17.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

isimsizler dizi bilgileri

isimsizler dizi bilgileri

isimsizler dizi oyuncuları, yeni bölüm fragmanı, oyuncu kadrosu, dizinin konusu ne, ne zaman başlayacak, isimsizler hangi gün yayınlanacak, konsept danışmanı Mete Yarar mı? isimsizler dizi müziği dinle, isimsizler dizisinde çalan şarkı ne

isimsizler dizisinin Kurtlar Vadisi tadındaki fragmanı izleyici tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Haliyle beklentiler de yükselti ve izleyiciyi büyük bir merak almış durumda. Dizinin genel konusu vatansever bir grubun terörle mücadelesi olarak gözüküyor. Ancak bu grup kaymakam ve ekibi mi olacak, asker mi, polis rolünde mi olacak bilinmiyor. Hatta fragman ve konusu dışında dizi tamamen kapalı bir kutu da diyebiliriz. Fragmanda oyuncular gözükmüyor, dizinin oyuncuları konusunda bize ipucu vermiyor maalesef. isimsizler son bölüm özeti, yeni bölümde neler olacak ve daha fazlası içerikte…

isimsizler son bölüm full izle

Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığını üstlendiği, Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı Kanal D’nin iddialı projesi “İsimsizler”in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’a emanet.

isimsizler dizi konusu nedir

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

isimsizler tanıtım fragmanı seyret

isimsizler Dizi Oyuncu Kadrosu
Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

27 Mart 2017 İsimsizler 1.bölüm özeti / isimsizler son bölüm neler oldu

isimsizler son bölüm : Fatih İsviçre’ye gitmekten vazgeçip, Virankaya’nın şehit olan Kaymakamı Orhan Yağız’ın makamına tayinini ister. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar.

Fatih, Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır. Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından Otto ile kesişir.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken, terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır.

3 Nisan 2017 isimsizler 2.bölüm özeti

Virankaya’ya yapılan saldırı püskürtülmüştür. Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayın perde arkasını araştırırlar.
Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayın perde arkasını araştırırlar. Kaymakam suikastinde kullanılan bombayı araştıran Olcay, ucu uluslararası güçlere uzanan ilginç bağlantılara ulaşır.
Otto ve Sawer ise devletin içine sızan kriptoların da başrolde yer alacağı, halkı devlete karşı kışkırtacak korkunç bir plan hazırlığı içindedirler. Tam da bu sırada Kürşat’a sınır ötesinden gelen bir mesaj, Kürşat ve Murat’ı, sonu büyük tehlikelerle dolu olan bir yolculuğa çıkarır.

isimsizler dizi müziği dinlemek için, dizide çalan şarkılar hangileri TIKLA

isimsizler son bölümde neler olacak? 3 Nisan’da yayınlanacak 2.bölümde neler olacağı fragman pek belli olmasa da yorumlarınızı bekliyoruz.

10 Nisan 2017 isimsizler 3.bölüm özeti

İsimsizler 3.Bölüm Fragmanı yayında! Murat’ın başı büyük belada! Fatih ve ekibi Murat’ı kurtarabilecek mi?
Fatih’in liderliğinde İsimsizler ekibi sınırın ötesinden gelen Kürşad’ın telefonuyla yeni bir şok yaşar. Murat, istihbaratın alınması için kendini feda etmiş ve terör örgütünün eline düşmüştür. İsimsizler ise onu oradan kurtarmak için harekete geçer. İlçede kalan Ahmet ise, canlı bomba saldırı girişiminin perde arkasını araştırır.
Mahmut’un evinde yapılan aramada paralel yapıya dair Sinan’ı rahatsız eden bulgulara ulaşılır. Ağır işkence altındaki Murat geçmişinin sırlarıyla birer birer yüzleşirken, Murat’ı içinde bulunduğu cehennemden kurtarmak İsimsizler için hiç de kolay olmayacaktır.

17.04.2017 İsimsizler 4.bölüm özeti – neler oldu

Sinan’ın hain olduğuna dair şüpheleri artan İsimsizler, somut deliller toplamak üzere harekete geçiyor! Yeni Cumhuriyet Savcısı ve Kaymakam Fatih neden karşı karşıya geliyor! Fatih, şüphelerinde haklı çıkacak mı? İsimsizler 4. Yeni bölümde neler olacak? Sawer, art arda yaşadıkları bütün başarısızlıkların sorumlusu olarak Fatih’i görmektedir ve onu öldürtme kararı alır.

Öte yandan Sinan gitgide köşeye sıkışmıştır. Mahmut, hapisten çıkamaması durumunda Sinan’ı her şeyi anlatmakla tehdit eder. Otto ise Sinan’a destek verirken, İsimsizlerin kurduğu tuzağa düşecektir.

24 Nisan 2017 isimsizler 5.bölüm özeti

Fatih’e yönelik suikast ortalığı karıştırırken örgüt yeni planlar içine girmiştir.
Virankaya’da Fatih’e yönelik suikast ortalığı karıştırmıştır. Fatih, kendini öldürmek isteyen kişinin izini sürerken, örgüt de Türkiye çapında korkunç bir plan hazırlığı içindedir.
Bu arada Elif, yaralı olarak kaçırılıp saklanan Afran’ın tedavisi için örgüt tarafından rehin alınır. Elif’i burada kötü bir sürpriz beklemektedir…

1 Mayıs 2017 İsimsizler 6.bölüm fragman izle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Tonyukuk dedi ki:

  Dizinin oyuncuları hala gizemini koruyor. Star’daki Söz dizisi daha büyük ses getirdi. Oyuncular güzel seçilmezse çok gerilerde kalır.

 2. Googlefan dedi ki:

  İsimsizler dizisi biraz sönük kaldı gibi. Bu dizi de pazartesi günü yayınlanacakmış. Söz, İsimsizler, İçerde… Kanallar resmen kendilerini baltalıyor. Bu kadar güzel konu bulmuşsun, kendi günün kendi saatin imajı oturtmak yerine genç kızların sevgilisi başrolleri birbirine kırdırıyorlar.

 3. Tonyukuk dedi ki:

  İsimsizler 3 Nisan 2017 Pazartesi
  2.bölüm fragmanı seyret
  2.bölümde neler olacak

 4. Googlefan dedi ki:

  Dizide tam bir başrol oyuncusu yok gibi. Kaymakam Fatih rolünde gözüküyor bütün yük. İzleyiciyi bağlamak, uzun soluklu hayranlık uyandırmak için yeterli olacak mı, yoksa değişiklik olup yerine başkası mı geçecek göreceğiz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.