07.08.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

İncir Reçeli 2 Fragman izle

İncir Reçeli 2 Fragman izle

Hikayesi, oyunculukları ve müzikleri ile adeta bir fenomene dönüşen İncir Reçeli nin ikincisi için geri sayım başladı!

İlk filmin senaristi ve yönetmeni Aytaç Ağırlar‘ın yine “aşk” dolu ikinci hikayesinin kadın kahramanı afiş ile birlikte ortaya çıktı. Halil Sezai ‘İncir Reçeli 2’de, Şafak Pekdemir ile kamera karşısında! Film, 17 Ekim’de seyirciyle buluşacak.

Filmin fanları uzun zamandır ikinci filmin kadın kahramanını merakla bekliyordu!

Filmin, aşkın hüznüne ve umuduna dair müzikleri de merakla bekleniyor. Vizyon öncesinde paylaşılan Halil Sezai’nin seslendirdiği ‘Beyaz Giyme’ isimli türkü büyük ilgi görüyor. Filmin 3 ayrı teaserını sosyal mecralarda  milyonlarca kişi izledi.

İncir Reçeli 2 filmi, Metin, Duygu ile yaşadığı aşkın ardından girdiği yoğun yalnızlık döneminde yaşananları konu Metin’i Duygu ile yaşadığı aşkın ardından, gelen yoğun yalnızlık dönemini konu alıyor.

Yapım Yılı: 2014

İncir Reçeli 2 fragman izle

‘İncir Reçeli 2’nin fragmanı yayında! Film 17 Ekim’de sinemalarda.
İlk film İncir Reçeli’nde sevdiği kadını kaybeden Metin (Halil Sezai Paracıkoğlu) İncir Reçeli 2’de derin bir yalnızlığın içindedir. Bir barda şarkılar söyleyerek ve yitirdiklerinin yasını tutarak yaşamını sürdürürken beklemediği bir anda karşısına Gizem çıkar. Gizem Metin’e biri olmak gerektiğini anlatır, en azından biri için. Hem yalnızlıkları hem acıları benzeyen bu iki insan birbirine şifa olabilecek midir?

Halil Sezai Paracıkoğlu’nun şarkılarıyla da zenginleşen İncir Reçeli 2 hem modern bir aşk hikayesi, hem de hayata yeniden tutunmanın öyküsü..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.