20.03.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Söz fragman izle – dizi bilgileri

Söz fragman izle – dizi bilgileri

Söz dizisi ne zaman başlayacak, Söz son bölüm izle, yeni bölüm fragman seyret, söz dizisi oyuncu kadrosu, konusu ne, bölüm özetleri, son bölümde ne oldu, haftaya ne olacak

Söz dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Söz son bölüm izle, full izle, fragman seyret?

Tarihi diziler son dönemlerde revaçta. Kahramanlıklarımızın anlatıldığı Diriliş Ertuğrul ve Vatanım Sensin ilgiyle izleniyor. Yapımcılar kahramanlık dizilerine olan ilgiyi görmüş olacaklar ki güncel kahramanlıkların işlendiği dizilerin haberi birer birer gelmeye başladı. Kanal D’de yayınlanacak İsimsizler dizisinin bilgilerini yayınlamıştık. Şimdi de StarTv yeni bir diziyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin adı “Söz”. Güneydoğu ve terörle mücadele temalı dizinin tanıtımları seyircide büyük ilgi uyandırdı.

Söz Dizisinin Konusu

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken “Söz” dizisinin ilk tanıtımı geçtiğimiz gün yayınlandı.
Tanıtımda; bir çatışmanın ortasında yüze yakın teröristin arasında kalan Özel Kuvvetler Timi’nin on iki mensubu, bu umutsuz anın içinde ve ölümün kıyısındayken, komutanlarına hayatta kalacaklarına ve görevi tamamlayacaklarına dair “Söz” veriyor. Dizinin adına da gönderme yapan tanıtım, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi’nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam ediyor.

Söz dizisi oyuncu kadrosu

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar
Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.
“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.
Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu – Kim hangi rolde TIKLA

Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor.

Tolga Sarıtaş Kimdir, hayatı, biyografisi, boyu, kilosu, instagram adresi TIKLA

Söz son bölüm izle – fragman seyret – 3 Nisan 2017 1.bölüm

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor
İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun (Tolga Sarıtaş) hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.
Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor
Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.
Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

10 Nisan 2017 Söz dizisi 2.bölüm özeti

Terör örgütünün lideri Çolak’ın uluslararası bir silah tüccarıyla yapacağı füze alışverişinin istihbaratı gelir. Çolak, büyük bir eylem hazırlığı içerisindedir. Yavuz önderliğinde, yeni kurulan özel tim bunu engellemek için mücadeleye başlar.
Doktor Bahar ise oradaki köy halkının yaşam koşullarıyla yüzleşir. Yavuz komutasında düzenlenen operasyonun sonucunda herkesi bekleyen büyük bir sürpriz olacaktır.

17.04.2017 Söz 3.bölüm özeti

Düşen helikopterden sağ kurtulan Erdem Yarbay, uluslararası silah tüccarının peşinden bir mağaraya sığınır. Sığındıkları mağarada onları büyük bir sürpriz beklemektedir. Köyde gerçekleşecek bir düğünün hazırlıkları başlar. Yavuz, bu düğünün masum olmadığı yönünde şüphelere sahiptir. Acaba Yavuz şüphelerinde haklı çıkacak mıdır?

24 Nisan 2017 Söz 4.bölüm özeti

Düğündeki olay şok etkisi yaratır. Düğün sırasında verdiği kritik karar, Yavuz’un başının belaya girmesine sebep olur. Katliamla ilgili çekilen görüntüler çarpıtılarak medyaya servis edilir. Türk askeri zor durumda kalır. Röportaj hayaliyle Çolak’ın yanına giden Eylem, başını nasıl bir tehlikeye soktuğunun farkında değildir. Yavuz ve arkadaşları, bu cani saldırının karşılığını vermek için hızla harekete geçerler. Tim, Çolak’ı köşeye sıkıştırmak üzeredir.

Söz 6.bölüm 8 Mayıs 2017 özet

Tim, Çolak’ı nihayet ele geçirmiştir ancak ortada büyük bir kriz vardır. Aynı anda altı tane özel kuvvet askeri de Çolak’ın adamları tarafından alıkonmuştur. Yavuz kritik bir kararın eşiğindedir. Ya Çolak’ı adalete teslim edecek, ya da arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakacaktır. Çolak ve Yavuz arasında büyük bir psikolojik savaş yaşanmaya başlar.

Söz 7.bölüm özeti 15 Mayıs 2017

Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozar ama Çolak’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulmuştur. Bu durum Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlar aynı davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır.

Söz 8.bölüm özeti 22.05.2017

Çolak, Karabayır’da sonuçları felaket olabilecek biyolojik bir bomba patlatmak için harekete geçer. Öncelikli hedefi Aydan’ı ve tüpleri ele geçirmektir. Bahar ve Yavuz’un arası davette yaşananlardan sonra iyice gerilir. Hafız, hastane yatağında eli kolu bağlı şekilde durmaktan bunalmıştır. Time yardımcı olmak istemektedir. Aradığı fırsat ayağına gelir. Davetteki tetikçi ile Eylem arasındaki ilişki araştırılmaya başlanır.

Söz son bölüm izle – 9.bölüm özeti 29 Mayıs 2017

Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışma sonrasında Yavuz’un kaza yaptığı yere gelince Yavuz’un olay yerini terk ettiği bilgisini alırlar. Yavuz ortalarda yoktur. Erdem Yavuz’u ararken karısı ve kızının okulda teröristler tarafından tehdit edildiği bilgisini alınca Karabatak ve diğerlerini oraya yönlendirir. Onlar okula geldiğinde ise okul teröristler tarafından kuşatılır. Üstelik bütün iletişim kanalları da kapatılmıştır.

Söz son bölüm izle – 10.bölüm fragman seyret 5 Haziran 2017

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Tonyukuk dedi ki:

  Umarım tutar bu dizi, Kanal D ve Fox Tv’deki benzer diziler de tutar.
  Şu saçma, aldatmacalı dizi akımından kurtuluruz.

 2. Googlefan dedi ki:

  Ben başrole takıldım sadece. Onun haricinde konu, fragmanlar, müzik müthiş. Tolga Sarıtaş’ın bu tarz bir dizide başrol oynayamayacağını düşünüyorum. Bakalım Tolga her Türk asker doğar sözünün hakkını verebilecek mi?

 3. Googlefan dedi ki:

  Yalnız dizi oyuncu kadrosu olsun, konusu olsun, müzikleri olsun diğer rakipleri İsimsizleri ve Savaşçı’yı geride bırakır.

 4. Google Turkey dedi ki:

  Sonunda başlıyor dizimiz, merakla bekliyorum. 3 Nisan 2017 Pazartesi saat 20.00 geri sayıma başladık.

 5. Alexa Vista dedi ki:

  Bence İsimsizler’den daha güzel ve kadrosu daha değerli. Pazartesi rekabetini Söz dizisi kazanır.

 6. PageRank dedi ki:

  Sana söz sarı Yavuz komutan :)
  Keşke böyle diziler artsa.

 7. Algoritma dedi ki:

  Çolak son düşmansa dizi uzun soluklu olmaz. Üstü olması lazım. Elin sokuk Çolak’ını yakalamak için koskoca özel kuvvetler 40 hafta uğraşırsa saçma olur.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.