23.08.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Kara Sevda son bölüm izle

Kara Sevda son bölüm izle

Kara Sevda son bölüm özeti – fragman izle

Kara Sevda dizisi oyuncu kadrosu, dizinin konusu, kimler oynayacak, hangi gün yayınlanacak, son bölüm fragman izle, ne zaman başlayacak, Star Tv Eylül 2016, 2.sezonda neler olacak, 53.bölüm fragmanı seyret, 54.bölüm online izle

2016 Eylül ayına yaklaşırken yeni sezon dizilerinden birer birer haberler gelmeye başladı. Ay Yapım tarafından Star Tv için çekilen dizinin oyuncuları ve konusu ses getireceğe benziyor. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerinde oynadığı Kara Sevda fragmanı ilgi topladı. Burak Özçivit’in madenci mi maden mühendisi mi olduğu şimdiden tartışmaları da beraberinde getirdi.

Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün paylaşacağı Kara Sevda dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Ay Yapım imzalı Eylül 2016’da ikinci sezonuyla Star Tv ekranında izleyeceğimiz dizinin senaryosunu; Anıl Eke ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Kara Sevda dizi oyuncuları

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın üstlendiği dizi; uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.

Yeni sezonun çok konuşulacak yapımları arasında yer alacak olan “Kara Sevda” dizisi eylül ayında Star TV‘de ekrana gelecek.

Büyük bir heyecanla beklenen dizinin ayrıntıları ne olacak merak konusu. İlk yayınlanan tanıtım herkesi derinden etkiledi. Maden ocağından görüntülerin olduğu sahne seyirciyi oldukça etkiledi. İşte o görüntüler Aduket.Net’te.

BURAK ÖZÇİVİT MADEN MÜHENDİSİ!

Burak Özçivit’in bir maden mühendisini canlandıracağı dizinin ilk sahnelerinin çekimleri Zonguldak’ta bir maden ocağında gerçekleşti.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz’ın üstlendiği dizi; uzak dünyaların insanları Kemal (Burak Özçivit) ile Nihan’ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alacak.

Yeni sezonun çok konuşulacak yapımları arasında yer alacak olan “Kara Sevda” dizisi Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda 2.sezonuyla Eylül 2016’da Star’da!

Kara Sevda Yeni Sezonda Neler Olacak

Ay Yapım imzalı, başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı geçtiğimiz sezona damga vuran ‘Kara Sevda’nın ikinci sezonuna ait yeni tanıtımı izleyiciyle buluştu.
Dizinin sezon final bölümünde; ikiz kardeşi Ozan’ı (Barış Alpaykut) kaybeden ve sorumlusu olarak Kemal’i (Burak Özçivit) gören Nihan (Neslihan Atagül) yayınlanan tanıtımda; ailesiyle birlikte yaşadığı, kendisi için adeta hapishaneye dönen konağı ateşe verdi. Geçmiş hayatını yangınla geride bırakmak isteyen Nihan, hayatında yeni bir sayfa açacağının ilk sinyalini verdi.

Nihan ve Kemal’in büyük aşkı savaşa mı dönüşecek?

Yayınlandığı anlarda sosyal medyada gündem olan tanıtım büyük beğeni topladı.
Dizinin sezon final bölümünde istemeden de olsa Emir’i (Kaan Urgancıoğlu) vurarak elini kana bulayan Kemal’in akıbeti merakla bekleniyor.  Sosyal medyada dizinin hayranları arasında merak edilen bir diğer konu ise karanlıklar prensi Emir yaşıyor mu sorusu oldu…
Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda’nın büyük bir heyecanla beklenen yeni bölümleri Eylül ayında Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda yeni sezon 2.fragman da yayınlandı

Kara Sevda son bölümde neler oldu, yeni bölüm fargmanı, diziye kimler katıldı, diziden kimler ayrıldı, neler olacak, kaçırmamak için DİZİ takipte kalınız…

Kara Sevda 45.bölüm fragman izle, bölüm özeti 23 Kasım 2016

Bir sırrın daha hükmü bozulmuş, Kemal, Nihan’ın Emir’in yanında neden kaldığına dair bir gerçeği öğrenmiştir. Nihan’ın Emir’e duyduğu nefret ve intikam hissi, Kemal’in kara sevdasının umududur. Artık vazgeçmek yoktur. Kemal, hikayelerinin mutlu sonla biteceği gün gelene kadar, Nihan’ın direncine rağmen savaşacaktır. Nihan ise korkularını ve Emir tehdidini bir kenara bırakıp, çok istemesine rağmen, aşkın kollarına kendini bırakamaz. Doğru zaman gelmeden atacağı her adım, Deniz’i tehlikeye atacaktır.

Asu, Kemal’i ayrılık kararından döndürmek için tüm yolları dener. Bu yoldaki gizli ‘’destekçisi’’ Emir gibi gözükse de; Emir’in Kemal’le ilgili başka planları vardır. Kemal’in Ozan’ın cinayetini çözmeye çalışıyor olması, Emir’in hayatını altüst edebilecek kudrette bir sonuca gebedir. Emir bu riski asla göze almaz. Kemal’i yolundan tamamen çıkarmak için eli yükseltir. Kemal’in cinayetten hüküm giymesini sağlayacak şeytani bir plan kurar.

Kara Sevda 49.bölüm 21 Aralık 2016 neler olacak?

Kemal’in yönetim kuruluna kendini takdim ettiği sırada, Emir’in Kemal ile Nihan’ın bakışmalarını yakalaması, ağır yenilgisine, beynini yakan şüpheyi ekler. Kemal ile Nihan arasında yeniden bir bağ kurulup kurulmadığını mutlaka ortaya çıkarmalıdır. Emir’in Asu’nun ihanetiyle yüzleşmesi de tam bu sarsıntının üstüne olur. İki kardeş kılıçlarını çektiğinde, bu restleşmenin sonucu beklenmedik şekilde neticelenir.
Kemal, Emir’e tattırdığı mağlubiyetin etkisini izlerken, Nihan’la baş başa kalma fırsatını elleriyle yaratır. Sadece Emir’e savaşında değil, Nihan’a aşkında da sınır tanımaz. Nihan ise Kemal’in Asu’yla resmen evlenmiş olmasının sonuçlarını merak etmektedir. Kemal’in bu evliliğin geleceğiyle ilgili son bir hamlesi daha vardır.

Kara Sevda 50.bölüm 28.12.2016 bölüm özeti

Emir, Kemal’in şirketteki hesap hareketleri üzerinden neyi araştırdığının, hangi sorunun peşine düştüğünün farkına varır. Kemal, giderek Deniz’in sırrına yaklaşmaktadır. Kemal, yüreğindeki bilmeceyi çözecek cevabın kapısını açmak üzereyken,

Emir sonucunun çok ağır olacağını bildiği bir karar alır.

11 Ocak Kara Sevda 51.bölüm özeti

Emir’in uçurumda Deniz’i kullanarak Nihan’a verdiği acı ders, kızını kaybedilme gerçeği, Nihan’ı her ne pahasına olursa olsun sırrını saklamaya iter. Kemal ise Zeynep’in kendisine getirdiği Deniz’in fotoğrafıyla birlikte artık şüphelerini netleştirmeden durmayacaktır. Kemal için dünya durur; gerçeği ortaya çıkarmak hayatının en önemli amacına dönüşür.

18.01.2017 Kara Sevda 52.bölüm fragman izle

Kemal’in Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrendikten sonra iç dünyasındaki bütün dengeler temelinden sarsılır. Kemal, Deniz’le geçiremediği günlerin ve kendisine söylenen yalanların hesabını tek tek sormak için harekete geçer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.