17.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

İstanbul Halk Tiyatrosu Oyunculuk Kursu Başvurusu

İstanbul Halk Tiyatrosu Oyunculuk Kursu Başvurusu

İstanbul Halk Tiyatrosu Oyuncusu Nasıl Olunur

İstanbul Halk Tiyatrosu, oyunculuk kursu, başvuru formu, nasıl tiyatrocu olunur, oyuncu olma eğitimi, kurs fiyatları, kurs süresi, kurs dersleri, dersleri kim verecek, kurs nerede olacak, iletişim adresi, telefon numarası…

Kursa Başvuru Nasıl Yapılır

Çok Kolay.Kursumuza Web Sitemizdeki Başvuru Formunu doldurarak veya [email protected] adresine isim, soyad, doğum tarihi, adres, anne kızlık soyadının 3.harfi ve telefon bilgilerinizi(anne kızlık soyadı şakaydı) kurs kayıt başlığı adı altında göndererek kayıt yaptırabilirsiniz.Eylül Ayı içerisinde sizinle mail yoluyla iletişime geçilecek ve mülakata çağırılacaksınız. Kısacası biz sizi ararız. :)

Mülakat Nasıl Olacak

Mülakat sizi tanımak, kurstan beklentilerinizi dinlemekve birbirine uyumlu sınıflar oluşturmak amacıyla yapılanbir görüşmedir.Sakin olunuz.Herhangi bir tirad, parça hazırlayarak gelmeniz gerekmemektedir.(Glediğinizde haydi yavrum oyna tiradını diyeceğiz.Maksat ters köşe yapmak :) )

Kursun Dersleri ve Süresi

İstanbul Halk Tiyatrosu Oyunculuk Kursu Cumartesi 10:00 – 14:00 ve Pazar 10:00 – 14:00 arası ders yapmaktadır. Haftada 8 saat ders yapan kursumuz Kasım-Mayıs ayları arasında, ortalama 6 ay kadar sürmektedir.

Dersleri Kim Verecek

Kursumuzda ana dersleri Yıldıray Şahinler, Bahtiyar Engin, Cem Davran, Selin Yeninci, Mert Tanık ve Fehmi Karaarslan vermektedir. Erkan Can da atölye çalışmalarıyla kursumuza destek vermektedir.

Kursta Neler Öğretilecek

Yıldıray Şahinler YARATICLIĞIN ÖZGÜRLEŞTİRİLMESİ ana başlığı altında oyunculuk, Bahtiyar Engin SES, DİKSİYON, ARTİKÜLASYON ana başlığı altında oyunculuk, Selin Yeninci ve Mert Tanık SAHNE VE HAREKET ana başlığı altında oyunculuk, Cem Davran KOMEDİ VE ZAMANLAMA ana başlığı altında oyunculuk ve Fehmi Karaarslan BEDEN VE ZİHİN KOORDİNASYONU ana başlığı altında oyunculuk dersleri vermektedirler.

Dersler Nerede Yapılıyor

Dersler Mecidiyeköy Cevahir AVM yanında bulunan Tiyatro Karnavalda (Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi) yapılacaktır.Kıyak yerdir.Ulaşım rahat, merkezi ;)

Kurs Sonunda Oyun Çıkacak Mı

Kurs sonunda herhangi bir oyun hazırlanmayacaktır. Aaa dediğinizi duyar gibiyiz. Ama Neden? Haftada 8 saat, hem eğitim vermek, hemde bir oyun çıkarmak için yeterli bir süre olmadığından, İstanbul Halk Tiyatrosu kurs eğitimini, öğrencilerini tek bir oyun üzerinden yetiştirmek amacıyla değil, ileride her oyuna kendilerini adapte edebilmelerini sağlayacak oyunculuk yetilerini kazandırmak üzere şekillendirmiştir.

Kurs Ücretli Mi

İstanbul Halk Tiyatrosu Oyunculuk Kursu ücretli bir kurstur. Ücreti gerçekten çok mu merak ediyorsunuz? O zaman biraz sabredin ve Eylül Ay’ında öğreniverin bir zahmet :)

İstanbul Halk Tiyatrosu oyunculuk eğitimi başvuru formu için TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Alexa Vista dedi ki:

    Maalesef paraya dökülmüş iş, yoksa sanatla uğraşmak isteyen kişi çoktur. Gel gör ki işin içine para girdi mi zaten geliri olmayan bir çoğunluk için cayma sebebi oluyor.

  2. Anıl Çağkan Vardar dedi ki:

    Işık Üniversitesi Sinema Televizyon son sınıf öğrencisiyim Kurslarınıza katılmak isterim dönüş yaparmısınız

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.