21.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması Nedir, Nasıl İndirilir, Nasıl Kullanılır

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması Nedir ? Trafikte başınıza istenmedik olaylar gelebilir, her an bu riskle yaşıyoruz. Kazayı bir şekilde atlattık, klişe cümleler kuruyoruz. Cana geleceğine mala gelsin şeklinde. Teselliye gelenler, geçmiş olsuna gelenler, bunların kurduğu benzer cümleler. Bir yandan da arkada trafik birikmeye başlıyor. Trafik kaza tespit tutanağı hazırlamanız gerekiyor. Kalem, kağıt bulmanız, şoktan çıkıp bir an evvel işlemde bulunmanız gerekiyor. Yoksa arkada biriken sinirli amcalar kaza yaptığınızı göremediğinden gerginlikle küfürler savurup kulaklarınızı çınlatabilir ki yaparlar da. Gerginlik anında bu tarz tepkiler, olaylar, hatta kavgalar yaşanabiliyor. İşte bu kaza maceranızı -hala hayattaysanız- bir şekilde hızlıca sonlandırmanız gerekiyor. Bu anı yaşayan birileri ya da bu anın yaşanmasını istemeyen birileri bu gibi durumlar için mobil kaza tutanağı uygulaması adlı bir uygulama geliştirmişler. Aduket siz kazazedeler için derledi…

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması ücretsiz

Mobil Kaza Tutanağı uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından kolayca kaza tespit tutanaklarını tutabilecekleri resmi uygulamalar arasında yer alıyor. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından hazırlanmış olan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve kaza anında kağıt üstündeki tutanakları onlara ihtiyaç duymadan doldurabilmenize yarıyor.

Zira trafik kazaları gerçekleştiğinde araçları olduğu yerde tutmak ve kağıtları doldurmak uzun bir süre alabiliyor. Bu süre zarfında diğer sürücüler çileden çıkabiliyorlar ve işler daha da zor hale geliyor. Uygulama içerisine TC kimlik numaralarınızı yazdığınızda tüm gereken bilgiler otomatik olarak geliyorlar ve ayrıca uygulama kazanın nerede gerçekleştiğini otomatik olarak bulabiliyor. Böylece pek çok gereksiz işlemi hemen sonlandırabiliyorsunuz.

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması indir

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması Ekran Görüntüleri

Tutanaklar tamamlandıktan sonra direkt olarak sigorta şirketlerine bildiriliyorlar ve böylece gönderme gibi işlemlerle de uğraşmıyorsunuz. Kazanın fotoğraflarını da uygulamaya ekleyebildiğiniz için tüm detaylar sorunsuzca tutanakta yer alacaklardır.

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması Nasıl Kullanılır

Çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, gerekli veri transferlerini ve konum belirlemeyi hemen gerçekleştirebiliyor. Zaman zaman kesintiler meydana gelse de uygulamanın ilerleyen sürümlerinde bu sorunlar ortadan kalkacaklardır.

Eğer başınıza bir trafik kazası gelmesi halinde hemen tutanak tutmak ve yolunuza devam etmek isterseniz uygulamayı cihazlarınızda bulundurmayı unutmayın.

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması indirmek için TIKLA

Trafik Kaza Tutanağı Nasıl Hazırlanır resimli anlatım için tıkla

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.