18.09.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Cesur ve Güzel son bölüm full izle

Cesur ve Güzel son bölüm full izle

Cesur ve Güzel dizi bilgileri

Cesur ve Güzel oyuncuları, dizinin konusu ne, dizide kimler oynayacak, dizi hangi kanalda yayınlanacak, son bölüm izle, yeni bölüm, fragman seyret, dizi ne zaman başlayacak, hangi gün hangi saat oynayacak, Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizi, star tv 2016-2017 yeni diziler…

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi Siyah ve Beyaz hakkında açıklama geldi. Ay Yapım Siyah Beyaz dizisinin başrol oyuncularının başka bir dizi ile ekrana geleceğini açıkladı. Siyah Beyaz yerine Cesur ve Güzel‘de yer alan oyuncular kimler olacak? İşte ayrıntılar…

İşte Ay Yapım’dan gelen açıklama:
“Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Cesur ve Güzel künye

Yapılan açıklamalar dolayısıyla Siyah Beyaz dizisinin ekranlarda yer alsa da, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün olmayacağı ortaya çıktı.
Ancak Ay Yapım’ın açıklamalarına göre Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Siyah Beyaz dizisi yerine Star Tv’de yayınlanacak olan Cesur ve Güzel’de rol alacakları ortaya çıktı. Star Tv’de yayınlanmaya başlayacak olan dizi Cesur ve Güzel yeni sezonun ekim ayında ekranlarda olacak…

Dizinin Konusu Ne

Cesur Alemdaroğlu, İstanbulun hemen dışındaki Korludağ Kasabası’na doğru arabasını sürerken, kafasında babasının çalınan hayatını geri almak üzere kurduğu plan vardır… Birdenbire ağaçların arasından yola, üstünde binicisiyle birlikte kontrolden çıkmış bir at fırlar… Bir tarafı uçurum olan arazide dört nala gitmektedir…Cesur kendi hayatını tehlikeye atarak atı durdurur ve kızı kurtarır. Cesur ve Sühan böyle tanışır…
Cesur Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde, düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir…

Sühan, çok iyi yetişmiş, kendi markasını yaratmış, güçlü bir kadındır. Kendi arazisinde çiçek yetiştirir, SHN markasıyla parfüm üretir, parfüm şişelerini kendi atölyesinde tasarlar. Cesur hayatına girene kadar, Bülent’le evleneceğinden ve güvenli hayatında mutlu mesut yaşayacağından emindir. Cesur Korludağ’a geldiği andan itibaren Sühan’ın hayatındaki her şey alt üst olur.
Kasabada genç yaşlı herkesin nefret ettiği Tahsin Korludağ’ın tek arzusu kök salmak, torun sahibi olmaktır. Bu durum, Sühan’ın ağabeyi Korhan üzerinde büyük stres yaratmaktadır…

Korhan’ın eşi olan Cahide, çok hırslı ve paraya düşkün bir kadındır. Tahsin Korludağ’ın servetini ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur… Sühan’ı öldürmek dahil..
Cesur, Sühan’ın başına gelenlerin kaza olmadığını anladığında, Tahsin Korludağ’ın yanıbaşında bir düşman daha olduğunu fark eder… Tahsin Korludağ’ın “geleneksel” doğum günü şenlikleri gecesi yaşananlar herkesin kaderini değiştirecektir.

Cesur ve Güzel dizisi fragman izle

Ay Yapım imzalı dizinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Star TV’nin yayınlanan yeni sezon tanıtım filmiyle ilk kez bir arada ekrana geldi.
Yeni diziyle ekranlara geri dönecek olan ikilinin ilk karesi sosyal medyada bomba etkisi yarattı. İkiliyi rüya çift olarak yorumlayan izleyenler dizinin yayını için sabırsızlandıklarını dile getirdiler.

Senaristliğini Ece Yörenç’in üstlendiği Cesur ve Güzel‘in çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Cesur ve Güzel 1.bölüm özet izle 10 Kasım 2016

Cesur ve Güzel 2.bölüm 17.11.2016

Cesur’un istediğinden fazlası olmuş, Tahsin Korludağ yangından sonra hayatını borçlu olduğu bu adama evini açmış, onu baş tacı etmiştir. Sühan da Cesur’a iki kez minnettardır.

Cesur, Korludağlar’ın evinde bile kendi özel alanını belirler, Sühan bu gizemli adamın kim olduğuyla ilgilenmeye başlar, bu adamda onu huzursuz eden bir şeyler vardır. Bir yandan Bülent’e olan duygularını anlamaya çalışırken öte yandan bu etkileyici adamın cazibesine karşı koymaya çalışır.

Cahide, olan biten her şeyi kendi yararına çevirmekte ustadır. Bülent, Cahide’nin eline büyük bir koz verir. Öte yandan Cahide’nin oynadığı oyun arkadaşı Hülya ile Bülent’in sürpriz bir şekilde yolları kesişir. Cahide gerçek anlamda ateşle oynadığının farkındadır. Sırlarla dolu kasabada Adalet de yangının izlerini geçmişe doğru sürer. Tahsin ve Adalet’in sakladığı her neyse Mihriban ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Sühan, bir girdabın içine sürüklendiğinin farkında olmadan, Cesur’u gizli gizli takip etmeye, başlar. Cesur’un tuzağa doğru iz bıraktığından habersizdir. Aslında Sühan av, Cesur avcıdır. Cesur istediğini elde eder, Sühan’ın kendi kontrolünde istediği bilgilere ulaşmasına izin verir ve izini kaybettirir. Ancak Sühan zekasıyla, ipin ucunu tekrar yakalar. Bu kez Cesur av, Sühan avcıdır.

Cesur ve Güzel 3.bölüm fragman izle 24 Kasım 2016

Sühan, Cesur’un gizemini çözebilecek mi?

Cesur’un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, iyi bir avcı gibi avını takip etmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul’daki evini bulup, yalanını ortaya çıkarmak için kapısını çalar. Ancak, Cesur’un gizemine aralanan kapıyla, karşısına çıkan manzara Sühan’ı zor durumda bırakır. Cesur, Sühan’ın bu iddialı tavrına şaşırır ama eline koz geçtiği için de mutludur.

Cesur ve Güzel 4.bölüm fragman izle 1 Aralık 2016

Banu bu öpücükle Cesur’u kaybedeceğini hisseder. Cesur’u, Sühan’dan uzak tutmak için, kendi önlemlerini alır.

Öte yandan, Cahide de Sühan’ın aklına Cesur’la ilgili şüphe tohumları ekmektedir. Sühan, bu şüphenin izinden gider.

Cesur, geçmişini Tahsin Korludağ’ın elinden yavaş yavaş almaya kararlıdır. Düşmanının güvenini kazanmak için büyük bir oyun oynar. Bu oyunun tek kazananı Cesur olmalıdır.

8 Aralık 2016 5.bölüm özeti

Sühan sormaktan korktuğu soruların cevabının Cesur’da olduğundan artık emindir. Cesur’la gireceği savaştan her anlamda yenilgiye uğrayacağının farkındadır.

Sühan, Korhan ve Cahide’yle birlikte hafta sonunu İstanbul’da geçirmeye karar verir. Cesur’un sürpriz katılımıyla, bu hafta sonu unutulmaz olur. “Zamanla” bu buluşma daha da önem kazanacaktır.

Cesur ve Güzel 6.bölüm 15 Aralık Perşembe bölüm özeti

Cesur’un annesinin Tahsin Korludağ’ın yüzüne “Katil” diye bağırması herkeste şok etkisi yaratır. Bu lafın etkisi Mihriban’ı da harekete geçirecektir.

Cesur, annesinin yıllar boyu kapanmayan yaralarını sarmaya çabalarken, aklındaki şüpheler yeniden ortaya çıkan Sühan, Cesur’un geçmişinden bir sayfa daha aralar. Birbirlerine giderek daha fazla yakınlaşırlar.

Hayatının iplerini kendi eline almaya karar veren Korhan’ın davranışları babasını şaşırtırken, Cahide’yi de zor duruma sokar.

7.bölüm 22.12.2016 fragman seyret

Babasının sürpriz evliliğinden kötü etkilenen Sühan’ı, Cesur teselli eder. Bu durum Bülent’i çileden çıkarır, Cesur’a karşı giderek daha çok hırslanmaktadır.

Cesur, Sühan’ı Nişantaşı’ndaki eve götürür. Birlikte vakit geçirirler, Cesur bu evde babasıyla ilgili yeni bir ipucuna ulaşır ve bunu araştırmaya başlar.

12 Ocak 2017 Cesur ve Güzel 9.bölüm özeti

Cesur’un duygularını Sühan’a açması onun kalbindeki buzların erimesine neden olur. Aynı anda Cesur’un tutuklanması, Tahsin Korludağ’ın da artık ona karşı savaş açtığı anlamına gelir. Sühan’ın şahit olduğu yüzleşme bu düşmanlığın boyutlarını acıyla anlamasına neden olacaktır.

19 Ocak 2017 Cesur ve Güzel 10.bölüm özeti

Tahsin Korludağ’ın, Cesur’dan sonsuza kadar kurtulmak için yaptığı plan ters teper ve Cesur’la, Sühan’ı birbirlerine daha çok yaklaştırır. Sühan, babasının gerçek yüzünü görmenin şokuyla Cesur’a sığınır, Cesur onun güvenini sarsmamaya kararlıdır.

16 Mart 2017 Cesur ve Güzel 18.bölüm özeti

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve son sözünü söyler.

Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir. Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cesur ve Güzel 24.Bölüm 27.04.2017 özeti

Cesur ve Sühan gerçeği bulmak için birlikte çıktıkları yolda yine bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Sühan kime inanacağını şaşırmış bir haldeyken sonunda Tahsin Korludağ’la yüzleşme fırsatı bulan Cesur’un soruları Tahsin’in nefesini keser.

Sühan’a yaklaşmak için fırsat kollayan Rıza, elindeki kozları arttırır. Bu sırada sabırla bir hata yapmasını bekleyen Cesur, onu dikkatle izlemeye devam eder.

Cahide başına gelen felaketi Korhan’la yakınlaşmak için kullanmaya kararlıdır. Fakat işler hiç de beklediği gibi gitmez. Yaşadıkları yüzünden kendisini tehlikede hisseden Cahide bir kez daha tırnaklarını çıkarır.

Mihriban’ın ev sahipliğindeki kokteyl Cesur ve Sühan’ı tekrar karşı karşıya getirir. Tüm Korludağ sakinlerini bir araya getiren bu davette yaşanan çekişmeler, sırların gün yüzüne çıkmasına neden olur. Sühan’dan öğrendiği gerçekler Cesur’u büyük bir ikilemde bırakırken, kararının kesin olduğunu düşünen Sühan’ı ise hiç ummadığı bir sınav beklemektedir.

4 Mayıs Perşembe Cesur ve Güzel 25.bölüm fragman izle

Son bölüm Cesur ve Güzel tek parça, full, hd izlemek için TIKLA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hektor dedi ki:

  Dizinin adı Siyah Beyaz mı
  Cesur Güzel
  İyi kötü mü
  Doğu Batı mı :) artık neyse başlasın da izleyelim. Kadro güzel de bir senaryo yazılıp oynatamadılar ya

 2. Tonyukuk dedi ki:

  Dizi güzel başlangıç yaptı ama sanki sosyal medyada etkisi düştü zamanla.
  Senaryonun hızlanması lazım gibi.

 3. PageRank dedi ki:

  Bence de eski havasında değil. Asker dizileri piyası ele geçirdi ne kadar güzel :p

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.