Ücretsiz Okul Zili Programı

Ücretsiz Okul Zili Programı

Kolayca ayarlayıp sonrasında arkanıza yaslanıp işleri halletmesini düşlediğiniz bir programa ihtiyacınız varsa doğru başlıktasınız. Okulunuzda, özel öğretim kurumuzda, kursunuzda, etüt merkezinizde işinize yarayacak özel ve kolay bir program tanıtacağız sizlere… İşte karşınızda Ücretsiz Okul Zili Programı

Ücretsiz Okul Zili Programı Nasıl Kurulur

Konu altındaki indirme linkinden kolayca rar dosyasını indiriyorsunuz. Ardından rar çıkarma program (winrar vs) ile dosyayı çıkarıyorsunuz. Karşınızda iki dosya çıkıyor : Yardımcı Dosyalar ve kurulum.exe.

Kurulum exe dosyasına çift tıklıyorsunuz ve saniyeler içinde zil programı kurulmuş oluyor. Program indirme veya çıkarma ile ilgili sorununuz olursa konu altındaki yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Program Ayarı Nasıl Yapılır?

Programı kurduktan sonra üstten ikinci sekmede saatler kısmına tıklıyoruz. Buradan derse giriş ve çıkış saatlerini belirliyoruz. Sabah ve öğle olmak üzere sekizer ders var. Tüm kurumlar için yeterli bir ders sayısı. Buraya girilen değerler hafta içi programı için geçerli olacaktır. Bu işlemi hafta sonu için de yapmak isterseniz aynı sırada en sağdaki sekmeye tıklayıp hafta sonu değerlerini girmeniz gerekiyor.

Melodiler kısmından ise derse giriş müziği, dersten çıkış müziği ve öğretmenler zilini ayarlayabiliyoruz. Size sunulandan farklı bir ton kullanmak isterseniz zil tonunun en altında farklı bir melodi yükle kısmına tıklamalısınız. Size bir klasör açacak ve bu klasöre wav veya mp3 türünde ses dosyası atarsanız onlar da seçilebilir hale gelecektir.

Dördüncü sekme müzik yayını başlığı. İsterseniz belirli teneffüslerde müzik yayını yapabilirsiniz. İstediğiniz teneffüsün numarasını seçip çıkararak buradaki ayarları bitirebilirsiniz. Teneffüste veya öğle arasında müzik yayını yapmak istemiyorsanız üstten müzik yayını aktif kutucuğunu boş bırakmanız gerekiyor.

Program üç beş dakika kurcaladığınızda çözebileceğiniz kolaylıkta dizayn edilmiş. Temel bilgisayar becerilerinizle üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Takıldığınız, sorun yaşadığınız noktalarda bizlerle yorum panelimizden iletişime geçebilirsiniz. Moderatör ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Tamamen Ücretsiz ve Kullanışlı Zil Programı indir

Program ücretsiz ve virüssüzdür. Hiçbir şifre yoktur. İndirip direk kurulum dosyasına tıklayıp bir dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi keyifler dileriz…

Programı indirmek için TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ