17.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Yılanların Öcü Dizi Bilgileri Oyuncuları

Yılanların Öcü Dizi Bilgileri Oyuncuları

Yılanların öcü fragman izle, ne zaman başlayacak, tüm bölümler, oyuncu kadrosu, 2014 showtv, kimler oynuyor, dizinin konusu, son bölüm full, online seyret

Show’un iddialı dizisinin yayın günü belli oldu!

‘Yılanların Öcü’ ne zaman izleyiciyle buluşacak?

Fakir Baykurt’un eseri ‘Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizinin 1. Bölüm tanıtımı Show TV’de yayınlandı. Yakında ekrana gelecek dizide başrolleri Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatan Yılanların Öcü, Yeni Yayın Döneminde Show TV’de yayınlanacak. Dizide, aşkı uğruna her şeyi göze alan, köyün mert ve yiğit delikanlısı Kara Bayram, hayatın kötü sürprizler hazırladığı güzeller güzeli Fatma, varlığını Kara Bayram’a adamış olan Zahide, hayatın oyunları karşısında duvar olmuş, eğilmez, bükülmez, yıkılmaz Irazca, saf , masum sevginin sembolü olan Haceli ve Karataş Köyü sakinlerinin başlarından geçen dramatik olayları izleyeceğiz… Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği ve Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet ve Erden Alkan da rol alıyor.

Tanıtımları sosyal medyada ilgi gören Show TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı dizilerinden Yılanların Öcü, Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatıyor.  Dizide, aşkı uğruna her şeyi göze alan, köyün mert ve yiğit delikanlısı Kara Bayram, hayatın kötü sürprizler hazırladığı güzeller güzeli Fatma, varlığını Kara Bayram’a adamış olan Zahide, hayatın oyunları karşısında duvar olmuş, eğilmez, bükülmez, yıkılmaz Irazca, saf , masum sevginin sembolü olan Haceli ve Karataş Köyü sakinlerinin başlarından geçen dramatik olaylar ekranlara yansıtılıyor.  Müzikleri Kalan Müzik-Hasan Saltık imzalı Yılanların Öcü’nün senaryosunu ise, Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu yazıyor. ‘Yılanların Öcü’nün ilk bölümü, 27 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00’de Show TV’de ekrana gelecek.

Yılanların Öcü 1.bölüm izle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.