31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Okula Gidelim

Okula Gidelim

Okula Gidelim site bilgileri, Sitenin Kuruluş Amacı, Site İçeriği

Eğitim öğretim alanında yapılan interaktif hamleler, teknolojiyle uyumlu bir eğitim anlayışı oturtma faaliyetleri sanal dünyaya da sıçradı. Bir anda bilgi paylaşım siteleri, online ders anlatım, video ders, video konferans, online soru çözüm siteleri, interaktif eğitim cd ve dvd üretimi gibi sektörler çoğaldı. Özel okulların da olaya olumlu yönde katkı sunmasıyla birlikte bilgi ve teknoloji çağı ülkemizde de hissedilmeye başladı. Okula Gidelim portalı da bu gelişmeler sonrası kurulan en özel sitelerden. Peki site neyi amaçlıyor, hedefleri neler, hangi amaçla kuruldu?

Okula Gidelim Site İçeriği – Sizi Bu Siteye Götürecek Nedenler

Öncelikle sitenin ana çıkış noktası ve ilk hedef dalı eğitim ve öğretim. Kaynak dosya paylaşımı, eğitim kurumlarının elaman ihtiyacına cevap verme, eğitimcilere iş imkanları sağlama, öğrencilerle öğretmenleri buluşturma gibi yan hedefleri de var. Ancak ana hedef eğitim kurumlarına arama motoru faaliyeti üstlenmek. Öğrenciler ya da veliler ana okulu, okul öncesi, ilkokul, orta okul, lise, üniversite seçimlerinde artık birçok alternatifle karşı karşıyalar. Dolayısıyla bir kararsızlık veya ikilemde kalma söz konusu. İşte portal tam bu noktada devreye girerek istenilen kriterlere göre okul bilgilerini önünüze tarafsız bir şekilde seriyor. Velilerin ve öğrencilerin seçimlerini mantıklı bir şekilde yapabilmeleri imkanını sunuyor.

neden okula gidelim

Doğru Tercihle Geleceğinizi Sağlama Alın – Yanlış Tercih Pişmanlıktır

Birçoğumuz tercihlerimizden yakınır dururuz. Geçmişte yaptıklarımız ya da yapmadıklarımız ömür boyu peşimizi bırakmaz. Çevremiz yanlış tercih mağduru öğrencilerle dolu. Okulunu donduranlar, kaydını sildirenler, nakil isteyenler, tekrar sınava girenler… Şöyle bir düşündüğünüzde yakınlarınızda mutlaka yukarıda saydığımız mağduriyetlere uğramış biri gözünüzün önüne gelmiştir. Bunları yaşamamak, yaşatmamak adına Okula Gidelim var. Tarafsız gözle okul incelemeleri, taban puanları, okul başarı ortalamaları, öğrenci ve veli yorumlarının yer alacağı sitede size en doğru tercihi yapmanız için her şey mevcut.

Okulunuzun Tanıtımını Yapın, Daha Geniş Kitleye Ulaşın

Portalın bir çağrısı da okul yönetici ve idarecilerine. Ücretsiz şekilde okul ekleme panelinden okulunuza dair bilgileri, puanları, kontenjanları, başarı ortalamalarını, okul fotoğraflarını, okula ait videoları girebilirsiniz. Bu sayede okulunuz, sadece “okullara ait özel bir portal” sayesinde arama motorları tarafından tanınır ve daha geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siteye gitmek için TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aramamotoru dedi ki:

    Portal eğitim öğretim konusunda çok doyurucu. Okul bilgileri özenle girilmiş. Bir okula ait ne merak ediyorsanız mevcut.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.