatlerini bir tutmak izleyici açısından kötü bir tercihti. Savaşçı dizisi diğer rakiplerinin aksine daha mütevazı bir kadroyla yarışa dahil olmuş. Ancak ilk bölümlerden anlaşılan reyting yarışında hiç de mütevazı davranmamış. Özellikle ölü gün olarak görülen pazar gününe dizisini koyması Savaşçıyı bir adam öne çıkarmış gözüküyor. Savaşçı dizi nerede çekiliyor, konusu ne, kimler oynuyor, hangi gün, hangi kanalda ?

Savaşçı dizisinin konusu

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Hikayemiz, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı”, Her Pazar FOX’ta!

9 Nisan 2017 Savaşçı 1.bölüm özeti

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihracıyla dağılma noktasına gelmiştir.
Darbe girişiminden hemen sonra, darbeci örgütün kumpas suçlamalarıyla hapiste bulunan iki subay, Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok, Özel Kuvvetler Komutanlığındaki görevlerine dönmeleri için serbest bırakılırlar. Albay’a verilen görev, Bordo Bereliler’in efsanevi “Kılıç Timi”ni tekrar bir araya getirmesi, sonra da derhal göreve başlamasıdır. Albay Kopuz, görevi kabul eder ve Kılıç Timi tekrar bir araya gelir. Şimdi, Yüzbaşı Kağan Bozok’un komuta ettiği tim, bir kez daha en zorlu görevler için hazırdır.

Hayatının bu önemli dönemecinde, Kağan’ın hayatına Aslı girer. Zorlu bir kişilik olan Aslı, Kağan’ın dünyasına, kişiliğine, dünya görüşüne tamamen ters olsa da, zamanla büyük bir aşka dönüşecek ilk adım atılmıştır. Hapiste olduğu dönemde büyük zorluklar yaşayan annesi Selver ve kızkardeşi Yıldız da, Kağan’ın dönüşüyle rahat bir nefes alırlar.

Tim’in “abisi” Bayram Başçavuş, en genç üyeleri Galip ve Emre, Burak Üsteğmen, Murat Teğmen, astsubaylar Turan ve Selçuk; Yüzbaşı Kağan’ın komutasında, sınırdan girecek kalabalık bir terörist grubunu engellemek için ilk operasyonlarına çıkarlar.
O sırada aldıkları bir başka haber ise, onları bir yol ayrımında bırakacaktır: örgüt yöneticisinin telsizinden hiç ummadıkları bir ismin sesini duyarlar. Şimdi Kılıç Timi, ölümcül bir tuzağa ilerlemekle en önemli zaferini kazanmak arasında bir yol ayrımındadır. Tim, bir kez daha kılıcın keskin ucunda yürüyecektir.

23 Nisan 2017 Savaşçı 2.bölüm fragman izle

Savaşçı 2.bölüm yeni fragman izle 23.04.2017

Zaten bir arkadaşlarını şehit vermiş bulunan Kılıç Timi, Üsteğmen Serdar’ın hayatta olduğu bilgisini alınca, Yüzbaşı Kağan’ın komutasında derhal harekete geçer. Kağan için bu, hem Serdar’a ulaşmak için bir şans, hem de Tepegöz’le yarım kalan hesabını kapatmak için bir fırsattır. Ama durum hiç de göründüğü gibi değildir: Kılıç Timi’nin koşar adım gittiği nokta, tam anlamıyla bir ölüm tuzağıdır.
Daha ilk anda bu ölümcül tuzağın farkına varan Kopuz Albay’ın ise, adamlarını ölümün elinden almak için son bir hamlesi daha vardır.

30 Nisan 2017 Savaşçı 3.bölüm fragman izle

Savaşçı son bölüm izle, 23 Nisan 2017, 30 Nisan 2017, 3.bölüm ne zaman, 3.bölüm fragman seyret, Savaşçı yeni bölüm, Savaşçı oyuncu kadrosu
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. GooglevsYandex dedi ki:

    Türk televizyon dünyası tam istediğim moda girdi. Keşke hepsi ayrı günlerde olsaydı: pazar, pazartesi, salı gibi… Merakla 2.bölümü bekliyorum.

  2. GooglevsYandex dedi ki:

    Geçen hafta referandum nedeniyle oynamadı. Neyse bir hafta daha bekleriz artık.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.