24.08.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

A2 Tv Frekans Ayarı

A2 Tv Frekans Ayarı

A2 Tv Frekans Ayarı Nasıl Yapılır, Uydudan Ayarlama Resimli Anlatım

Atv grubunun kanalı A2 Tv yayında. Ziraat Türkiye Kupası maçları ve geçmiş dönem dizilerinin ağırlıkta olacağı bir yayın formatında hayatına başlayan kanalın frekans bilgilerini ve uydu ayarının nasıl yapılacağını aşağıda anlatacağız.

Turkuvaz Yayın Grubu ATV, A Haber, A Spor, Minika Çocuk, Minika Go ve ATV Avrupa kanalları ile televizyon yayınlarını sürdürürken yayınlanan bir reklam filmi “gruba yeni kanal katılıyor” yönündeki haberlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Hasret bitiyor, efsaneler yeniden karşınızda! a2 yayın hayatına başlıyor!

Kimi zaman eğlenceli, kimi zaman duygusal bir anlatımla hikâyesini izleyicilerine aktaran atv ‘nin efsane dizileri yeni kanal a2’de yeniden ekranlara geliyor!

İz bırakanlar A2 Tv de izlenir!

Ezel, Elveda Rumeli, Sıla, Aliye, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Selena, Adanalı… Ve çok daha fazlası! Efsane dizilerin yanı sıra seyircileri ekrana kilitleyecek futbol maçlarının da yer alacağı a2’den gözünüzü ayıramayacaksınız! Ziraat Türkiye Kupası grup maçları, tüm coşkusuyla Türkiye’nin yeni kanalı a2′ de… Tadına doyamadığınız efsane aşklarıyla, merakla beklediğiniz hikâyeleriyle ve özlemle andığınız karakterleriyle yayınlandıkları sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitleyen efsaneler a2 ‘de!

Anılarınızı tazelemeye hazır mısınız?

28 Kasım Pazartesi günü Selena saat 17.30’da; Adanalı saat 18.50’de; Elveda Rumeli saat 20.30; Ezel saat 22.00’de a2 ekranlarında! 29 – 30 Kasım ve 01 Aralık günleri ise a2’de Ziraat Türkiye Kupası grup maçlarını izleyeceksiniz!

A2 Tv uydudan nasıl izlerim

Digiturk ‘te 35 nolu kanaldan,
Kablo TV ‘de 37 nolu kanaldan,
Turkcell TV’de 29 nolu kanaldan,
Tivibu ‘da 59 nolu kanalda ve
TÜRKSAT 4A uydusunda,
Frekans: 12053 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 5/6
Pol: H ( Yatay) konumunda izleyebilirsiniz!

Çok az kaldı! En sevdiğiniz dizileri tadını çıkararak izleyeceğiniz televizyonun yeni rengi a2 28 Kasım Pazartesi günü itibarıyla sizlerle!

“Geliyor.. Yakında, bekleyin” şeklinde yazılı ifadelerin yer aldığı reklam filminde 2 sayısı ön plana çıkarılıyor.

ATV ve A Spor kanallarında yayınlanan reklam filminden yola çıkılarak yapılan ilk tahminler, ATV 2 ya da A Spor 2 gibi bir kanal için hazırlıkların başladığı yönünde. Fakat kurumdan henüz hiçbir resmi açıklama gelmedi

A2 Tv Tanıtım Videosu izle

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Google Turkey dedi ki:

    Türkiye kupası maçlarında ve biten eski Atv dizilerinin tekrarı için güzel bir şey düşünülmüş. a2 Tv’ye yayın hayatında başarılar.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.