11.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

içerde 33.bölüm fragman

içerde 33.bölüm fragman

içerde 33.bölüm fragman izle, 33.bölümde neler olacak, 33.bölüm tahminleri, 33.bölüm analiz ve inceleme, 8 Mayıs 2017 yeni bölüm

Show Tv‘nin kasırgalar yaratan fenomen dizisi adım adım finale ilerlerken heyecan iyice doruk yaptı. Seyircilerin bu kadar izlenen dizi bitmez baskısına rağmen kanal yönetimi ve yapımcılar sezon sonunda vedaya hazırlanıyor. 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü içerde 33.bölüm ile ekrana gelecek. 32.bölümün özetiyle konuya giriş yapıyoruz ve önümüzdeki hafta neler olacak sorusunun cevabını bulmaya çalışıyoruz. içerde son bölüm izleme linkleri…

İçerde 32.bölüm özeti

İçerde dizisinde 32.bölümde sırların ortaya çıktığı bir bölüm izledik. İlkin Kebapçı Celal Mert’i açıkça himayesine alarak emniyet teşkilatına rest çekmiş oldu. Ardından kebapçıda adamlarını toplayarak Mert’i oğlu ve sağ kolu olarak herkese tanıttı. Bölümün son sahnelerinde ise Sarp ve müdürün mezarlık buluşmasını takip eden Mert artık gerçeği öğrenmiş oldu. Sarp’ın polis olduğunu artık bir kişi daha biliyordur. Celal’in Kudret’i hapishanede öldürme planı bir şekilde engellenmiş oldu. Önümüzdeki bölümde Kudret’in hapishaneden çıkması ve savaşın sonlanması bekleniyor.

içerde 33.bölüm analizi, neler olacak?

İçerde dizisi tüm heyecanıyla sürerken artık finale yaklaştığını bilen seyircilerde bir burukluk da başlamış durumda. 32.bölüm düğümün çözülmediği aksine iyiden iyiye çıkılmaz bir hal aldığı bir halde bitti. İlk senaryoya göre Sarp’ın polis olduğunu öğrenen Mert vakit kaybetmeden durumu Celal Baba’ya haber verecek. Ardından mafya içinde hain ilan edilen Sarp ile Kebapçı Celal arasında savaş başlayacak. Sarp’ın çok yalnız kaldığını gören ve Celal’in kaybetmesini isteyen Coşkun diziye damgasını vuracak ve Mert’e gerçekleri söyleyecek. Bu şekilde babası gördüğü Celal’in hainliğini öğrenecek olan Mert ağabeyi Sarp’ın tarafına geçecek. İkili ve emniyet Celal ile adamlarının işini birer birer bitirecek ve final yapacak dizi.

İkinci senaryo ise Mert bu bilgiyi Celal’e söyleyemeyecek. Ardından yine Coşkun ortaya çıkacak. Mert ondan bilgileri alarak Sarp’ın kardeşi olduğunu öğrenecek. Sonra da ikili omuz omuza yavaş yavaş Celal ve çetesini çökertecek. Kudret’in ise iki üç bölüm daha yaşayacağını düşünüyorum. Çünkü ağır bir karakter ve seyirci sevdi. Yine Alyanak da öyle böyle finali görecektir diye düşünüyorum.

içerde 33.bölüm fragman izle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. TürkiyeGoogle dedi ki:

    Bu dizi bitmesin ya. Show Tv uzatın diziyi duy bu sesi.

  2. Algoritma dedi ki:

    Evini ocağını yaktılar kadıncağızın. Asıl savaş şimdi başlıyor. Sarp sik belalarını şu ambitlerinin.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.