içerde final

  • 18 Haziran 2017
  • 1.212 KEZ OKUNDU
içerde final

içerde final bölümü, finalde neler olacak, 39.bölüm ön tahmin, Sarp ölecek mi? Mert yaşayacak mı?

içerde bir yıldır sürdürdüğü macerayı ve izleyenlerdeki merakı 19 Haziran akşamı sonlandırıyor. içerde final bölümü şimdiden merak konusu oldu. Hatta sosyal medya içerde uzmanıyla doldu. Fragmanlar üzerinden şöyle olacak, böyle olacak yorumları yapılıyor. Şu şurada ki bu yaşıyor, Davut şöyle yaptı yoksa Mert ölmüştü gibi tahminleri hepimiz duyuyoruz ve okuyoruz. Öncesinde 38.bölümü özetlemek gerekli. Oradan konuyu ele alarak final bölümüne taşıyacağız. 38.bölümde herkes tarafını seçmiş, Celal yılmaz brotherslardan haberli, onlar da artık Celal’in kendilerini bildiğinden haberdardı. Oyun içinde oyun dönen bir bölümdü. Tam Celal öne geçerken, yılmaz kardeşlerin planı devreye giriyordu. Tam bizim bradırslar kazandı derken Celal öne geçiyordu.

En son işin içine Coşkun da dahil olunca Celal sinir küpü olmuştu. Onun ölmediğinden haberi yoktu çünkü. Ancak yine bir hinlik yaparak Mert’e verici yerleştirdi ve gittiği yeri tespit etti. Sarp’ı da oraya götürdü ve Coşkun’u da ele geçirdi. Artık bir final yaklaşıyordu. Tam birileri ölecek dediğimiz anda Sarp’ın polis olduğu anlaşıldı ve olay yerine polis baskın yaptı. Celal’i suç üstü yakaladılar, hatta kelepçeleri de Sarp’a taktırdılar.

içerde final bölümü tahminleri

Buraya kadar her şey seyircinin beklediği şekilde devam ediyordu. Beklediği derken hayal ettiği diyelim. Yoksa yönetmenin zekasına hepimizin erişmesi ne mümkün. Tam sonunu mutlu bağlayacak hayalleri kurarken hafta içi yayınlanan fragmanlar hayranlarını endişeye düşürdü. Çünkü garip bir şekilde veda, ölüm teması vardı. Gözden kaçan Davut, Celal’in emirlerini tamamlamak için ortalıklarda dolanıyordu. içerde dizisi finali için çok farklı sonlar mevcut. Ancak herkesin ortak beklentisi mutlu son. Kötülerin cezasını bulduğu, sevenlerin kavuştuğu, ailenin parçalanmadığı bir sonu herkes hayal ediyor. Bakalım yönetmen Karadayı dizisinin finali gibi bir mutlu son mu hayal etmiş? Yoksa hepimizi ters köşede bırakarak bol ölümlü ve mutsuz bir final mi göreceğiz? Bu sorunun cevabı için sadece saatler kalmış durumda. Hep birlikte izleyip göreceğiz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

içerde 39.bölüm fragman izle

YouTube video
YouTube video

Ve nihayet mutlu son. iyiler kazandı ve bir arada. Kötüler kaybetti. Ya öldüler ya hapse girdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. googlerobot dedi ki:

    Final gibi final olacağı kesin. Herkes tuvaletini yapsın, suyunu falan hazırlasın. Ekran başından kalkamayacaksınız.

BİR YORUM YAZ