17.02.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Periscope indir – Nasıl Kullanılır

Periscope indir – Nasıl Kullanılır

Periscope nedir, nasıl kullanılır, hesap açma

Periscope indir, Periscope nedir, Periscope nasıl kullanılır, Android app indir, app download, 2016-2017 güncel uygulamalar, periscope hesabı açma, periskop hesabı nasıl oluşturulur, Periscope android apple indir, periskop ünlü isimler, periscope nickleri, takip edilesi öneriler, takipçi önerileri 2016

Herkesin dilinde bir periskop sözcüğüdür gidiyor. Gazetecileri takip ediyorsunuz falanca saatte yayındayım diyor, ünlüleri takip ediyorsanız sosyal medyadan canlı yayın saatini duyuruyorlar. Haliyle orta ve üstü kuşakta bir periskop ne abi sorusu yayılma eğiliminde. Abicim, sevgili amcacım bu periskop deyip yazımını da yanlış yaptığınız uygulama kendi televizyon kanalınız diye özet geçebiliriz.

İstediğin an, istediğin yayını, cancağızın nasıl arzu ederse takipçilerine yansıttığın video yayınına yarayan mobil uygulamanın adıdır periscope. Twitter’ın kardeş sitesi olduğundan bir twitter hesabın varsa direkt olarak bağlanıp kişilerini senkronize edebiliyorsunuz. Kullanıcı adınızı, profilinizi vs. ayarlama imkanı da tanıyor tabii.

Periscope artık Android’de

Twitter, popüler canlı yayın uygulaması Periscope’un Android versiyonunu yayınladı.

Yaklaşık iki ay önce iOS için yayınlanan uygulamanın Android versiyonunun temel özellikleri aynı ancak Periscope’un Android için yenilikler yaptığını görmek mümkün.

Android için Google’ın material design prensiplerine bağlı olarak hazırlanan Pericope’un tasarım açısından iOS’ten ayrıştığı ilk göze çarpan farklılık. Bununla birlikte canlı yayına ara vermek zorunda kaldığınızda, Periscope Android uygulaması kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiren bir özelliğe sahip. Örneğin canlı yayın izlerken arandığınız ya da mesaj aldığınızda kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan “tekrar başlat bildirimi” seçeneğini görüyorsunuz.

Uygulamanın özellikleri şu şekilde:

· Uygulama, Android kullanıcılarının yabancılık çekmeyeceği modern bir tasarıma sahip

· Android kullanıcıları bildirim ayarları üstünde kontrole sahip. Bu bildirimler, Twitter’da takip ettiğiniz biri Periscope’ta ilk kez aktif olduğunda “İlk Yayın Bildirimi”, Periscope’ta takip ettiğiniz biri bir başkasının yayınını paylaştığında“Paylaşma Bildirimi” adıyla adlandırıldı.

· Android’deki Periscope, yayın izlerken sizi biri aradığında veya size biri mesaj attığında kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan “Tekrar Başlat bildirimi” seçeneğini sunuyor.

· Android’deki Periscope kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiriyor.

· Yayıncının herhangi bir dosya yüklemesine gerek kalmadan, replay’ler kayıta alınır. Bu da yayıncılara zaman kazandırır ve telefondaki değerli telefon haznesini korumanıza yardımcı olur.

Periscope Android app full ve ücretsiz indirmek için / Periscope indir TIKLA

Periscope Nasıl Kullanılır | Periscope Hesabı Oluşturma | Periscope inceleme videosu izle

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Googlefan dedi ki:

    Periscope Türkiye’de yasaklanmış. Sanırım kaçak yayın vs nedeniyle mahkemeye başvurulması üzerine böyle bir tedbir kararı gelmiş. Google play ve appstore dan indirilip erişilmesine de yasak gelmiş olabilir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.