30.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak

Yeni Sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak, EDHO yeni sezon fragmanı, Diziye kimler katıldı, Diziden kimler ayrıldı, 2016-2017 yeni sezon ilk bölüm fragmanı…

Yaz sezon arasının bitimine artık çok az kaldı. Dizi hayranları merakla hayranı oldukları dizinin yeni sezon bölümlerini bekliyorlar. Geçen yıl ATV’de yayına başlayan ve ilk sezonuyla reytingleri alt üst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz meraklı bekleyişlerin zirvesinde yer alıyor. Sosyal medyada gün geçmiyor ki farklı bir haberle karşımıza çıkmasın bu dizi. Biz de sizler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu için çıkan haberleri derlemeye çalıştık. Son kararı yapımcılar verecek ve bizler eylül ayında göreceğiz.

EDHO Dizi Müzikleri Albümü Çıktı

Albüm uzun bir hazırlık sürecinden ve titizlikle sürdürülen stüdyo çalışmasının ardından 4 haftada tamamlandı. Prodüktörlüğünü Hasan Saltık’ın yaptığı, dizinin sevilen parçalarının bir araya geldiği soundtrack, 2 CD’den ve 47 şarkıdan oluşuyor. Dizinin müziklerini “Levent Güneş, Ayşe Önder ve Kemal Sahir Gürel” tarafından yapılırken, albümde, Ahmet Aslan, Hüseyin Ay, Cengiz Özkan, Selçuk Balcı ve İsmail Hakkı Demircioğlu gibi başarılı sanatçılara yer verildi.

Dizinin 14 Haziran Salı günü yayınlanan final bölümünde ise söz ve müziği Tarık İhtiyar’a ait “Oy Beni Vurun Vurun” türküsü, Hüseyin Ay yorumu ile ilk defa yer aldı.

ATV’nin sevilen dizisi hakkında son haberler, son fragmanlar, en güncel gelişmeler Aduket.Net Televizyon köşesinde. Bizi takipte kalınız…

Yeni Sezon 4 Ekim 2016 Salı 41.bölüm fragman izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz önümüzdeki hafta yayınlanacağı ilk bölümün tarihi ekranlara gelen fragman ile belli oldu. Dizi 4 Ekim Salı akşamı saat 20:00’da yeni sezona merhaba diyecek.

Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir… Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 Kasım 2016

Ünal Kaplan, Refik’in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç. Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O’nu ve ailesini etkileyecektir. Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan’ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır’ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.

Zeynep’in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O’nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48.bölüm 22 Kasım 2016

Hızır Çakırbeyli’nin Salih Gülmez’le girdiği savaşta kaçacak yeri kalmamıştır. Kapana kısılan Hızır’ın bulaştığı beladan kurtulabilmesi bu kez kolay olmayacaktır. Yolun sonunda olduğunu düşünürken bile aklında tek bir soru vardır o da hainin kim olduğu… Diğer yandan Davut’un ölümüne dair yapılan eylem planları için düğmeye basılır. Tüm bu olanlar nedeniyle Ünal Kaplan dahil masanın tüm üyeleri topun ağzındadır. Herkesi çok zor günler beklemektedir artık…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49.bölüm 29 Kasım 2016

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan’ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan’ı tedirgin edecektir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir. Ayağının tozuyla yaptığı eylem, ziyareti süresince epey can yakacağının sinyallerini verir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.bölüm 24 Ocak 2017

Yılbaşı tatili ve yeni anlaşma dönemi sonucu bu hafta da EDHO yayınlanmayacak. Sanırım 54.bölümü 24 Ocak 2017 Salı günü izleyebileceğiz. Bu hafta da fragman çıkmadığı için tahminidir.

EDHO resmi hesaptan yapılan açıklamaya göre bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak. Haftaya 24 Ocak’ta yeni bölümle dizi kaldığı yerden devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hektor dedi ki:

  Sanem Çelik diziye yakışır. Bence başarılı olacaktır. Zaten dizinin giren herkesi parlatma gibi bir özelliği var.

 2. Tonyukuk dedi ki:

  Kurban Bayramından sonraki hafta 17-18 Eylül 2016 2.sezon ilk bölüm yayında olur.

 3. EDHO 2.sezon 1.bölüm bekler dedi ki:

  Daha yeni sezon tanıtımı bile yayınlamadılar. Kesin ekim ayına falan kalacak, geç başlayacak dizi. Deniz Çakır instagramda çekimlerin başladığını paylaşmış gerçi de ilk bölüm ne zaman

 4. Tonyukuk dedi ki:

  İlk bölüm fragmanı yayınlandı. Çakır ve Meryem yaşıyor. Macera devam ediyor. İyi seyirler

 5. Googlefan dedi ki:

  Dizi kadrosu müthiş ama düşman türete türete nereye kadar genişler konu bilemem. Uzi yani Suzi diziye renk kattı. Gördüğümde olmaz demiştim ama yanılttı beni.

 6. Alexa Vista dedi ki:

  Eşkıyanın bitme senesi geldi bence. Yeni rakip, yeni düşman türete türete nereye kadar. Bir yerden sonra sıkmaya başladı.
  Mesela Hızır Çakıırbeyli ölür diyen var mı içinizde.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.