31.05.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Müdür Ne Yaptın ile Tolga Çevik ekranlarda

Müdür Ne Yaptın ile Tolga Çevik ekranlarda

Müdür Ne Yaptın Hangi Kanalda Başlayacak

Tolga Çevik yeni programı, Arkadaşım Hoşgeldin yeni sezon, Müdür Ne Yaptın fragman, hangi kanalda başlayacak, Star 2016 yeni sezon programlar, tanıtım fragmanı izle, Müdür Ne Yaptın ne zaman başlıyor

Tolga Çevik’in 17 Şubat 2016 tarihinde “Müdür Ne’aptın?” adlı gösteriyle sahnelere döneceğini haberlerimizde okumuştunuz.

Daha önce Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoşgeldin ile televizyonda ve sahnelerde yer alan Çevik’in yeni gösterisinin hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.

Müdür Ne’aptın tanıtım fragmanı izle

Programın ilk tanıtımında yine ilgi çeken anlar yaşanıyor. Tolga Çevik köy gibi bir ortamda evde tek başına oturduğu sırada yanına gelen bir kadın sayesinde yeniden dönüş yapıyor. O kadının kim olduğu da merak edilenler arasında yer alıyor.

Star TV ekranlarında başlayacak olan Müdür Ne’aptın programının ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

13. Bölüm BAYRAMDA ŞEKER GİBİ SEZON FİNALİ!

‘Müdür Ne’aptın?’ sezon finalini Bayram şekeri tadında yapıyor, kahkaha maratonu tatile giriyor! Tüm sezon boyunca izleyenleri maceradan maceraya sürükleyen ‘Müdür Ne’aptın?’, kış sezonunun finalini bayramda yapacak!

‘ARKADAŞIM’ İLİŞKİ DEDEKTİFİ!

‘Arkadaşım’ın birinci bölümdeki tam teşekküllü ‘Sherlock Holmes’ tiplemesi kahkaha tufanı esecek! Eşinin talimatı ile takip edilen koca ‘Arkadaşım’ın başına türlü dertler açacak!

‘BINGIL’ DÜĞÜN ORGANİZATÖRÜ OLURSA!

‘Arkadaşım’ ikinci bölümde çok sevilen yeni tiplemesi ‘Bıngıl’ ile kahkaha şöleni verecek! Bir düğün organizatörü olarak seyirci karşısına çıkacak olan kahramanımızın kır düğününe karşı verdiği savaş çok güldürecek!

Her bölüm, yönetmenin talimatlarıyla düştüğü durumlarda yaptığı tiplemelerle hayranlık uyandıran Tolga Çevik, yeni yayın dönemi finali öncesi son kez güldürecek!

Yayın Günü: 6 Temmuz Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Ramazan Bayramı arefesinde yukarıdaki 13.bölüm ile final yapan sevilen programın yayın hayatına ne zaman devam edeceği merak konusu. Gelişmeleri anbean aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Yeni sezon ne zaman başlayacak, Star Tv 2016-2017 yayın dönemi, hangi gün başlıyor…
Müdür Ne Yaptın ile ilgili güncel haberler, tanıtım fragmanları, yeni bölüm özetleri, Tolga Çevik ve yeni projeleri ve daha fazlası Aduket.Net Televizyon bölümünde‘te…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hektor dedi ki:

    Müdür Ne’aptın tanıtım fragmanı müthiş olmuş. Starda izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni fragmanları bekliyoruz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.