09.07.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Kırlangıç Fırtınası dizisi bilgileri

Kırlangıç Fırtınası dizisi bilgileri

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Hangi Kanalda, Dizinin Konusu, Oyuncu Kadrosu

Kırlangıç Fırtınası Dizisi bilgileri : Fox Tv çekimlerine aralık ayında başlanacak ve muhtemelen 2017 başında televizyon seyircisiyle buluşacak yeni bir proje için kolları sıvadı. Sevilen dizi Poyraz Karayel’in yapımcısı Limon Film ile anlaşıldı. Karagül dizisiyle tanınan Erkan Birgören dizinin hikayesini hazırlayacak. Yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal’da ödül alan Alper Özcan oturacak.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Künyesi

Son olarak “Yaktın Beni” filminde kamera karşısına geçen Meltem Cumbul’un usta oyuncu Fikret Kuşkan’la başrolünü paylaşacağı “Kırlangıç Fırtınası” isimli dizinin kadrosu tamamlandı.

Özcan Alper’in yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin çekimleri önümüzdeki hafta Ürgüp’te başlıyor.

Meltem Cumbul’un “Ülfet”, Fikret Kuşkan’ın “Kudret” karakterlerine hayat vereceği dizide son olarak “Rüzgarın Kalbi” projesinde rol alan Ebru Aykaç, Uğur Demirpehlivan, Haluk Cömert, Deniz Bolışık, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Atakan Yarımdünya rol alıyor.

Limon Yapım’ın imza atacağı dizi FOX’ta ekrana gelecek. Cumbul ile Kuşkan, 14 yıl sonra “Abdülhamit Düşerken” filminden sonra ilk kez yeniden bir araya gelecek.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Konusu

Dünyaca ünlü aşk filmi ‘Aşk ve Gurur’un aynı adlı yerli uyarlaması olacak dizi, toprak zengini bir ailenin 5 kızı çevresinde gelişen entrikaları ele alıyor. Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Kırlangıç Fırtınası Dizisi oyuncu kadrosu

Meltem Cumbul(Ülfet)

1969 yılında İzmir’de doğan deneyimli oyuncu 47 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı’bölümünden mezun olmuştur.

Fikret KUŞKAN(Kudret)

1965 yılında İstanbul’da doğan Fikret KUŞKAN 51 yaşındadır. Oyunculuğunun yanında fotoğrafçı kimliği ile de tanınır.

Uğur Demirpehlivan

1963 yılında İstanbul’da doğan Uğur Demirpehlivan 53 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dinamikliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hakkı Haluk Cömert

1959 yılında Ankara’da doğan deneyimli oyuncu Hakkı Haluk Cömert 57 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Deniz BOLIŞIK

1982 yılında Ankara’da doğan Deniz BOLIŞIK 34 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezun olmuştur.

Perihan ÜNLÜCAN

1984 yılında İstanbul’da doğan Perihan ÜNLÜCAN 32 yaşındadır. Ahmet Hakan’ın sevgilisidir. Son olarak Karadayı ve Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır.

Tülin YAZKAN

1991 yılında İstanbul’da doğan Tülin YAZKAN 25 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Oyuculuk Bölümü mezunudur.

Ekin Mert Daymaz

1990 yılında Hollanda’da doğan Ekin Mert Daymaz 26 yaşındadır.

Bestemsu ÖZDEMİR

1992 yılında İstanbul’da doğan Bestemsu ÖZDEMİR 24 yaşındadır.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi fragman seyret

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.