31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Sadeceon site yorumları

Sadeceon site yorumları

Sadeceon sitesi nasıl işliyor, sitede çalışmalar nasıl yapılıyor, müşterilerin yorumları neler, site güvenilir mi? Alışveriş nasıl tamamlanıyor? Sipariş nasıl veriliyor? Fiyatlar uygun mu? Site hakkında yapılan yorumlar nasıl?

Türkiye’nin en yeni ve en orijinal işlerinden birine imza atılmış. Bu tarz siteler ülkemizde artmaya başladı. İlk yapanları zaten çoğunuz biliyorsunuz. Freelance işler başlığını arama motorlarında aratırsanız onlarca içeriğe ulaşabilirsiniz. Ancak Sadeceon ödeme konusunda ve siparişin teslimi konusunda gerçekten çok farklı. Hem üreticiyi hem müşteriyi gözeten güzel bir sistem kurulmuş.

Sipariş Verme ve Ödeme Yapma Nasıl Sağlanıyor?

Sitede siparişler sanal pos ve online satış aracı firmaları ile garanti altına alınmış durumda. İlgilendiğiniz ürün için freelance çalışan kullanıcı gün belirliyor. O belirtilen gün içinde siparişin teslim edilmesi gerekiyor. Ödemeyi peşin alıyorlar ancak çalışana para direkt ödenmiyor. Aracı firmada bekletiliyor. İşten memnunsanız, işin teslimi ile birlikte siparişi tamamlama paneline girerek onay veriyorsunuz. Böylelikle anlaşma dışında bir ürün, ayıplı bir satış gerçekleşmemiş oluyor. Hem üreticinin hem müşterinin hakkı bu şekilde korunuyor.

İhtiyacınız olan iş için onlarca profesyonel freelance (serbest) çalışan mevcut. Bilgilerine, yaptığı işlere, hakkında yapılan yorumlara, işi teslim süresine ve işin fiyatına bakarak en doğru kişilere sipariş verebilirsiniz. Fiyatlar on ve onun katları şeklinde belirlenmiş. Sitenin domain adı uygulama mantığına da dökülmüş.

Sitede iş yapmak isterseniz her iş için 3 tl kesinti yapılıyor, geri kalan ücret belirli zaman dilimlerinde profilinizde belirttiğiniz hesabınıza yatırılıyor. Sipariş verenlerden de iş başına 1 tl gibi bir kredi kartı komisyonu kesiliyor. Böylelikle site idamesini devam ettirebiliyor.

Sadeceon sitesinde hangi işler yapılıyor?

Hediyeler, Grafik ve Tasarım, Video ve Animasyon, online pazarlama, yazı ve çeviri, reklamcılık, iş, programlama ve teknoloji, müzik ve ses, eğlence gibi kategoriler mevcut. Tabii bunlar ana hatları. Hepsinin ayrı ayrı alt başlıkları mevcut. Tahmin edersiniz ki grafik tasarım deyince aklınıza sadece logo gelmiyor. Haliyle site tasarımı, bannerlar, makeup uygulamaları gibi alt kategorilerde her aradığınız işe uygun profesyonelleri bulmanız mümkün.

Site Hakkında Yorumlar

Sosyal medyada denk gelmişsinizdir konu ne olursa olsun iyi şeyler söyleyen de kötü şeyler yazan da mutlaka oluyor. Sadeceon için de kötü yorumlar mevcut elbette. Site yönetimi farklı uğraşlar peşinde olan frerlance çalışanları ayıklamaya devam ediyor. Müşterilerin en doğru kişiyle çalışması için derecelendirme, yorumlar gibi paneller mevcut. Dolayısıyla bir iş verirken bu referansları göz önüne almanız sizin için iyi olacaktır. Genel izlenim olarak aduket olarak çok olumlu düşüncelere sahibiz. Siteye giriş için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.