21.01.2022 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

The Walking Dead 7.sezon – Neler Olacak

The Walking Dead 7.sezon – Neler Olacak

The Walking Dead 7.sezon Ne Zaman Başlayacak

The Walking Dead 7.sezon kim ölecek, 7.sezon 1.bölüm özeti, Negan kimi öldürdü, 7.sezon 1.bölüm ne zaman, 7s1e fragman online seyret, 7 season 1 episode

Kahramanlarımız komşu koloninin gazıyla Negan’a saldırmış ve 6.sezonun finalinde resmen Negan’larını görmüşlerdi. Setten birçok fotoğraf paylaşılmış ancak kimin öldüğüne dair hiçbir ipucu yok. Jeffrey Dean Morgan tarafından canlandırılan Negan karakteri kahramanlarımızın canına okumuş gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz sezonunun en heyecanlı sezon finallerinden birine imza atan The Walking Dead’in hayranları ile ne zaman buluşacağı belli oldu. AMC tarafından yapılan resmi açıklamaya göre dizi 24 Ekim 2016‘da ekranlarda olacak.

Bu da demek oluyor ki; Negan’ın karşısında diz çöküp bekleyen sevdiğimiz karakterlerden hangisine veda edeceğimiz bu tarihte belli kesinleşecek. Hemen ekleyelim alışkın olduğumuz The Walking Dead sezon arası verildikten sonra yapım Şubat 2017’de kaldığı yerden devam edecek.

Diziden Ayrılan Kim Olacak – Negan Kimi Öldürdü

6.sezon finalinde Negan tüm ekibi karşısında diz çöktürmüş ve oo piti piti sayarak birini öldüreceğini söylüyordu. İzleyicilerin büyük çoğunluğu kim ölecek sorusuna Glenn yanıtını vermişti. Hatta şirket bunun için bir anket düzenlemişti. Ancak anket sonucuna sadık kalıp kalmayacağı henüz bilinmiyor. San Diego Comic-Con kapsamında yayınlanan posterlerde bu bekleyişin sonu hakkında ipucu bulmak mümkün değil. Maalesef ilk fragman gelse de sorularımıza yanıt için 24 Ekim 2017 7.sezon 1.bölümü beklemek zorundayız.

The Walking Dead 7.sezon 1.bölüm fragmanı izle

Yeni Sezonda Neler Olacak

Görünen o ki Negan bizim çocuklara sağlam bir ders vermiş olacak. Daha fazla ölüm olmaması adına Rick ilk başta Negan’ın isteklerini kabul edecektir. Bu da demek oluyor ki bizimkiler bir süre Negan’ın hizmetine girmiş olacaklar. Rick’i az çok tanıdıysak içinden bir plan yapacak ve belki sezon sonunda belki daha öncesinde Negan’dan kurtulmanın bir yolunu bulacaktır.

Entertainment Weekly’ye konuşan oyuncu, yeni sezonda dünyanın alt üst olacağını, kesinlikle gücün el değiştireceğini ve bu değişikliğin grubu karıştıracağını söyledi. Reedus açıklamasını ‘Oldukça zorlu bir zaman geliyor. Bunca zorluğu herkes bir arada atlattı ve birlikte bir yolda yürüdü. Şimdi ise o yol ayaklarının altından kayıyor. Herkesin inandığı her şey değişecek!’ diyerek noktaladı.

Norman Reedus her ne kadar grubun dağılacağına dair kesin sinyaller verse de gerçek cevabı 23 Ekim’de öğreneceğiz.

The Walking Dead 7.sezon 1.bölüm 24 Ekim 2016 / october 24  7 season 1 episode

Negan’ın kimi öldürdüğünü öğrenmemize çok az kaldı. Bakalım ekip bu zor seneyi nasıl geçirecek?

Glenn ve Abraham Öldü

7.sezon 1.bölümün ardından sonunda kimin öldüğünü öğrenmiş olduk. Negan ilk bölümde Glenn ve Abraham’ı öldürüyor.

The Walking Dead 7. Sezon 9. Bölüm Fragmanı

9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. The Walking Dead yeni bölümü ile Ocak 2017 ayında ekranlarda olacak.

The Walking Dead 12 Sezon Sürecek

aMC kanalının ciddi anlamda reyting rekorları kıran dizisi The Walking Dead, bildiğiniz gibi çalkantılı bir 7. sezon geçirmiş, genel olarak hayranları tarafından yine de sevilmişti. Dizi tıpkı çizgi romanında olduğu gibi başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Ancak dizinin hayranları artık yavaş yavaş dizinin ne zaman biteceğini merak etmeye başladı ki bu konu hakkında yapımın yaratıcısı Robert Kirkman’dan bir açıklama geldi. En son 100. sayısının yayınlandığı çizgi romanda açıklama yapan ünlü yapımcı Kirkman, üstü kapalı The Walking Dead isminin 12 sezon boyunca devam edeceğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tonyukuk dedi ki:

    Dizinin 7.sezon ilk bölümünün 24 Ekim 2016 Pazartesi yayınlanacağı kesinleşti.
    2016 October 24 season 7 episode 1

  2. Tonyukuk dedi ki:

    The Walking Dead Noel Tatilinin ardından tüm heyecanıyla devam edecek. Bakalım iyilik savaşçılarının başına daha neler gelecek? Bu sezon bu kadar acı yeter değil mi? Bit artık 2016…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.