19.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Zor Bela Unutabildim

Zor Bela Unutabildim

Zor Bela Unutabildim Her Şeyi – Serkan Kaya – Şarkı Sözü – Videoklip izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.bölümde çalan ve neredeyse dizide oynayan herkesin söylediği bir şarkı vardı. Zor Bela Unutabildim Her Şeyi nakaratıyla tekrarlandı durdu. EDHO’da İlyas’ın söylediği şarkı? Zor Bela şarkısını kim söylüyor? 54.bölümde çalan şarkı hangisi? dinle, indir, şarkı sözleri?

Ünal Kaplan hariç herkes şarkıyı söyledi diyebiliriz. Salı akşamından sonra şarkı sosyal medyaya bomba gibi düştü. Meğer ne çok aşk acısı çeken İlyas Çakırbeyli varmış aramızda. Şarkının popüler olması en çok Fahri Baba’yı kızdırmışa benziyor. Sabah akşam başa sara sara dinlenilmesinden zaten fenalık gelmişti, şimdi işin içinden nasıl çıkacak göreceğiz.

İlyas Çakırbeyli eşi Esra’nın kendisine sormadan bebeklerini aldırması üzerine depresyona girmişti. Boşanma kararı almış ve bunu herkese duyurmuştu. Ne kadar ayrılmayı düşünse de hala sevdiği için acılı bir süreç onu bekliyordu. Tam bu bunalımlı dönemde, EDHO’ya üç haftalık bir yılbaşı arası verilmesinden sonraki ilk bölümde sosyal medyayı sallayan şarkıyla geri döndü. Serkan Kaya’ya ait olan ve 2011 yılında çıkan Zor Bela şarkısını yıllar sonra popüler yapmayı başardılar. Ülkede aşk acısı çekenlerin ortak buluşma noktası oldu bu şarkı.

Zor Bela – Serkan Kaya orijinal video klip izle-dinle

Zor Bela Unutabildim şarkı sözü

Her ihtimali düşündüm bulamadım çaresini
Ya seni terk etmeliydim ya vurmalıydım kendimi

Körmüşüm, cahilmişim
Sen kimmişsin seni sevmişim ben

(neyse boş ver)

Zor belâ unutabildim her şeyi
Zor belâ avutabildim kendimi
Zor belâ çıkarabildim kalbimden
Kurtuldum senden…

54.bölüme bu şarkı damga vurmuştu. İlyas rahat duracak mı yoksa tüm Çakırbeylileri bunaltmaya devam edecek mi? Esra ile barışacak mı? Yoksa Suzi krizi daha da içinden çıkılmaz bir hale mi getirecek olayı? Yoksa bu hafta yeni bir şarkıyla sürpriz mi yapacaklar? Hep birlikte bekleyip göreceğiz…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bölüm özetleri, son bölümde neler oldu, yeni bölüm fragmanı izle, bu hafta neler olacak, son bölüm full izleme linki ve daha fazlası için TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. GooglevsYandex dedi ki:

    Ne oldu? Dizide bir hafta geçerek ünlenen şarkı bir haftaya unutuldu :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.