05.12.2021 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Güncel iş ilanları – duyuruları

Güncel iş ilanları – duyuruları

Güncel iş ilanları – güncel iş duyuruları – personel alım ilanları

Güncel iş ilanları 2016, İŞKUR iş duyuruları, memur alım ilanları, özel şirket ilanları, banka elaman alım ilanı, belediye işçi alım ilanı, sözleşmeli işçi alım ilanı, 2017 güncel iş ilanları, 2018 işçi alım duyurusu, kamu personeli ilanları, kpss taban puanları, personel alım şartları neler…

Güncel iş ilanları – 3000 HAKİM ADAYI ALINACAK

Adalet Bakanlığı’ndan yapılan duyuruda ise, 3000 bin hakim ve savcı adayı alınacağı bildirildi. Başvurular, 11 – 20 Ekim 2016 tarihleri arasında bireysel olarak internet aracılığıyla veya ÖSYM başvuru merkezleri aracılığıyla elektronik ortamda alınacak.

HAVA KUVVETLERİNE 5 BİN ER

Hava Kuvvetleri Komutanlığı 5 bin sözleşmeli er alımı için ilana çıktı. Kurumun internet sitesinden başvuru yapılabilecek. Bu yılın sonuna kadar başvurmak mümkün olacak. Başvuru şartları TC vatandaşı ve erkek olmak, en az ilköğretim mezunu olmak olarak sıralanıyor.

POLİS ALIM İLANI 2016-2017

Emniyet Genel Müdürlüğü 9 bini erkek, bin tanesi kadın olmak üzere 10 bin polis alacağını duyurdu. Bu alanda başvuru yapacakların üniversite mezunu olmaları 2015 veya 2016 KPSS’ den birine girmiş ve P3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekiyor. Ön başvurular 19 Ağustos’a kadar yapılabilecek. Ayrıca 2 bin tane de komiser yardımcısı alınacak. Personelin bin 800’ü erkek 200’ü kadınlardan oluşacak.

Güncel iş ilanları – BTK’YA BİLİŞİM UZMANI

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ise çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere 45 uzman yardımcısı alacağını duyurdu. Burada ise KPSS’ den 70 puan alma şartı getirildi. Alımlar, sosyal bilimler, hukuk ve mühendislik alanlarında ilgili bölümlerden yapılacak. Başvurular 31 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında kurumun internet sitesinden yapılacak.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALIM İLANI

Milli Eğitim Bakanlığı ilk etapta 15 bin sözleşmeli öğretmen alacağını duyurdu. Bununla ilgili başvurular da başladı. Başvuru için 2016 KPSS en az 50 puan almak şartı konuluyor. Yeni eğitim dönemi için KPSS sonucuna göre ve sözlü sınavla alınacak olan 15 bin sözleşmeli öğretmenin atamaları ise 10 Ekim ’de yapılacak. Başvurularda en fazla kontenjan 4334 ile sınıf öğretmenliğine ayrıldı.

SAĞLIK BAKANLIĞINA 20 BİN PERSONEL

Sağlık Bakanı Recep Akdağ personel alım müjdesi verdi, askeri hastanelerin son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.
Eylül ayına yetiştiremeyebiliriz ama bu sene sonuna kadar 20 bine yakın sözleşmeli sağlık personelini inşallah göreve başlatacağız.

Aile hekimlerinin hafta sonları ayda 8 saat zorunlu nöbet tutmasıyla ilgili mevzuatımız vardı. Bununla ilgili mevzuatı değiştirdik, kanuna yazdık. Şu anda en son yaptığımız torba kanunla birlikte Cumhurbaşkanımızda. Cumhurbaşkanımız da onaylarsa, aile hekimleri zorunlu olarak ayda 8 saat nöbet tutmak durumunda kalmayacak.

Askeri hastanelerin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesi ilgili hukuk tamamlandı. O hukuk bize bir ay içerisinde devrin tamamlanmasını söylüyor. Önümüzdeki hafta cuma günü inşallah devri tamamlamış olacağız. Hastaneleri, personelleri ile beraber devralmış olacağız.

DHMİ’YE 88 PERSONEL, 25’İ ASİSTAN 63’Ü STAJYER HAVA TRAFİK KONTROLÖRÜ

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ), 88 personel alacak. Bunların 25’i asistan, 63’ü stajyer hava trafik kontrolörü olacak. Başvurular, 29 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Adayların KPSSP3’ten en az 70 puan almış olması gerekiyor. Başvurular, şahsen veya posta yoluyla yapılacak. DHMİ’de stajyer hava trafik kontrolörünün maaşı 4 bin 500 lira.

Güncel iş ilanları- Halk Bankası Personel Alım İlanı 2016

Personel alım sayısı: 565 personel alacak. Halk Bankası Müfettiş Yardımcısı (25 kişi), İç Kontrolör Yardımcısı (40 kişi), Uzman Yardımcısı (475 kişi) ve Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı (25 kişi) olmak üzere 565 personel alacak. Halk Bankası personel alım kıstası: Halk Bankası personel alımlarında kendi sınavını yapacak. Sınava katılım ücreti 70 TL olacak. Halk Bankası personel alım sınavı başvuruları ne zaman son: Sınav başvuruları, 19 Eylül 2016 – 10 Ekim 2016 tarihleri arasında internet sitesi üzerinden alınacak. Sınav tarihi: 5 Kasım 2016 Cumartesi günü sınav yapılacak.

POLİS ÖZEL HAREKAT (PÖH) BAŞVURUSU

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından özel harekat başvuruları hakkında yapılan duyuruda, adayların başvuruda bulunurken herhangi bir mağduriyet yaşamaması için bazı detaylara dikkat etmesi gerektiği aktarıldı. İşte akademinin paylaştığı metnin tamamı;

“19. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine, Özel Harekat birimlerinde polis memuru yetiştirilmek üzere 10.000 (on bin) erkek aday alımı yapılacağı ve ön başvuruların; 02 Kasım 2016’dan 14 Kasım 2016 saat 17:00’a kadar https://www.pa.edu.tr/ internet adresi üzerinden E-devlet şifresi ile giriş yapılarak ve ilgili alanlara aday tarafından gerekli bilgilerin doldurulması şeklinde yapılacağı duyurulmuştur.

Söz konusu sınava başvuruda bulunan adayların herhangi bir mağduriyet durumu yaşamaması için aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir.

Sisteme ilk kez giriş yapan aday, https://basvuru.pa.edu.tr/ internet adresi üzerinden E-devlet şifresi ile giriş yapıp, gerekli bilgileri doldurduktan sonra BAŞVUR butonuna tıklayarak başvuru işlemini tamamlamaktadır.

Sistem üzerinde aday, başvurusunu kontrol etmek ya da güncelleme işlemi (İletişim Bilgileri, E-posta, Mezuniyet durumu, askerlik durumu, eş durumu) yapmak istiyorsa, https://basvuru.pa.edu.tr/ internet adresi üzerinden E-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra bilgilerinin doğruluğunu kontrol edip GÜNCELLE butonuna tıklayarak güncelleme işlemini tamamlayacaktır.” Polis Özel Harekat Başvurusu için TIKLA

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINA 2017 YILI UZMAN ERBAŞ ALIM DUYURUSU

GENEL HUSUSLAR
SÖZLEŞMELİ ERBAŞ VE ERLİK HAKKINDA BİLGİ
BAŞVURU
a. Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
b. Başvuru Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?
c. Başvurunuz Hangi Durumlarda Geçersiz Sayılır?
ç. Askerlik Hizmeti Esnasında Başvuran Adaylara Birlik Komutanlıklarınca Yapılması Gereken İşlemler Nelerdir?
d. Başvuru Sonuçları Ne Zaman ve Nerede Yayımlanmaktadır?
SEÇİM AŞAMALARI
b. Sınavlar Ne Zaman ve Nerede Yapılacaktır?
c. Sınavlara Gelirken Yanınızda Neler Getireceksiniz?
ç. Sınavlar Nasıl Uygulanacaktır?
d. Sağlık İşlemleri Nasıl Yapılacaktır?
e. Değerlendirme ve Sınıflandırma Nasıl Yapılacaktır?
f. Güvenlik Soruşturması Ne Zaman Sonuçlanmaktadır?
g. Sonuçların Duyurulması ve Aday Bilgilendirme Nasıl Yapılacaktır?
BAŞVURU FORMU DOLDURMA TALİMATI
TABLOLAR
TABLO-1 FAALİYET TAKVİMİ
TABLO-2 NİTELİK BELGESİ
TABLO-3 BOY-KİLO STANDARTLARI
TABLO-4 DİLEKÇE
TABLO-5 FİZİKİ YETERLİLİK TESTİ STANDARTLARI duyuru için, başvuru için TIKLA

2017 Üniversite Akademik Personel Alım İlanları

 • Hacettepe Üniversitesi : 2 akademik personel alacak. Son başvuru 25 Mayıs
 • İzmir Katip Çelebi Üniversitesi : 1 akademik personel alacak. Son başvuru 25 Mayıs
 • Adnan Menderes Üniversitesi : 1 akademik personel alacak. Son başvuru 26 Mayıs
 • Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi : 1 akademik personel alacak. Son başvuru 26 Mayıs
 • Hacettepe Üniversitesi : 1 akademik personel alacak. Son başvuru 26 Mayıs
 • Harran Üniversitesi : 34 sözleşmeli personel alacak. Son başvuru 26 Mayıs
 • Süleyman Demirel Üniversitesi : 19 akademik personel alacak. Son başvuru 26 Mayıs
 • Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi : 3 akademik personel alacak. Son başvuru 29 Mayıs
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. GooglevsYandex dedi ki:

  Bu kadar iş ilanı varken bu kadar işsizin olması bir yerlerde bir sorunun var olduğu anlamına gelir.

 2. PageRank dedi ki:

  Evet bende ona takığım. O kadar iş ilanı varken bu kadar işsiz olması çok ilginç. İşçi ve işveren buluşamıyor gibi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.