20.01.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Poyraz Karayel son bölüm izle

Poyraz Karayel son bölüm izle

Poyraz Karayel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2016-2017

Poyraz Karayel yeni sezon ne zaman başlayacak, fragman izle, son bölüm özetleri, dizi fotoğrafları, son bölüm seyret, yeni fragman izle, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu…

Geçen sezonda düşmanlarıyla çetin mücadelelere giren ve Ayeşegül’ü kurtarmak için Rus konsolosluğuna dahi girmeyi göze kalan Poyraz, sürpriz bir şekilde ölmüştü.
Cenaze merasimi, defin işlemleri uzun uzun işlenmiş seyirci duygu seline sürüklenmişti. Tabii seyirci çok sevdiği Poyraz’ın (İlker Kaleli) diziye tekrar dönmesi hayalini kuruyor.
Senaristlerin işi bu, izleyiciyi şoktan şoka sürüklemek. Yeni sezon fragmanlarının ikisi de çok duygusal. Yani dizi sanki kaldığı cenaze sahnesinden devam ediyor gibi.
Ayşegül (Burçin Terzioğlu) yine üzgün ama sanki alışmamış ve birini bekler gibi. Yeni sezon fragmanları yayınlandı ancak dizinin ilk bölümü ne zaman, dizi hangi gün yeni sezona merhaba diyecek
bir bilgi yok. Şu an için izleyiciyi meraklandırma görevini layıkıyla başarmış durumda fragmanlar. Bakalım yeni sezonda neler olacak.

Poyraz Karayel Dizi Hikayesi

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye…
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Oyuncu Kadrosu ve Künye

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen : Çağrı Lostuvalı
Senaryo: Ethem Özışık
Görüntü Yönetmeni : Ahmet Münür Özsoy
Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel),Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen(Sema ), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Enis Yıldız (Av.Necdet), Emirhan Akbaba (İsa)

Yeni Sezon Tanıtım Fargmanları İzle

Ayşegül’ün yukarıdaki fragmanda okuduğu şiirin tamamı için TIKLAYINIZ

Poyraz Karayel Yeni Sezon Kadrosu

Poyraz Karayel, ekim ayındaki yeni sezon ilk bölümünün öncesinde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Hare Sürel, Ataberk Mutlu, Cem Cücenoğlu, Ece Özdikici, Gülçin Hatıhan ve Emirhan Akbaba gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran diziye geçtiğimiz günlerde İlker Aksum, Ayda Aksel ve Funda Eryiğit’in dahil olduğu açıklanmıştı.

Ekim ayında yeni sezona başlayacak “Poyraz Karayel” kadrosuna son olarak “Galip Derviş”, “Adı Mutluluk”, “Güneşin Kızları”, “Beyaz Karanfil” dizilerinde izlediğimiz oyuncu Fatih Dönmez katıldı.

12 Ekim 2016 Çarşamba 3.sezonun ilk bölümüyle ekranlarda…

19 Ekim 2016 Poyraz Karayel 64.bölüm fragman izle

Poyraz Karayel 64. Bölüm’de; Ayşegül, Poyraz’dan onsuz geçirdiği iki yılın hesabını soruyor!
Poyraz’ın cehennem gibi geçen o iki yılda yaşadıkları ve dönüşünün sır perdesi aralanırken sadece Ayşegül değil Poyraz da şoktadır.

Poyraz Karayel 65.bölüm özeti, fragman izle 26 Ekim 2016

Poyraz Karayel 65. Bölüm’de; yaşanan patlama sırasında ağır yaralanan İsa yaşam mücadelesi veriyor!

Poyraz, Bahri’nin karşısına çıkıyor!

Poyraz Karayel 66.bölüm 02.11.2016, bölüm özeti, fragman seyret

Poyraz Karayel 66. Bölüm’de; Gazeteci Taner’in peşine düşen Poyraz, hiç ummadığı biriyle karşılaşır ve gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar.

Poyraz, Çınar’ın katil olduğunu Ayşegül’e söyleyerek onu uyarmaya çalışıyor!

28 Aralık 2016 – Poyraz Karayel 74.bölüm özeti

Çınar ihanetin bedelini ödetmek için Hikmet sandığı Poyraz’ı ve Ayşegül’ü ortadan kaldırmaya karar verir ve hemen harekete geçer. Poyraz ve Ayşegül, onlara doğru yaklaşan tehlikenin farkında bile değildir…

11 Ocak 2016 Poyraz Karayel 75.bölüm özeti

Poyraz ve Ayşegül’ün ihanetini öğrenen Çınar, Nevra ile iş birliği yaparak intikam peşine düşüyor!Nevra, Poyraz ve Ayşegül’ü hedef alarak, beklenmedik bir hamle yapıyor!
Poyraz tüm olumsuzluklara rağmen yeni bir hayata başlamaya kararlıdır. Ama hiç beklemedikleri bir misafir evlerine ve hayatlarının ortasına bomba gibi düşer…

18.01.2017 Poyraz Karayel 76.bölüm fragmanı izle


Nevra hin planlarına devam eder. Bu sefer Eda’yı üzerlerine salarak Poyraz ve Ayşegül’ün arasını bozmayı planlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tonyukuk dedi ki:

    Yılbaşı nedeniyle verilen aradan sonra 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Poyraz Karayel 75.bölüm yayında

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.