Türkiye Türkiye’den Büyüktür izle

 • 04 Nisan 2017
 • 1.756 KEZ OKUNDU
Türkiye Türkiye’den Büyüktür izle

Türkiye Türkiye’den Büyüktür izle, reklam filmi kim tarafından hazırlandı, konusu ne, hangi amaçla hazırlandı, kim hazırlamış

Sosyal medyaya bomba gibi düşen film referandum öncesi herkesi derin düşünmeye sevk edecek türden. Türkiye Türkiye’den Büyüktür Platformu tarafından Konya’da yerleşik Erkamedya Reklam şirketine yaptırılan film mart ayının sonunda medyaya servis edildi. Minik bir tanıtım programı sonucunda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı’na hediye edilen film o andan itibaren yüksek bir izlenme oranına ulaşmış durumda. İzleyenleri duygulandıran filmde çeşitli İslam ülkelerinden görüntüler var. Görüntülerden çıkan ortak mesaj ise Türkiye’nin kendilerinin dostu olduğu ve zor durumlarda hep yanında olduğu şeklinde özetlenebilir. Türkiye Türkiye’den Büyüktür izle, reklam filminin hd kaliteli videosunu konu içerisinde bulabilirsiniz.

Türkiye Türkiye’den Büyüktür filminin tanıtımı yapıldı

Konya’da, “Türkiye, Türkiye’den Büyüktür” platformu tarafından aynı isimde hazırlanan filmin gösterimi gerçekleştirildi.

Bir otel de düzenlenen film gösterimine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Uğur Kaleli, Abdullah Ağralı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Türkiye, Türkiye’den Büyüktür Platform Başkanı Osman Bozdemir, protokol mensupları ve filmin oyuncuları katıldı.

Film gösteriminde konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın film sektöründe ciddi bir noktaya doğru gittiğini belirterek, “Özellikle, Karapınar yöremiz bir plato haline geldi. Yakında yeni filmlerinde bu bölgede çekileceğini görüyoruz. Buda Konyamız da üretilen bir anlamlı film olarak çok değerli” dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ise, ‘Türkiye Türkiye’den Büyüktür’ filminin bir ufuk, vizyon ve hedef koyduğunu ifade ederek, “Bunun için bunu önemsiyorum.

Her şey siyasetten her şey adı konulmuş yerlerden beklenmeden, başkasına iş tarif etme kolaycılığına sapmadan, ben ne yapabilirim bu sorumluluğun gereği olarak. Ben bunu gördüm. Elbette hiçbir çalışma tek başına sonuç alıcı değildir ama her çalışmanın da mutlaka bir sonuca katkısı vardır. O yönüyle de dikkatimi çekti. Konya vurgusu var. Türkiye vurgusu var. Evrensel vurgu var. Bu gerçekten Konya’ya yakışan, Hz. Mevlana’nın felsefesine yakışan da budur. Yerli olmak ama yerele takılı kalmamak. Hem önümüze bakmak hem ufuğa bakmak… Bu yönüyle de anlamlı buldum. Emek veren sanatçısından, kurgusunu yapana kadar, düşüncesini geliştirene kadar, katkı verene kadar, ortam sağlayana, hazırlayana kadar herkese teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. İnşallah, Türkiye’nin Türkiye’den büyük olduğunu en güzel şekliyle ifade etmiştir” diye konuştu.

Türkiye Türkiye’den Büyüktür izle

YouTube video
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Google Turkey dedi ki:

  Diğer ülkelerin Türkiye’ye bakışını samimi bulmuyorum. Reklam teması bakımından başarılı olmuş. Keşke her şey reklamdaki gibi gerçek ve samimi olsa, o zaman dünya daha da güzelleşecek.

 2. Alexa Vista dedi ki:

  İzleyelim bakalım şu sosyal medyayı sallayan rekortmen reklamı. Ak Parti bu konuda çok iyi. Rahmetli Erol Olçok olsa daha da güzellerini çıkarırdı.

 3. GooglevsYandex dedi ki:

  Video sağlam ses getirdi. Anlamlı bir reklam olmuş, özellikle bölge coğrafyasında yaşananlardan sonra tam isabet olmuş.

BİR YORUM YAZ