31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

2014 Yeni Sezon Sil Baştan Dizisi Bilgileri

2014 Yeni Sezon Sil Baştan Dizisi Bilgileri

Sil Baştan dizisi yeni sezon, Star tv, 2014 yeni diziler, Sergen Yalçın, Dilara Gönder, Gani Müjde, Ne zaman başlayacak, Tanıtım fragmanı izle, 1.bölüm izle, Dizi fotoğrafları

Sergen Yalçın ve Dilara Gönder aynı dizide rol alacak.

Daha önce spor spikerliği yapan, ardından televizyon programı sunarak karşımıza çıkan ve son olarak bir dergide yaptığı röportajlarla yıldızı parlayan Dilara Gönder oyunculuğa iyice ısındı.

Oyunculukta İkinci Projesi

“Ne Diyosuun” adlı dizide rol alan ünlü sunucu Dilara Gönder, şimdi de Gani Müjde’nin yeni dizisi sil baştan ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dilara Gönder Ne diyosuun adlı projede bekleneni verememiş reyting alamayan proje iptal olmuştu.

Sergen Yalçın Eşlik Edecek

Bir grup gencin liseye dönmek zorunda kalmasıyla gelişen komik olayları konu alacak olan sil baştan dizisinde, Dilara Gönder’e kamera karşısında Sergen Yalçın eşlik edecek.

Geride bıraktığımız günlerde Sergen Yalçın ve Dilara Gönder’in aynı dizide oynayacağı haberleri çıkmış ancak detaylarıyla ilgili yeterli bir bilgi verilmemişti. Sergen ve Dilara’yı aynı projede buluşturan Gani Müjde bu haberi okuyunca twitter hesabından projenin detaylarıyla ilgili şu bilgiyi vermiş.

Sergen Yalçın ve Dilara Gönder’in oynadığı dizinin adı ‘SİL BAŞTAN’ Star TV’de olacak. Dizi, lise sonda para ile sınıf geçtiği belli olan sekiz ünlü ve yetişkinin okula geri dönüş hikayesini anlatıyor. Aralarında MEB bile var. Okula geri dönenler arasında ünlü bir popstar, avukat, gazeteci ve Bentley’le okula gelen bir müteahit olacak. Çok değerli oyuncular var. Kadroyu sırayla açıklayacağım. Bir de gençler var. Tıfıllar. Onlara da bayılacak genç kuşak. Eylülde başlar mıyız? Çalışıyoruz, inşallah diyoruz.

Sil Baştan Dizisi Fragmanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.